GüzellikMakyaj

15 Yılbaşı tırnak süslemeleri 2019

15 Yılbaşı tırnak süslemeleri 2019

Yılbaşı gecesinde her şey  daha güzel görünmekle ilgili! Öyleyse, neden herkese WOW  dedirtecek şık tırnak süslemelerini ve desenlerini denemiyorsunuz ? En kısa zamanda denemek isteyeceğiniz bu yılbaşı tırnak süslemeleri fikirlerine göz atın .

Yılbaşı tırnakları için Noel Baba’dan daha iyi olan nedir? İşte tırnaklarınızı yılbaşı partisinde onaylı olması için kopyalayabileceğiniz eğlenceli temalar galerimizde.
En ünlü Noel süslemeleri sizinde tırnaklarınızda olsun! Tırnaklarınızı yaptırmak için fazladan para harcamak istemiyorsanız, bu tırnak desenlerini kendiniz evde oluşturmak için kesinlikle ilham kaynağı olarak kullanabilirsiniz.

15 Yılbaşı tırnak süslemeleri 2019

Manikürcünüzü kesinlikle bir sanatçı olarak  görüyorsanız, onlara salonda göstermeniz gereken fotoğraflar galerimizde.

Parlayan yıldızlar ve parıltı cennetler gibi yapılmış bir kombinasyon harika olur.  Kırmızı tabandaki altın yıldızlar tırnaklarınızı tasarım harikası yapabilir.

Yılbaşı temalı tırnak sanatıyla dolaşacak biri değilseniz,  sizin için şık bir seçeneklerde var. Beyaz oje karla eş anlamlıdır, parıltı yılın en görkemli mevsimine işaret ediyor. Bu tarz renkler deneyebilirsiniz.

Renk konusunda abartılı değilseniz, nötr bölgede kalırken yılbaşı manikürünü çıkarmanın bir yolu daha var. Tatil havasına girmek için çıplak manikürünüze yıldız ekleyin.

Kırmızı pırıltılı tırnaklar, yılbaşı gecesini sallamak için mükemmeldir.

Bu eğlenceli tırnak tasarımlarını deneyerek kış tatil sezonunda muhteşem görünebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Sonbahar tırnak trendleri 2018 2019

Noel ağacınızın rengi, tatilden ilham alan bir tırnak tasarımı için mükemmel renktir. Noel Baba’nın çalışkan yardımcılarını taklit eden bazı 3B süslemeler de manikürünüzü Noel onaylı kılar.
Transparan modasının yükselişiyle açık tırnaklar hiç olmadığı kadar popüler olmuştur. İşte yılbaşı ruhunu hissettiren bu tırnak trendlerini de düşünebilirsiniz.

Daha yenilikçi bir şey istiyorsanız, tırnak sanatınızı elektrikli renklerleyapın. Tatil tırnak tasarımlarında her zaman beyaz, kırmızı, yeşil veya maviye sarılmak zorunda değilsiniz.

Tırnaklarınızdaki minik Noel ağaçları, ailenizin en genç üyelerini çok heyecanlandıracaktır.

Hepsinin en zengin rengi olan bordo ojeler, yılbaşı temalı tırnak süslemeleri için mükemmel bir temel renktir.

15 Yılbaşı tırnak süslemeleri 2019 / Galeri

Bir önceki yazımız olan Seyrek ve ince telli saçlar için hacim veren 8 ipucu başlıklı makalemizde hacim veren saç bakımı, saç bakımı ve seyrek saçlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen