modaStil Önerileri

2019 Yaz Bikiniler : Tüm Vücut Tipleri

Yaz 2019 Tüm Vücut Tipleri için En Trend Bikiniler: Kadınlar İçin İki Parçalı Bikini Modelleri

Yaz geldi ve plajda ya da havuzda bikiniler ile çekici görünmeyi ümit ediyorsanız, yardım etmek için buradayız! Yaz, her zamankinden biraz daha fazla cilt göstermek için mükemmel bir mevsimdir ve iki parçalı bikiniler bu konuda gerçekten yardımcı olabilir. Bikiniler de bronzlaşırken (güvenli ve güneş kremi ile) giymek için harikadır, çünkü vücudunuzun daha fazla bu muhteşem ışıltıyı aldığından emin olurlar.

Bu yazıda, bu yaz giymek için en iyi bikini modelleri topladık, bu bikinilerin her birinin vücudu nasıl etkilediğini açıklayan incelemeler yaptık. Ayrıca her vücut tipi için en iyi bikiniyi nasıl seçeceğinize dair kapsamlı bir rehber hazırladık.

Makale sonunda bir stil rehberi ile ipuçları var, böylece birkaç basit dokunuş ekleyerek bikinilerinizi havuz kenarından sokaklara götürebilirsiniz.

2019 Yaz Bikiniler : Tüm Vücut Tipleri

Vücut Tipiniz İçin En İyi Bikinileri Nasıl Seçersiniz
Vücudunuzun türünün önceden belirlenmiş, meyve bazlı bir şekle uyduğunu veya vücudunuzun gizlemek veya vurgulamak istediğiniz belirli kısımlarına sahip olup olmadığını hissetmek gibi, kolayca sıralayabileceğiniz bir rehber yapmayı hedefledik ve tüm vücut şekillerini kapsar.

Tüm vücut şekillerine göre 2019 Yaz Bikiniler
Tüm vücut şekillerine göre 2019 Yaz Bikiniler

Bence tüm vücut tipleri güzeldir ve vücudunuzun görünmesini istediğinizden başka bir şeye benzemesi için baskı hissetmemelisiniz. Bununla birlikte, vücudumuzun bir boşlukta bulunmadığını ve çoğumuzun sosyal medyadan gördüklerimizden ağır bir şekilde etkilendiğini de biliyorum.

Bir mayoda neye benzemek istediğimize dair bazı varsayımlar ile rehberlik yaptım, ancak tek gerçek hedefim bu yaz sahilde veya havuz kenarında kendinizi güzel ve rahat hissetmek. Sonuçta, mükemmel bir plaj görünümü elde etmek için gereken tek şey bir kumsala gitmek.

Verdiğim öneriler göründüğü gibi olmuyorsa veya vücudunuzun nasıl görünmesini istediğinize yönelik olarak tasarlanmamışlarsa, onları görmezden gelin ve istediğiniz iki parçalı mayoyu giyin – size daha fazla güç!

Elma Vücut Şekli için En İyi Bikini

Kadınlar meyve değil, ne yazık ki “elma beden şekli” çok sağlam bir terimdir. Daha büyük büstü ve daha küçük kalça veya popo olan kadınları ifade eder. Küçük kalçaların bir sonucu olarak, bel bölgesi genellikle daha az belirgin görünür.

Bu vücut tipi için en iyi bikiniyi seçerken amaç, göğsünü iyi destekleyecek bir üst bulmaya çalışmak (ve belki daha küçük görünmesini sağlamak) ve kalçaların ve popoların biraz daha büyük ve daha mevcut görünmesini sağlamaktır.

• Göğsünüze alt kısmıyla veya sağlam bir tasarımla mükemmel destek sağlayacak bir mayo üstü arayın.

• Kayışları olmayan ve çok küçük üçgen üstleri olmayan bantlardan kaçının çünkü bunlardan düşmeleri çok kolaydır.

elma vücut şekli için uygun bikini modelleri 2019 20
elma vücut şekli için uygun bikini modelleri 2019 20

• Göğsünüzün daha küçük görünmesini istiyorsanız, düz renkte veya küçük ve temiz bir baskıyla bikini üstlerini tercih edin. Boyundan bağcıklı bikini üstleri de her şeyi içeri çekmek için yardımcı olacaktır.

• Kesilmiş bir bacak deliği olan mayo altları, bacaklarınızın önden görünüşünü uzatırken, arkadan arkanızın yuvarlak ve dolgun görünmesini sağlar.

• Parlak ve göz alıcı renklerden ya da alt yarınızdaki baskılardan korkmayın!

• İnce bel etkisi için, yüksek belli bikini altlarını bulun. Bir bonus olarak, aynı zamanda gerçekten sevimli bir retro dokunuş olacak!

Armut Vücut Şekli için En İyi Bikini

“Armut” vücut şekli yeniden canlanıyor ve ben bunun için tamamen buradayım. İnsanlar armut kelimesini, kalçaların, uylukların ve diplerin dolgun olduğu bir vücut şekli olarak değerlendirir, büstü genellikle daha küçük ve omuzları dardır.

2019 Yaz Bikiniler -Tüm Vücut Tipleri
2019 Yaz Bikiniler -Tüm Vücut Tipleri

Bu beden tipine sahip kadınlar, annelerinin onlara ne verdiğini vurgulamayı seçebilirler veya bunun yerine figürlerini dengeleyecek bikini giymek isteyebilirler.

• Vücut şekliniz ile bacaklarınızı uzatmak için yanlardan derin kesikli bikini altlarına konsantre olmak isteyebilirsiniz. Bu, bacaklarınızı daha uzun ve daha yalın görünmesini sağlayacak, yüksek kesilmiş bacak delikleriyle bikini altlarına bakmanız gerektiği anlamına gelir.

• Kalçalarınızı uzatmanın ve düzene koymanın bir başka yolu da, kenarları boyunca daha koyu renk kaplamalı bikini altları ve ortada farklı bir renk seçmek olacaktır.

• Daha fazla kapsama sağlamak ve popo üzerinde durmak için, arka kısmın azaldığı bikini altlarına bakın. Öte yandan, eğrilerinizi kucaklarsanız, yuvarlaklığı vurgulayacağından daha yüksek kesilmiş bir arka taraf arayın.

• Göğsünüze biraz daha dikkat çekmek için, büstü vurgulayan mayo üstlerini tercih edin. Bunlar sütyen tarzı üstler, alçak dalma yakalı bir boyun askılı üst kısımlar veya hacmini artırmak için eklenmiş bir fırfırlı üst kısımları olan bikini üstleri olabilir. Bikini üstlerinde renkli desenler, parlak renkler ve yatay tasarımlar da işe yarayacak.

• Etkili tabanlardan kaçının, bunlar aynı anda eğrilerinizi gizlerken aynı zamanda alt yarınızın daha küçük görünmesini sağlamaz.

Kum Saati Vücut Şekli için En İyi Bikini

Kum saati, hemen hemen tüm kadınların vücutları için istediği şekildir, çünkü büyük bir üst kısmı, büyük kalçalar ve ortada dar bir bel bulunan dengeli bir vücut şekli anlamına gelir. Bu vücut tipini düzleştirmeyecek bikiniler bulmak zor, ama yine de bir kaç önerim var.

• Eğlenin ve farklı baskılar, tasarımlar ve hatta farklı üstleri ve altları karıştırıp eşleştirirken deneme yapmaktan çekinmeyin.

• Göğsünüzü iyi bir şekilde destekleyecek mayolar tercih edin. İnce üstleri kullanmaktan kaçının ve bunun yerine büyük destek sağlayacak sütyen tipi üstleri veya boyundan bağlamalı üstleri deneyin.

kum saati vücut şekli için uygun bikini modelleri 2019 20
kum saati vücut şekli için uygun bikini modelleri 2019 20

• Dar belinizi daha retro bir görünümle vurgulamak istiyorsanız, yüksek belli dipleri giymekten çekinmeyin.

• Daha uzun bir bacak için, yüksek kesilmiş bacak deliklerine sahip bikini altları tercih edin.

• Daha sportif bir görünüm elde etmek istiyorsanız, iki parçalı mayoları düz renklerle deneyin.

Dikdörtgen veya Atletik Vücut İçin En İyi Bikiniler

Güçlü bir vücut gösterilmeye değer ve iki parçalı mayolar bunu yapmak için harika bir yol. Bununla birlikte, bacakların güçlü olduğu “dikdörtgensel” bir vücut şekline sahip bazı kadınlar  göğüs, bel ve kalçaların yaklaşık olarak benzer bir çapa sahip olması, aslında bikini giyerken daha sert görünmek istediklerini bulur.

• Hem üstte hem de alt kısımda düz kesimli bandeau üstlerinden kaçının; bunlar göğsünüzde olabilecek herhangi bir doğal eğriyi ortadan kaldıracak ve vücudunuzun daha dik görünmesini sağlayacaktır.

Dikdörtgen veya Atletik Vücut İçin En İyi Bikiniler 2019 2020
Dikdörtgen veya Atletik Vücut İçin En İyi Bikiniler 2019 2020

• Göğsünüzün daha büyük ve daha düzgün görünmesini sağlayacak bikini üstlerine bakın. Bunu yüksek sesle veya üç boyutlu fırfırlar ya da hatta dolgulu üstler yardımı ile elde edebilirsiniz. Sütyen tarzı bir üst, göğüslere daha fazla yuvarlaklık kazandıracak bir şekle sahip olacaktır.

• Benzer şekilde, bikini altlarınız için yatay baskılar arayın, bunlar daralan ve buruşuyor, bunlar hacim katacak ve kalçaların daha geniş görünmesini sağlayacaktır.

• Arka kısımdaki yüksek kesimli bikini altları, poponuza yuvarlaklık katar.

Üçgen Vücut Şekli veya Atletik Vücut için En İyi Bikini

Bazı kadınlar, özellikle çok çalışanlar, omuzları çok genişmiş gibi hissetmeye başlayabilir ve bunu en aza indirecek ve genel olarak bedenlerine kum saatini daha çok andıran bir şekil verecek şekilde bikinileri tercih ederler. Bu, özellikle omuzların geniş ve diğer her şeyin dar olduğu üçgen şeklinde bir vücuda sahip olanlar için geçerlidir.

Vücudunuzun daha kıvrımlı görünmesini sağlayacak iki parçalı mayoları isteyeceğiniz varsayımına dayanarak tavsiyelerde bulunuyorum, ancak eğer böyle bir şey yapmazsanız, o zaman istediğiniz mayoyu benimseyin.

• Omuzlarınızın genişliğini vurgulayacağınız ve daha az kıvrımlı hissetmenize neden olacağından, hem alt hem de üst kısımda düz kesimli bandeau üstlerinden kaçının.

üçgen vücut şekli için bikini modelleri 2019
üçgen vücut şekli için bikini modelleri 2019

• Dikkat çekecek alt kısmı olan iki parçalı mayo, figürünüzü dengelemenize yardımcı olacaktır. Parlak renkler, yatay baskılar ve yanlarda şeritler veya bağlar arayın.

• Daha büyük ve yüksek belli dipler, belinize inceltmeye yardımcı olur, ve karnınızı da gizler. Eğer o retro görünümden hoşlanıyorsanız, o zaman kesinlikle onlar için gidin!

Kısa Boylular için en iyi Bikiniler

• İyi yapılandırılmış bir bikini, gövdenizi ve genel figürünüzü uzatmak için harikalar yaratabilir.

• Alt kısmı yüksek olan bikiniyi tercih edin, çünkü bunlar gövdenize ekstra uzunluk katacaktır ve daha uzun görünmenizi sağlayacaktır.

• Bustline’dan başlayarak figürünüzü uzatacak bir bikini üstü tercih edin. Bu ayrıca yüksek boyunlu bir yular ile de sağlanabilir.

kısa boylular için bikini modelleri 2019
kısa boylular için bikini modelleri 2019

Kısa Bacakları Uzatmak için En İyi Bikini

• Bir bikini yardımı ile uzun bacakların sırrı basittir. Bacağını uzatacak yüksek kesilmiş bacak deliklerine sahip bir bikini arayın.

• Bikini altlarının üst kayışının kalçalarda daha yükseğe oturması, daha fazla V şeklini oluşturmanıza yardımcı olur ve tüm görünümünüzü uzatır.

bacakları uzun gösteren bikiniler 2019 2020
bacakları uzun gösteren bikiniler 2019 2020

• Bacakları uzatmanın başka bir yolu, bacaklarının kenarları boyunca bir tür dikey bir tasarıma sahip olmak ve bikini altlarının orta kısmının düz bir renkte olmasını sağlamaktır.

Küçük Göğüsleri Büyüt Göstermek için En İyi Bikini

Küçük bir göğüs asla kötü bir şey değildir! Göğsünüzü daha büyük gösterecek bikini üstleri giymek zorunda gibi hissetmeyin. Ancak, bu etkiden hoşlanacağınızı düşünüyorsanız, işte size bazı tavsiyeler.

• Dolgulu bir bikini üstünün yardımıyla ya da dantelli, çiçek aplikler veya fırfır gibi hacimli tasarım öğeleriyle göğsüne daha fazla hacim katmak tamamen iyidir.

küçük göğüsleri büyük gösteren bikini modelleri 2019 2020
küçük göğüsleri büyük gösteren bikini modelleri 2019 2020

• Eğer bir bezeme hayranı değilseniz, dalgalı yakalı bir yular üst kısmı ağır hissetmeden son derece gurur verici olabilir. Biraz yuvarlaklık kazandıracak sütyen tipi üstleri de seçebilirsiniz.

• Son olarak, baskılar ve renkler göğsün daha büyük görünmesini sağlamak için uzun bir yol kat edebilir. Daha büyük baskılar, koyu renkler ve yatay tasarımlar seçin.

Büyük Göğüsleri Küçülmek için en iyi Bikini

• Boyundan bağlaması olan yakalı bikini üstleri, kendinizi güvende hissetmenizi ve göğüsleri yerinde tutmanızı sağlar. Bu tür üstler, patlamak üzere olduğunuzu hissetmeden, biraz rahatlama gösterecektir. Göğsü hafifçe vurgulamak için mükemmel bir seçimdir.

büyük göğüslere uygun bikini modelleri 2019 2020
büyük göğüslere uygun bikini modelleri 2019 2020

• Büyük bir göğsünü saklamak zorunda değilsin! Özellikle balenli bir sütyen üstünü giyebilirsin, çünkü sana çok destek verecek, ama göğsünü daha küçük göstermeyecek.

• Daha kalın bantlı askılı üstler, bikini üstünüzün ne kadar yüksek veya düşük olacağını ayarlayabilmenizi sağlar. Bununla birlikte, sırtınızın etrafındaki kayışın geniş olduğundan emin olun, çünkü bu ağırlığın boynunuzda oturmasını istemezsiniz.

Dar Kalçalar İçin En İyi Bikiniler

• Bir bağlamalı bikini üstü daha uzun bir boyun ilüzyonunu verir ve üst kısmı güzelce gösterir ve gövdenin daha uzun olduğu illüzyonunu verir.

küçük ve dar kalçalar için bikini modelleri 2020
küçük ve dar kalçalar için bikini modelleri 2020

• Biraz daha açık bir şeyle rahatsanız, kesinlikle alt kısmı kesik olan bikiniyi tercih edin. Dekolteli alt kısımlar kalçalarınızın biraz geniş görünmesini sağlarken, aynı zamanda gövdenizi uzatır ve daha yalın görünmenizi sağlar.

Daha Yuvarlak Popo Görünümü İçin En İyi Bikini

• Doğal nimetlerinizin gösterilmesinde utanılacak bir şey yoktur, popoyu yuvarlak ve dolu gösterecek şekilde kesilmiş bikini altları bulunur.

yuvarlak ve dolgun popo için bikini modelleri 2019 2020
yuvarlak ve dolgun popo için bikini modelleri 2019 2020

• Daha mütevazı bir şey giymek istersen, sorun değil. Boyshort bikini altlarını veya basitçe alt bacak delikleriyle dolgunluk sağlayan bikini altlarını sallayabilirsiniz.

• Düz tabanlar giyerek arkadan dikkat çekmek istiyorsanız ya da parlak renkler ve eğlenceli baskılarla tersini yapmak istiyorsanız size kalmış.

Geniş Kalçalar için En İyi Bikini

• Doğuran kalçalarınızdan dikkat çekmek istemiyorsanız, bikini altlarının düz ve koyu bir renkte olduğundan emin olun. Bunu yüksek bir bikini üstü ile eşleştirmek kesinlikle gözleri yukarı doğru tutar.

• Dekolte bikini altları genellikle kalçanın en geniş kısmına oturur, bu nedenle kalçaları vurgulayan yatay bir çizgi oluştururlar. Bu tür bikini altlarından kaçınmak isteyebilirsiniz.

yüksek bel siyah bikini altları 2019 2020
yüksek bel siyah bikini altları 2019 2020

• Kalçanın hemen yukarısına oturan kayışlarla yapılan bikini altı, genel görünümünüzü düzene koymanıza ve kalçalarınızın kadınsı görünmesine ve çok geniş görünmemesine yardımcı olacaktır.

• Kenarları boyunca düz renkte bikini altları da kalçalar daralmış gibi etki yaratır.

Düz Kalçalar için en iyi Bikini

• Doğru iki parçalı mayo altları, figürünüz için harikalar yaratabilir. Arkada daha fazla yanak gösteren mayoları arayın, çünkü bu tür yüksek kesim arkanızın daha yuvarlak olduğu hissini verecektir.

düz kalçaları yuvarlaklaştırmak için uygun bikini modelleri 2019
düz kalçaları yuvarlaklaştırmak için uygun bikini modelleri 2019

• Daha büyük baskılar, poponuzu biraz daha büyük ve daha dolgun hale getirebildiğinden harika bir etkisi de olabilir.

• Dantelli bikini altları, popoyu tam ve sıkı görünecek şekilde ek boyutta biraz ekleyerek harika bir iş çıkarır.

Dar Kalçalar için en iyi Bikini

• Kalçalarınızın biraz daha geniş görünmesini istiyorsanız, alt kısımlarda dikkat çekici baskıları ve parlak renkleri olan iki parçalı mayoları arayın. Dikkat çekecekler ve her şeyin daha büyük bir dokunuş göstermesini sağlayacaklar.

küçük kalçaları büyüten bikini modelleri
küçük kalçaları büyüten bikini modelleri

• Kalçaya oturan alttan kesilmiş bikini altları, kalçaların daha geniş ve daha düzgün görünmesini sağlayacak yatay bir çizgi oluşturacaktır.

Geniş Omuzlar İçin En İyi Bikiniler

• Sütyen üstleri ve üçgen halter üstleri dahil olmak üzere daha kadınsı bir stilde bikini üstleri arayın.

geniş omuzları daraltmak için uygun bikini üstleri
geniş omuzları daraltmak için uygun bikini üstleri

• Omuzları  geniş gösterme etkisine sahip olduklarından, doğrudan kesilmiş bantlardan kaçının.

• Bikini üstlerindeki asimetrik yakalar omuzlardan dikkatini dağıtmak ve göğsün karşısına dikkat çekmek için harika bir şekilde çalışabilir.

Selülitleri gizlemek için en iyi Bikini

• Herhangi bir selüliti gizlemek için tam olarak bakıyorsanız, etekli bikini altları kesinlikle işe yaramalı.

Selülitleri gizlemek için en iyi Bikini
Selülitleri gizlemek için en iyi Bikini

• Bununla birlikte, etkili olduğu kadar selülitten bacak uzatıcı yüksek kesimli altlıklar veya yüksek ve dikkat çekici bir baskıya sahip bir üst kısım ile dikkat dağıtmayı seçebilirsiniz.

Göbek gizlemek için en iyi Bikiniler

Yüksek belli bikiniler muhtemelen sizi gerçekten rahat hissetmenizi sağlayacak en iyi yeteneğe sahip olacaktır. Orta bölümünüzü ve belinize çekip gizleyerek size bir kum saati şekli kazandırır.

göbeği gizleyen en iyi bikini altları 2019 2020
göbeği gizleyen en iyi bikini altları 2019 2020

• İsterseniz, orta bölümünüzü tamamen kapsayacak bir tankini tercih edebilirsiniz. Tankininizin sıkı olduğundan ve karnınızın daha büyük görünmesini sağlayacak ilave bir malzeme bulunmadığından emin olun.

Sırt Yağlarını Gizleyen En İyi Bikini

• Telli bikinilerin cildinize kazma eğiliminde olduğunu ve size düzensiz şişkinlik verdiğini görebilirsiniz, bu yüzden kesinlikle bunlardan kaçındığınız dan emin olun.

sırt yağlarını gizleyen bikini modelleri
sırt yağlarını gizleyen bikini modelleri

• Daha kalın kayışları olan bikiniler genel olarak sizi daha iyi tutacaktır, ancak aynı zamanda cildinizi yumuşatmak ve şık görünmek için de harika bir iş çıkarırlar.

Bikinilerinizi Bu Yaz Şekillendirme İpuçları

Bikinileri yaz boyunca şık bir şekilde giyebilirsiniz, ister güneşin altındayken biraz örtünmeniz gerekebilir veya bikininizi plajdan sokağa veya restorana götürmeniz gerekip gerekebiliri. Biraz daha bikini ipuçları ve püf noktaları ile birlikte daha rahat, daha şık arasında değişen bazı sevimli kıyafet önerilerimiz var!

bikini kombinleri 2019 2020
bikini kombinleri 2019 2020

• Sadece biraz daha mütevazı bir şey eklemek için, sudan çıkarken belinize bir  peştemâl veya fular atın.

• Kendinizi güneşin sert ışınlarından korumak için, mayonuzun üzerine keten tunik veya gömlek atmayı deneyin. Etkisi yaz stilinde ve boho-chic olacaktır.

bikini üstü gömlek 2019
bikini üstü gömlek 2019

• Gevşek bir düğmeli üst, bir bikini üzerinde açık, muhteşem görünüyor  ve cildinizi korumak için ilave bir avantaj sağlayacak.

• Mayolarınızı restoranlara veya diğer ortak kullanım alanlarına uygun şekilde göstermek için yüksek belli bir etekle ya da şortla eşleştirin.

plaj stili bikini kombinleri 2019
plaj stili bikini kombinleri 2019

• Sadece bir mayo ipucunu göstermenin bir başka güzel yolu da büyük kollarıyla gevşek bir tişört giymektir. Bikininizden  yanlardan görünecektir. Bu havalı kız görünümü bir çift yırtık boyfriend kotla daha şık yapılabiliyor.

bikini üstü tişört kombini 2019
bikini üstü tişört kombini 2019

• Birlikte karıştırılabilecek ve eşleştirilebilecek birkaç farklı bikini üstleri ve altları satın alın. Bu şekilde iki parçalı bikinilerinizden asla sıkılmayacaksınız ve birkaç harika kombinasyonla sonuçlanacaksınız.

plaj bikini kombini 2019
plaj bikini kombini 2019
bikini üstüne beyaz gömlek kombinleri 2019
bikini üstüne beyaz gömlek kombinleri 2019

Bir önceki yazımız olan 2019 Yaz Kıyafetleri Eğlenceli ve Seksi başlıklı makalemizde 2018 kadın modası, 2018 yaz modası ve elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

İnstagram Butik Sayfamız

instagam/trendstilimgiyim

Related Articles

3 thoughts on “2019 Yaz Bikiniler : Tüm Vücut Tipleri”

  1. Bikini ve mayo modelleri 2019 trendleri arasında yuksek bel bikiniler varmı. Bende göbek var belim kalın hangi bikinileri seçmeliyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close