saç modelleri

10 Yeni Trend bayan Uzun Saç Modelleri 2019

Yeni Trend bayan Uzun Saç Modelleri 2019

Uzun saç size birçok seçenek sunuyor. Süper basit topuzlar, benzersiz örgülü saç modelleri dakikalar içinde kolayca yapılabilir. Sizinde uzun saçlarınız varsa çok şanslısınız yılın hemen hemen her gününde  farklı bir saç modeli yapabilirsiniz.

2019’da denemeniz için uzun saçlar için 10  yeni trend  saç modelini seçtik . Bu görüntüler arasında gezinin ve Rapunzel benzeri saç arzınızı nasıl şekillendireceğiniz konusunda yeni ilhamlar alın.

İnce telli ve seyrek uzun saçlarınız varsa saçınızı daha hacimli göstermek bir örgü içinde sarın, daha romantik bir etki için önden bir kaç tutam bırakın.  Çok uzun saçlı bayanlar daha fazla hacim elde etmek için saçlarını iki kez sarabilir.

10 Yeni Trend bayan Uzun Saç Modelleri 2019

Atkuyruğu

At kuyruğunu yapmanın bir çok şık yolu var . Bu son moda saç stillerini elde etmek için aşağıdaki galerimizi yakından inceleyin. Mesela saçınızın bir bölümünü yüksek atkuyruğunun etrafına sarın.

Örgülü at kuyruğu

Düzenli örgülü atkuyruğu modellerinden sıkıldıysanız, bir topuz’a dönüştürerek bir şeyleri değiştirin.Çok Örgülü Bu topuz saç modeli, tüm büyük saç meraklıları içindir. Eğer saçlarınızla oynamayı seviyorsanız, iki tür örgüden oluşan bu karmaşık at kuyruğunu yapmak için cesaretli olun.

Düşük Örgülü ve Eşarplı Atkuyruğu

Eşarplarınızı 2019’da saç stilinize dahil edin! Göz alıcı bir desenle yakalayın ve düşük örgülü bir at kuyruğuna  ulaşmak için saçınızın iki bölümünü bükün.

Yarım Topuz

Yarım topuz bir süredir  Insta kızlarının favorisi. Sizde takip etmek için bir kadife saç kurdelesi ekleyebilirsiniz.

Kutu Örgülü Topuz

Minik kutu kıvrımlı örgüler inanamayacak kadar çok yönlü! Bu yarım-topuz saç modeli uzun saçlıt tüm bayanlar için idealdir

Romantik Dalgalı Örgü Taç

Saçınızın daha küçük bir bölümüyle sevimli örgülü taç bandı yapın ve gerisini romantik gevşek dalgalarda kıvırın. Herhangi bir özel gün için mükemmel bir saç modeli elde edeceksiniz!

Gevşek Yan Örgü

Hacimli yan örgü, özelliklerinizi mükemmel şekilde vurgulayacaktır. Daha romantik bir stil için önünüzde birkaç saç telini bırakın.

Gevşek bir balık kuyruğu örgüsü ve dalgalı atkuyruğu, cennette yapılan bir kombinasyon gibi.

Sarı uzun saçlarınızın güzelliğini gösteren bir saç modeli istiyorsanız, saçın geri kalan kısmını dalgalı bırakırken, yaratıcı olun ve arkaya birkaç örgü veya burgu ekleyin.

10 Yeni Trend bayan Uzun Saç Modelleri 2019

Bir önceki yazımız olan 2019 Yaz kolay 9 saç örgüleri başlıklı makalemizde 2018 yaz saç örgüleri, 2019 örgü saç modelleri ve 2019 saç örgüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen