moda

19 Günlük Etek Modelleri ve Kombinleri

Moda ve stil son yıllarda büyük ölçüde gelişti. Ancak, ne olursa olsun her zaman moda kalan bir ürün var.  Dışarıda kesinlikle çok sayıda etek modeli var ve her stil ve belirli vücut tipine uygun seçenekler sonsuz. Eğer  hangi tip etek size en uygun olur hala bilmiyorsanız, doğru yere geldiniz. Bugün sadece olası tüm etek tiplerini tartışmayacağız, aynı zamanda en çok hangi vücut şekillerine ve durumlara uygun olduklarını vurgulayacağız.

19 Günlük Etek Modelleri ve Kombinleri

Maksi etekler

Konuya maksi etekle başlayacağız. Maxi etekler  uzundur ve ismin kendisinden anlaşılması zor değildir. Bununla birlikte, genellikle düşük belli oldukları ve kum saati vücut şeklindeki uzun boylu kadınların bu tür etekleri giyerek daha iyi görüneceğini belirtelim. Maksi etekleri akıcı malzemelerden yapılmış, oldukça gevşek ve ayak bileği uzunlukta seçebilirsiniz. Bu da bize, böyle bir eteğin kısa görünmek gibi sonuçlar oluşturmayacağını gösteriyor. Bu tür eteklerin çoğunlukla gündelik giyim için olduğunu, ancak istisnalar olduğunu unutmayın.

maksi etek modelleri 2019
maksi etek modelleri 2019

Yüksek belli etekler

Gerçek şu ki, yüksek belli etekler çok çeşitli tarzlarda oluyor. Öne çıkan tek özellik, belinizi düz gösteren göbek deliğinizin üstünde oturan kemerdir. Çoğu durumda, bu tür eteklerin bel kısmında çeşitli süslemeler bulunur. Hem rahat hem de resmi olabilirler, ancak bu tür etekler ağır göğüsleri olan kadınlar için en iyi seçenek olmaz, aklınızda bulundurun.

yüksek bel etek modelleri 2019
yüksek bel etek modelleri 2019

Ayrıca Bakınız: 2019 Yazlık Etekler: Bunlar önümüzdeki sezon için en güzel modellerdir

Mini Etek

Mini etek, çoğu kadının sevdiği bir etektir.   Böyle bir etek için kesin bir uzunluk yoktur, uyluklarınızın yarısında başlayan bir şey mini olarak kabul edilebilir. Bu etekler çeşitli kumaşlardan yapılabilir ve onlara resmi ve resmi olmayan bir çok yerde giyebilirsiniz. Ancak, uzun boylu kadınların bu tip etekleri daha kısa kadınlara daha çok yakıştığından dolayı giyerken dikkatli olmaları gerekir.

2019 yaz mini etek modelleri
2019 yaz mini etek modelleri

Flared etek

Flared etek, resmi bir olay söz konusu olduğunda minyon bayanlar için uygun bir seçimdir. Tabii ki, istediğiniz zaman bu tür etekleri çekip çıkarabilirsiniz, ancak resmi dokunuşları her zaman fark edilebilir. kilolu kadınlarının bu tarzdan uzak durmaları gerekir. Çünkü siluetlerine sadece biraz daha genişlik ekler.

flared etek modelleri 2020
flared etek modelleri 2020

Pileli etekler

Pileli eteklerin evrensel bir moda trendi olduğunu söylemek güvenlidir. Gerçek şu ki, vücut boylarına olduğu kadar tüm vücut tiplerine de uyuyor. Ayrıca, onu hemen hemen her yerde giyebilirsiniz ve ütülemenize gerek yok, bu kesinlikle çok büyük bir avantaj. Genellikle, bu etekler ipek veya saten gibi çok hafif malzemelerde yapılır. Çünkü diğer malzemeler stil ile birleştirildiğinde oldukça garip bir izlenim yaratabilir.

pileli etek modelleri 2019
pileli etek modelleri 2019

Tutu Etek

Birçoğunuz tül eteğinin sadece balerinlere ait olması gerektiğini düşünebilir. Bununla birlikte, tutu etekler son zamanlarda modern moda parçalardan olmuştur . Bu yüzden mükemmel bir gündelik veya parti eteği arıyorsanız bu tütü etekler  harika olabilir. Ancak, kilolu bir vücuda sahipseniz bu tipe dikkat etmeniz gerekir.

2019 tütü etek modelleri
2019 tütü etek modelleri

Patenci etek A-line

Bu eteklerin kısa ve hafif olması gayri resmi bir stil için harika olmalarını sağlıyor. Randevuya ya da partiye giderken böyle bir etek giymek için en iyi yer olurdu. Ancak, uzun boylu kadınlar bu tür eteklere dikkat etmelidir.

patenci etek modelleri 2019
patenci etek modelleri 2019

Belden sarılı şal etekler

Eteği etrafına sarmanın en iyi yanı, herhangi bir istisna olmadan tüm vücut şekillerine uymasıdır. Gayri resmi bir plaj partisinde giymek için mükemmel bir etek. Bu tür eteklerin genellikle elastik bir malzemeden yapılmış olması bağlama ve sarma işlemini kolaylaştırdığı için bir avantaj.

önden bağlamalı şal etek modelleri 2019
önden bağlamalı şal etek modelleri 2019

Yırtmaçlı Etekler

Uzun etek seçenekleri ve midi boy önden yırtmaçlı etek modelleri 2019′ da moda. Ancak, ince bacaklarınızı göstermek için birine ihtiyacınız varsa  kesikli uzun bir etek hedefe uyacak kadar mükemmel görünüyor. Bu eteklerin girdiği desen ve malzemelerin çeşitliliği, içindeki kaslı bacaklarınız kadar etkileyicidir, bize güvenebilirsiniz. Ancak, kısa hanımların bu modelden uzak durması gerektiği belirtilmelidir.

yırtmaçlı etekler 2019 2020
yırtmaçlı etekler 2019 2020

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Kadın Mont Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2019 lc waikiki, lc waikiki ve lc waikiki 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen