moda

2019 İlkbahar Yaz Bluz Moda Trendleri

İlkbahar 2019'daki büyük moda trendi: dikdörtgen / kare yakalı bluzlar.

Alışveriş öncesi için en güzel 2019 bluz trendlerini gösteriyoruz

“Kare yaka, dikdörtgen yaka bluzlar pratik ve güzel. Bu sadece tanınmış bir çikolata markasının sloganı değil, aynı zamanda 2019’daki bluzlardaki en sıcak moda trendi . Çünkü, çok sayıda moda ikonu ve sokak stili yıldızının gösterdiği gibi, gömlek ve bluzların artık gerçekten vurgulu olması için tek bir şeye sahip olmaları gerekir: kare kesimli bir kesim.

İlkbaharda moda trendi: Kare kesimli bluzlar

Kuşkusuz, bluzların trend kesimi gerçekten tam anlamıyla kare olmayabilir – ama kesinlikle köşeleri var. Kayışlar veya kollar omuzlara uzak tutulur ve bluzun göğüs kısmı ile dik açı oluşturur.

yazlık bluz modelleri 2019
yazlık bluz modelleri 2019

Bluzlar köylüleri ya da geleneksel bluzları andırıyor . Düğme detayları, toplayıcılar veya kabarık manşonlar bu görünümü daha da destekler. Dikkat! Köşeli yaka omuzlarını vurguladığından, geniş omuzlu veya çok kısa gövdeli moda kızları kendilerini bu yeni moda trendinden uzak tutmalı. Çünkü bluzun şekli siluetlerini daha da sıkıştıracak ve elverişsiz olacaktır.

İlgili başlıklar: Puf Kollu Bluzlar En Şık Mikro Trend

 

Kare bluz: Moda trendi nasıl giyilir?

Bu arada: Bluzlar keten görünümünde ve beyaz, krem ​​veya siyah gibi sade renklerde özellikle güzel görünüyor. Ardından altın rengi takılar, küpeler, klasik kotlar ve ince topuklu ayakkabılar veya sandaletler ile giyebiliriz .

2019 ilkbahar yaz bluz moda trendleri
2019 ilkbahar yaz bluz moda trendleri

Ekstra ipucu: Boyun çizgisi çok düşükse, sadece altına yüksek boyunlu bir atlet de çekebilirsiniz. Gömlek sadece mümkün olduğunca sıkı oturmalı ve kırışmamalıdır!

kare yaka bluz modelleri 2019 20
kare yaka bluz modelleri 2019 20

Beyaz ve siyah gibi sade renklerde, bluzlar özellikle daha güzel ve asil görünüyor

2019 yaz bluz modelleri
2019 yaz bluz modelleri
2019 yaz beyaz bluz modelleri
2019 yaz beyaz bluz modelleri
ilkbahar bluz modelleri 2019
ilkbahar bluz modelleri 2019

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Kadın Mont Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2019 lc waikiki, lc waikiki ve lc waikiki 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen