KombinlermodaTrendler

2018 2019 Sonbahar Geçiş kıyafetleri ile kombinler

2018 2019 Sonbahar Geçiş kıyafetleri ile kombinler
Geçiş kıyafetleri….  Bu  ne anlama geliyor?  Diye düşünüyor musunuz? Değişen mevsimlerde, kıyafetlerimizi şekillendirmemizin yolunu bulmak anlamına geliyor. Ama arada sırada ne yapıyorsun? Hala yaz gibi hissediyoruz ama moda endüstrisi sonbahar stilinden bahsediyor. Her iki mevsimdeki favori ürünlerimizi karıştırıp eşleştiriyoruz.

2018 2019 Sonbahar Geçiş kıyafetleri ile kombinler

Geçiş kıyafetlerini şekillendirmenin en kolay yolu burnu kapalı olan tokalı bir ayakkabı giymek. Sandaletlerinizi, babet ve terliklerinizi değiştirmenin tam  zamanı. Önümüzdeki daha bir kaç ay sıcak yaz havaları olduğunu biliyoruz. Bu yüzden en sevdiğin kıyafetlerden hiçbirini ayırma, sadece ayakkabılarını değiştir. Evet, tarzınızı yeni bir mevsime dönüştürmek, ayakkabı değişimi kadar kolay olabilir.

Sonbahar Stilinize Trend Parçalar Ekleyin

Değişime geçişin bir başka yolu da görünümünüze sonbahar trendlerini eklemektir. Leopar bu sonbaharda merkez sahnesini alacak. Sadece bir debriyaj ya da ayakkabı ile stilinize küçük bir leopar ipucu ekleyin.

 

Geçiş Sezonları ve Stilleri

Yaz ve sonbahar stillerini karıştırma ve eşleştirme zamanı.. Yılın bu zamanı, mevsim ve stilleri karıştırmak ve eşleştirmek için mükemmeldir. Örneğin şort ve büyük boy ceket giymek!

Sevdiğiniz bir stili yeniden canlandırın

Jumper’lerı ve tulumları seviyorsanız… .. Gardıroblarıza küçük bir parça ekleyin, tulumları deneyin.

Elbise ile bot giyin

Zahmetsiz bir geçiş kıyafeti en sevdiğin elbise ve botlar. Bu geçiş mevsiminde her zaman kazanan bir stil kombinasyonudur.

Desenleri Karıştırın

Daha fazla karıştırma ve eşleştirme için evet deyin …… Evet, desenleri karıştır, Evet, mevsimleri karıştır. Karıştırma desenelerine ilk adımınız için bu tarz bir  baskılı  elbise deneyin ve farklı bir desende aksesuarı ekleyin. Leopard, başka herhangi bir desen  ile karıştırmak için harika bir parçadır

Klasikler güncellendi

Seksi etek ve kısa  kazak klasik geçiş kıyafeti olarak mutlaka denenmeli.

LBD elbise

HER ZAMAN LBD elbiseye yatırım yapın!

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan 2019 Yaz Kıyafetleri Eğlenceli ve Seksi başlıklı makalemizde 2018 kadın modası, 2018 yaz modası ve elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen