Ev Dekorasyon

2021 Modern Gergi Tavan Dekorasyonları

Güzel bir eve sahip olmak istiyorsanız dikkat etmeniz iki önemli nokta var. Bunlardan birincisi renk ikincisi ise ışığın yansıması. Evinizde tavanlar dekorasyon anlamında her zaman geri planda olduğu düşünülür ancak odanın içerisindeki ışık sistemi mobilyaların ve evin tasarımının üzerinde çok büyük bir etkisi vardır. Son dönemlerde ise tavanlara baktığımız da birbirinden farklı desenlerde gergi tavanları görüyoruz.

Gergi tavanların özelliği evinizdeki tüm eşyalarınıza göre uyarlayabiliyor olmanız. Bu tavanlar hakkında bilgi verecek olursak aslında karton bir tavandan hiçbir farkı yok ancak altında ışıklandırma sistemi olduğundan ışığı doğru bir şekilde yansıtabiliyor. Salonunuzda koridorunuzda oturma odanızda ya da evinizin tamamın da gergi tavan sistemini rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

2021 Modern Gergi Tavan Dekorasyonları
2021 Modern Gergi Tavan Dekorasyonları

Gergi Tavan Salon Modeli

Özellikle güzel bir salon oluşturmak isteyenlerin gergi tavan tercihi giderek artıyor. Gergi tavanlar sayesinde evinizde derinlik hissiyatı verebiliyor ya da isterseniz daha yeşil bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Gergi tavanlar ahşap ya da platform üzerine kurulmuş bir ışıklandırma sistemleridir. Hatta kartonpiyer ve de duvar kağıdı ile bütünleştirildiğinde farklı tarzlar ortaya çıkarılabilir.

2021 Modern Gergi Tavan Dekorasyonları
2021 Modern Gergi Tavan Dekorasyonları

Gergi Tavan Seçerken

Gergi tavan seçerken tercih size kalmış isterseniz ahşap bir zemin, ya da plastik bir zemin tercih edebilirsiniz. Salon için evin vitrini demek sanıyorum ki erinde olacaktır bu nedenle süslü bir tavana sahip olan salon her zaman göze hitap edecektir.

2021 Modern Gergi Tavan Dekorasyonları
2021 Modern Gergi Tavan Dekorasyonları

Yatak odaları için söyleyecek olursak burası için uygun bir tercih yapıldığında yatak odanızın havasını değiştirebilecek hatta daha rahat bir uyku alabileceksiniz.

Tavandan yansıyan ışık odanın içerisine doğrudan etki eder dolayısıyla sizin gergi tavan aydınlatmanız sayesinde hangi odada olursanız olun mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Aşağıdaki modellerde birbirinden farklı gergi tavan modelleri mevcut dilediğiniz bir modeli tercih ederek evinize uygulayabilirsiniz. Gergi tavanlarda istediğiniz bir modeli çok rahatça seçebileceğiniz için sizin yalnızca görseli belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Küçük Evler İçin Vazgeçilmez 6 Eşya Önerisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen