Güzellik

2019 Üç Boyutlu Tırnak Trendleri

2019'un En Cesur Tırnak Trendinde Üç Boyutlu Taşlı Tasarımlar

Minimal veya tamamen çıplak bir manikür tercih eden azınlıktayken, dünyanın geri kalanı bu üç boyutlu tırnak trendleri deniyor. Yani, tamamen bilgisayara yazmak için tamamen yeni bir yöntem gerektiren bir tırnak sanatı türüne giriyorlar. Gerçi 3D tırnak sanatı bazı yeni buluş değil, bu popülerliği geçen yıl zirvelere ulaştı .

Boncuklu ve taşlı tırnakları, Instagram’ı da dahil olmak üzere hemen hemen her yerde yer aldı. Cardi etkisinin ötesinde , diğer uzmanlar da renk ve dokuların 2019 yılına kadar üstün geleceğini tahmin ediyorlardı. Standart koyu renklerinizin yanı sıra , parıltılı üst katlar ve dokulu yüzeyler tırnak sanatında standart hale geliyor.

Bakınız: İlkbahar Tırnak Trendleri 2019 ve Manikür Fikirleri

Boncuklarla süslenmiş tırnaklar da hala çok moda. Her zaman tırnakların en iyi aksesuarın olması gerektiğini söylüyoruz ve şimdi taşlı yüzükler gibi pahallı taşları da kelimenin tam anlamıyla parmaklarınızın ucunda birleştirdiğini görüyoruz.  Instagram’da #nailart etiketini arayın ve mümkün olan en iyi şekilde boğulmaya hazırlanın . Sizde tırnaklarınıza bu yüksek moda trendini uygulamayı  planlıyorsanız, başlamak için işte size küçük bir ilham kaynağı.

2019 Üç Boyutlu Tırnak Trendleri

Bir önceki yazımız olan Doğal saç tipim nedir ? başlıklı makalemizde doğal saç tipleri, saç tipi ve saç tipi nasıl anlaşılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen