saç kesimlerisaç modellerisaç renkleriTrendler

2019 İlkbahar / Yaz Saç Trendleri

2019 İlkbahar / Yaz Saç Trendleri

Örgüler her daim klasik kalacak…
DEĞERLENDİRMELER. Pek çok insan boksör örgülerini tercih eder : saç dibinden başlarlar ve tüm giysiyi kaplarlar, hassas ve paralel çizgiler çizerler. Max Mara bunun yerine örgüyü bir kuyruk içinde kapatmayı tercih ediyor , güçlü bir şekilde durdurarak, çoğu kez saçın tonunu yeniden devam ettiren birkaç deri tokasıyla tamamladı. Molly Goddard, son derece özgün bir yorumlama yapar, alttan başlayıp daha sonra başın üstüne sıkıştırır ve  sırasını kıran bazı tutamlar sayesinde hareket yaratır. Erdem’in bir kaç saç modelinde ise, örgüye hala romantik bir tat vermek isteyenlerin olduğu görüldü.

ROMANTİK SAÇ AKSESUARLARI

Birçok tasarımcı mankenlerinin saç modelleri seçiminde çiçek sembollerini kullandı. Rodarte ve Dolce & Gabbana – Bu eğiliminde çiçek onlarca  yapraklar ile süslüyor, dönüşen gerçek buket içinde saçlar muhteşem görünüyor.   Prada hantal ve son derece renkli saç aksesuarları seçti  saten vintage hissi ile uygulamalar ya da baskılar ile  inci ve kristal süslemelerle saçlar zenginleştiriliyor. Luisa Beccaria ve aynı zamanda Dolce & Gabbana, podyumda taçları ve kronları getiriyor. Ayrıca kumaştan da saç aksesuarları var: Tom Ford monokrom ve Versace floral baskılar ile 50’leri canlandırıyor..

TOPUZ MODELLERİ

Prada, Moschino ve Burberry sade ense topuzlarını seçer.  Tom Ford  cravat yay içine canlı renklerde tüylerle tokalanmış topuzlar kullandı. Bize de ilham veren son derece şık topuzlar yaratıyor.

Son olarak en sıra dışı konumlarda topuz sevenler: Fendi tarafından başın sağ üstüne bir topuz yapıldı.

RENKLİ SAÇLAR

Alışılmadık saç renkleri 2019 ilkbahar yaz saç trendlerinden. Özellikle kentsel ve abartılı bir görünüm verir. Pastel renkleri en popüler olanlardan . Navi ve pembe tonlarda saçlar bir bütün olarak bakmak ayrı bir şıklık sunuyor. Çok kısa saç kesimleri(pratik olarak erkeksi) ya da hiç fark etmeyen uzun saç telleri ile, tek boynuzlu at etkisi garanti edilir. Hatta beyaz , hatta olmayan bir renk olarak oldukça sıra dışı saç modelleri var. Saint Laurent ve Giambattista Valli, saç rengini çok özel bir şekilde, özellikle de uçları daha yoğun tonlarda olan sıradan ve çok tonlu saç renkleri ile saçları yeniden yorumluyor .

60′ LAR KABARIK SAÇ MODELLERİ GERİ GELİYOR

Eski miras saç modelleri en çok 1960’larda. Çok miktarda lak ile desteklenen güçlü hacimli saç modelleri 2019 ilkbahar yaz saç modellerinde yeniden güncelleniyor. Kabarık etkisi verilen topuzlar ve atkuyrukları, karışık ama mükemmel şık etkisi olan darmadağınık saç modelleri kıvırcık stil ile serbest bırakılıyor.

BEBEK KAHKÜLLERİ

Kısa kahküller seçin ! Kahkül süper kısa kesilir ve hemen ifadeye arsız ve biraz alternatif bir hava verir. Her şeyden önce mükemmel tanımlanmış kısa kesimlerde  veya uzun saçlarda harika olur.  Saç stilisti tarafından ustaca kesildiği veya “evde” kesildiği gibi, bu daha esnektir, özellikle isyankar bir ruha sahip olduklarını hissettirenler için mükemmeldir.

ISLAK DAĞINIK SAÇ MODELLERİ

ıslak görünüm , diğer yandan dağınık bir görünüm . Birincisi, bol miktarda ıslak ya da kökleri ya da uzunlukları ya da daha gösterişli ve kesin olarak oluşturulmuş efektler için bütün saç jel ile yapılır . İkinci oldukça vahşi anahtarı oluşturuldu: dalga hamle , karışıklık , rastgele , en iyi olarak omuzlarında düşecek plaj dalgalar .

2019 İlkbahar / Yaz Saç Trendleri – Galeri

Bir önceki yazımız olan Kabaran Saçlar için Saç Kesimleri 2020 başlıklı makalemizde bayan saç kesimleri, kabaran saçlara uygun ve kabarık saçlar için saç kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen