Takı

2020’de Stoklanacak 5 Takı Trendi

Yeni yıl, yeni mücevher trendlerini beraberinde getirir. Trendlere ayak uydurmak, küçük ve büyük mücevher markaları için zorunludur, çünkü trendler, alışveriş yapanların yöneleceği stilleri belirler.

Endüstrinin yalnızca güncellenmiş bir yönde geçmişin trendlerine geri döneceği aşikar. Mücevher parçalarının aşırı boyutlandırılmasına ve göz kamaştırıcı olmasına dikkat edin.

  1. Büyük Boy Halka Küpeler

Çemberleri bırakamazsanız, zorunda değilsiniz! Halka küpeler, klasiğin asla modası geçmediğini, ancak bu sefer çiftin daha büyük ve cesur olduğunu defalarca kanıtlamak için geri döndü. Halka küpeler yeni bir trend değil. Bu zamansız etnik sembol, siyah kültürün önemli bir parçası olmuştur ve aynı zamanda, böyle bir süslemenin kişinin güzelliğini ve çekiciliğini artırdığına inanan güçlü kadınlar tarafından giyilmiştir.

  1. İnciler Yeniden Keşfedildi

Bu yıl, podyumda yeniden keşfedilen incilerin yılı olabilir. İnciler dünyanın en eski mücevheri.   Geçmişi göz önüne alındığında, sadece birçok mevsim ve sebeplerden dolayı trend olduklarını söylemek mümkün. Bu sefer inciler, birçok farklı şekilde şekillendirilmiş ve giyilmiştir.

  1. Zincir bağlantılı Kolyeler

Doğru! Mücevher kutularınızı ve zincir bağlantılı kolyeleri partiye götürmenin zamanı geldi, çünkü bu yıl geri döndüler! Madonna ve Versace hayranıysanız, 80’lerdeki bu trende saygı göstermek için daha iyi bir zaman yok.

  1. Renkli Parçalar

Takı kutunuza renk kıvılcımları ekleyin ve moda trendlerine mümkün olduğunca yaklaşmak için daha doygun tonları tercih edin. Farklı renkli taşlar veya boncukların bir karışımı ile elde edilebilir.

  1. Karışık Metaller

Tasarımda kontrast görsel bir ilgi yaratıyor ve aynı şey bu yılki mücevher trendleri için de geçerli. Geçmişte karışık metaller hoş karşılanmazken,  şimdiki zaman, çağdaş ve ilginç karışık metal eğilimini kucaklıyor.

Gümüş ve altın karışımıyla parçaları stoklamaya başlayın ve oradan keşfedin. Kontrast burada anahtardır, bu nedenle elinizdekiyle başlayın ve alışveriş yapanların gözlerine daha uyumlu hale getirmek için benzer takı stilleriyle zıt metalleri bir araya getirin.

Bir önceki yazımız olan İmitasyon Takıların Bakımı Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde İmitasyon Takıların Bakımı Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen