Kombinler

2021 Tesettür Sonbahar Kış Modası ve Renkleri

Artık kışa girmek üzereyiz ve bizde sizlere dilerseniz 2020 – 2021 sonbahar kış modasını ve modanın renklerini anlatmakla başlayalım yazımıza. Herkes bilir ki birçok marka yaza ya da kışa girerken modellerinin yanı sıra renklerini de diri tutmaya gayret ederler ve bunun içinde sürekli bir değişim halindedirler. Markalar bu konuya o kadar çok önem verir ki nerdeyse her sezonun renkleri birkaç sezon öncesinden araştırılır ve tasarlanır zaten modanın anlamı da budur.

2021 Tesettür Sonbahar Kış Modası ve Renkleri
2021 Tesettür Sonbahar Kış Modası ve Renkleri

Bizim 2020–2021 kışı için yaptığımız bir incelemeye göre bu kışın tasarımları daha çok kumaştan yana tercih edilmiş ve sıkıcı kasvetli olmanın yerine daha çok eğlenceli bir tema şeklinde tasarlanmış dilerseniz yazımıza başlamadan önce bu kışın moda renklerini sizlere anlatalım. Bu kışta karşımıza en fazla çıkacak renk vizon ve siyahın birlikte uyumu bunlar hem kendi başlarına hem de bir kombin olarak birbirlerini o kadar güzel tamamlamışlar ki bunu apaçık olarak görebiliyoruz bu nedenle de bu kış bu iki renk karşınıza çok çıkacak. Bu kış feminen tarzı yansıtacak olan siya ve beyaz bunlar her sezon trend olduğu gibi bu sene de yine karşımıza çıkıyor. Siyahın oldukça kendinden emin ve net duruşu sayesinde detaylara daha çok hâkim olunmuş durumda siyah ve beyaz renkler genelde bizim karşımıza montlarda ve tesettür giyim modellerinde daha çok çıkıyor.

2021 Tesettür Sonbahar Kış Modası ve Renkleri
2021 Tesettür Sonbahar Kış Modası ve Renkleri

Bu sene yine bir adım eskiye doğru geçiş söz konusu eskiden o gördüğümüz kürk mantolar bu yıl yeniden canlanmaya başlıyor. Bu kez podyumlarda 60’ lı yılların esintisi görülecek.  Fakat burada dikkat etmeniz gereken durum kürk mantoların daha çok imitasyon olmaları. Bizim de size tavsiyemiz kürk seviyor olabilirsiniz ama lütfen hayvanları sevelim ve imitasyon Kürkler alalım. Üstelik kürk mantolar güzelliğin ve zerafetin yanı sıra sizleri daha sıcak tutacak.

2021 Tesettür Sonbahar Kış Modası ve Renkleri
2021 Tesettür Sonbahar Kış Modası ve Renkleri

Her kış olduğu gibi bir can alıcı renkte kırmızı ile siyahın uyumu özellikle abiye modelleri bu iki renkle birlikte daha can yakıcı ve göz alıcı. Kırmızı ve siyah abiye modellerin yanı sıra montlarda ve kabanlarda da bir hayli ilgi çekici durumda,  özellikle kabanlarda bu sezonda biraz daha kabarık olan kollar kullanılmış.

2021’ nin renklerinin yanı sıra modelleri de bir hayli ilgi çekici olacak bu sene özellikle eteklerde kaşe uzun etek modellerine yer verilecek gibi duruyor bundan önceki senelerde uzun etek modellerine çok fazlaca yer verilmiyordu ancak bu sene bir değişiklik yapılmış. 2021 yılının birbirinden iddialı modelleri ve bu modeller hakkındaki detaylı bilgiye trendlervemoda.com’ dan ulaşabilirsiniz bunun yanı sıra site üzerinde kurabiye tarifleri bölümü de yer almaktadır.  Dilediğiniz bir yemek tarifine göz atabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Sonbahar İçin Trend Mont Modelleri başlıklı makalemizde Sonbahar İçin Trend Mont Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen