modaTrendler

2019 Dünya Moda Trendleri

2019 Dünya Moda Trendleri

2019 yılı geldi ve bu yüzden dünyanın her köşesinden birçok yeni moda trendleri geliyor. Ayakkabılardan saça, makyajlara kadar tüm yeni stiller belirlenmeye başladı ve ilkbahar sezonu için hazır. Farklı kaynaklardan gelen çok farklı stillerle, ne olduğuna bakmak için daha iyi bir zaman hiç olmadı. 2019’daki en büyük dünya moda trendlerinden beşi.

1. Çiçek Desenlerin Hükümdarlığı

Bu yıl görülen ilk uluslararası moda trendi, bir kez daha iz bırakan çiçek desenleri. Özellikle, çiçek desenli baskılar pantolondan her türlü üste ve hatta ceketlere kadar olacak. Bunlar  yılın başlarında ilk kez piyasaya çıkıp tüm zaman boyunca modada sadık kalacak. Hava soğukluğu  kırılır ve insanlar kısa kollu giymeye başlar başlamaz ortaya çıkacaklar, ancak bu arada onları tayt ve diğer pantolonlarda göreceksiniz.

2. Sahte Kürkler

Sahte kürk, 2019 yılında  bir açıklamada bulunuyor ve birçok şirket, kürk içeren birçok farklı şekilde 2019 stilini ortaya koyuyor. Çoğu zaman, ceket modellerinde kullanılan kürkleri görmeye alıştık, ancak eski tarzlarda geri dönmeyecek. Atkı ve şallarda görebilir ve hatta eldivenlerde sahte kürk kullanılacak.

3. Katmanlı Kıyafetler

Asya pazarı, yakında dünya genelinde göreceğiniz bir başka şaşırtıcı stil trendi yaratıyor. Olgun bir görünüm oluşturmak için kıyafetler düzenlemek, herkesin yapabileceği bir şeydir; mevsimsel görünümüne sonbahar, kış ve ilkbaharda önem veriyor. Paris’in caddelerinde,  hatta New York gibi diğer yerlerde bile bu tarzın göreceksiniz. Sonuç olarak, katmanlı görünüm çok fazla trend kazanıyor ve birçok farklı donanıma uygulanıyor.

Daha fazla : İlkbahar Yaz 2019 Sokak Modası

4. Pelerinler

Pelerinler yıllardır modada popüler bir seçim olmuştur. Sadece rahat değiller, aynı zamanda her kış kıyafeti için mükemmel bir tamamlayıcı. Bunlar, bu yıl ortaya çıkmakta olan başka bir büyük moda biçimiyle birleştiriliyor: saçaklanma. Bunları yılın başında, herkesin sıcak kalmak istediği ve aynı anda rahat olmak istedikleri zaman göreceksiniz.

5. Parlak Renkler

Renkler bu yıl çok değişiyor. Geçmişte, herhangi bir paletin ana üyesi olan daha koyu ve daha koruyucu renklere güvenebilirsiniz. Ancak bu yıl parlak renkler moda endüstrisini fırtına gibi büyüyor. İlk başta, neon sarı renkle taklit ediyorlardı. Bununla birlikte, parlak turuncu ve işyerinde ortak olan diğer renkler de Fransa gibi ülkelerden ortaya çıktı ve daha da popüler hale geliyor. Bu parlak renklerin ilkbaharda çıkıp yaz boyunca sürmesini bekleyin.

Gördüğünüz gibi, gelecek yıllarda moda dünyasının değişeceği pek çok farklı yol var. Kıyafet giymenin farklı yolları ve yeni renk şemaları arasında, modanın tüm dünyada ilgi çekici olacağını görebilirsiniz. Moda sonuçları açısından hiçbir şey garanti edilmese de bunlar en iyi trendler olacak!

2019 Dünya Moda Trendleri

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Kadın Mont Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2019 lc waikiki, lc waikiki ve lc waikiki 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen