saç modelleri

20 Güzel taç örgü saç modelleri 2019

Kraliçe gibi hissetmeni sağlayacak tek aksesuar nedir? Elbette bir taç! İşte size 20 güzel taç örgü saç modelleri 2019 …

Ancak, tüm kadınlar elmaslarla süslenmiş bir taç alamazlar. En kolay çözüm? Bir taç örgüsü! Taç örgüler, doğru miktarda yapıldığında şık ve zarif bir saç modelidir. Tüm saç tipleri ve dokuları üzerinde harika görünüyorlar. Ayrıca, sürekli hareket halinde olmanızı gerektiren bir alanda çalışıyorsanız (bir aşçı ya da fitness eğitmeni gibi), saçınızı şık bir şekilde yüzünüzden uzak tutmak isteyeceksiniz. Bir taç örgüsü bu amaca mükemmel hizmet eder. Aynı zamanda romantik elbiseler ve abiyeler ile de harika görünür.

Saçınızın nasıl örüldüğünü ve sizi nasıl kraliçe gibi göstereceğini  öğrenmek için bir sonraki bölüme bakın!

Taç Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır

Bir taç örgüsü, kafanızın çevresini takip eden örgüden (veya iki örgüden) oluşur. Ne tür örgü istediğinizi karar vererek işe başlayın.Balık kuyruğu taç örgüsü ister misiniz? Veya Hollandalı bir örgü ile örün. Seçebileceğiniz örgü çeşitleri hakkında daha fazla bilgi için bu makaleye göz atın. İnce Telli Saçlar İçin Kolay Örgülü Saç Modeli

Neye ihtiyacın var
Saç fırçası
Sprey
Tel tokalar
Elastik bantlar
Saç spreyi

Nasıl yapılır

 • Tüm saç düğümlerini gidermek için saçınızı tarayın.
 • Saçınızı tercihinize göre ayırın – ortada veya yandan bir tarafta. Taç örgünüz ayrılmanın her iki tarafında başlayacak ve bitecektir. Ayrıca bir taç örgüsünü, saçı ayırmadan da örebilirsiniz.
 • Taç örgüsü en sık başın önünden başlarken. Taç örgüsünü arkadan başlatmak isterseniz, saçınızı arkadan ayırıp örgüsünü ileriye örebilirsiniz.
 • Önden bir miktar saç tutamı alın ve istediğiniz örgü türüne göre gereken bölümlere ayırın. İlerledikçe saçınıza saç eklemeye devam edin.
 • Arkaya ulaştığınızda, kafanın eğrisi ile aynı hizada olacak şekilde bükün. Ayrılmanın diğer tarafına ulaşana kadar örmeye devam et.
 • Uzun saçlarınız varsa, kalan saçlarla düzenli bir örgü örmeye devam edin. Uçları elastik bir bantla bağlayın, ana taç örgüsünün içine sokun ve yerine sabitleyin.
 • Daha büyük görünmesi için çift örgülü yapabilirsiniz. Yerine sabitlemek için tel tokalarıi taç örgü boyunca yerleştirin. Saç renginize uyan tel toka kullanmak her zaman iyidir.
 • Saç tokasını takın ve yumuşak bir saç spreyi ile saçı bitirin.
  Şimdi nasıl taç örgüsü yapılacağını bildiğinize göre, kesinlikle aşık olacağın 20 çarpıcı stile bakın.

  taç örgülü saç modelleri 2020
  taç örgülü saç modelleri 2020

  taç örgü saç modelleri 2019
  taç örgü saç modelleri 2019
taç örgü saçlar 2019
taç örgü saçlar 2019

20 Çarpıcı Taç Örgü Saç Modelleri 2019

Bir önceki yazımız olan Kahküllere stil vermenin 10 çarpıcı yolu başlıklı makalemizde 2019 saç kesimleri, 2019 saç modelleri ve kahkül hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen