Stil Önerileriünlü stilleri

2018 yılında sarı giymek için 5 yol

2018 yılında sarı giymek için 5 yol : Bu yılı tanımlayan bir trend varsa, tüm versiyonlarında bu renk

Birkaç şeyin ve rengin bir yılı veya mevsimi tanımladığını söyleyebiliriz. Şüphesiz,  2018’i düşündüğümüzde , sarı renk akla gelen ilk fikirlerden biri oluyor. Bazı ünlü kadınlarda özel günlerinde bu rengi tercih etti. Düğün ve davetlerde sarı elbise, takım elbise ve sarı bluz giydiler.  Aynı rengi çiçek desenleri ile yazın sosyal ağlarda çokça görüyoruz.

Sarı , tüm çeşitleri ile yılın rengi . Nasıl giyileceğini bilmek, görünüşleri garanti etmektir. Seçtiğiniz tona bağlı olarak, daha fazla veya daha az dikkat çekeceksiniz, ama her zaman şık görüneceksiniz.

KEŞFEDİN: Trend 2019 Yaz Elbiseleri

2018 yılında sarı giymek için 5 yol

Bu trendin en güzel kadını gibi görünüyor . Hayata serin ve yazlık bakışlar verin , her zaman havalı ve adeta çığlık atıyor .

Sarı renk kıyafetler ile bir ortamdan fark edilmeden gitmeyeceksiniz, havalı, rahat olacaksınız ve ön sıradaki en havalılardan biri  olacaksınız.

Bella Hadid’in ona bakmak için birçok esere ihtiyacı yoktur, ancak birkaç gün önce Paris sokaklarını en fosforlu sarı renkli  boyfriend bir takım elbiseyle dikkat çekti. Göz kamaştırmak korkusu olmadan ve fark edilmek için tüm arzularla.

Model olarak Martha Hunt , İngiltere’deki Ascot’taki polo yarışmasına katıldı . Bu rengi giyip resmi bir görüntü elde etmek istediğinizde, en iyi seçenek, hardal sarı tonu,  daha doğru daha fazladır.

Bu rengin avantajından yararlanmak için toplam bir görünüm giymeye gerek yoktur. Bazen bir kıyafette bir aksan olarak kullanmak en başarılı olabilir. Desen veya doku ile oynayın, böylece hem taze hem de eğlenceli bir görünüme kavuşursunuz. Bu mümkündür

Sarı renkteki bir özellik, bu renklerin etkisi kadar etkileyici modellerle el ele gitmektir. İki gücü bir araya getiren bir model bulun, iki kere düşünmeyin. Dolabında ihtiyaç duyacağınız kıyafet türü olacaktır: Etrafındaki aksesuarlara bile gerek yoktur.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan 2019 Yaz Stili İçin 15 Seksi Kıyafet başlıklı makalemizde 2018 yaz modası, 2018 yaz stilleri ve bluzlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen