Gelinlik Modelleri

2022 En Tarz Gelinlik Modelleri

Gelinlik trendlerinde sadeleşme devam ederken 2022 en tarz gelinlik modelleri de merak konusu olmaktadır. Bu sezonun gelinlik modellerine romantizmi ve nostaljiyi de dahil ediyoruz.

2022 senesinin gelinlik modellerinde geleneksel tasarımların modern ve sıra dışı yorumları öne çıkmaktadır. Hatta her tarza hitap eden seçenekleri ile cesur ve seksi bir görünüm kazanmak isteyenler için düşük omuzlar, derin yırtmaçlar, korseler; ihtişam sever gelinlere modern kabarıklık; nostalji sevenlere hacimli kollar ile püsküller ve tüyler; minimalistlere ise akışkan elbiseler, takımlar ve kısa tasarımlar yer almaktadır.

Romantizmin dinine vurmuş gelinler için de iri fiyonklar ve renkli işlemeler bu sen trendler arasında yer alıyor. Ayrıca çıkarılabilir parçalar 2022 en tarz gelinlik modelleri daha kullanışlı hale getirdiğini söylemeden geçmeyelim.

Zarafeti pekiştiren düşük omuzlu gelinlik modelleri

2022 En Tarz Gelinlik Modelleri

Seksi ve zarif bir görünüme sahip olmak isteyen gelinler için düşük omuz gelinlik modelleri ile hayalinizdeki görüntüye sahip olabilirsiniz. Üstelik bu yaka tipi gelinlikler farklı tarz ve etek kesimine sahip 2022 en tarz gelinlik modelleri arasında çok sık görünmektedir.

Düşük omuzlu gelinlik modelleri, omuzları olduğundan daha geniş göstermek isteyen gelin adayları için önerilen bir modeldir.  Omuzuna güvenen gelin adayları da bu bölgeyi öne çıkartmak için düşük omuz tasarımlarını tercih edebilirler.

Kıvrımlarını Vurgulayan Korseli Gelinlik Modelleri

Korseli Gelinlik Modelleri

Geçmiş zamanların korse modası günümüze yeniden geri dönüyor. Tümü kumaş kaplı ya da iskeleti görünen transparan korseler, 2022 en tarz gelinlik modelleri gelinliklerine hem nostaljik hem de iddialı bir hava katmaktadır. Üstelik fit bir göründe cabası.

Korseli gelinlik modeli bel bilgesini kıvrımlı göstermek isteyen dikdörtgen vücut tipine sahip ilam gelin adayları için uygun bir gelinlik modellidir. Kıvrımlı bellerini  vurgulamak isteyen gelinler de transparan korseli modellere yönelerek göz alıcı olabilirler.

İddialı Tarzlarını Konuşturanlar İçin Yırtmaçlı Gelinlik Modelleri

2022 en tarz gelinlik modelleri arasında yer alan iddialı tasarımlarla ön plana çıkan bir gelinlik modelidir. Bacak dekoltesi olan gelinlik modelleri de bu tasarımlar arasında yer almaktadır. Üst bacağı ortalayacak şekilde derinlikte yırtmaca sahip olan gelinlik modeli, hem feminen hem de şık bir görünümü ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Yırtmaçlı gelinlik modelleri, ince ve düzgün bacaklarını öne çıkarmak isteyen gelin adayları için çok ideal bir modeldir. Elma vücut tipine ait olan gelim adayları da dikkatleri geniş gövdeden, ince alt bedene çekmek için bu modeller arasında seçim yapabilirler.

Görünümünüze Hareket Katacak Tüylü Gelinlik Modelleri

İster gelinliğinizin tamamında kullanılsın ister tasarıma hareket katmak için ufak bir ayrıntısına yer verilsin, tüy ayrıntılar dünyaca ünlü tasarımcıların son senelerde çok sık başvurulan süslemelerdendir. Tüy detayı kullanıldığı modele romantik ve nostalji bir hava katar ve her tarz modele uyum sağlamaktadır.

Tüylü gelinlik modelleri incelenirken  bilmeniz gereken, tüy ayrıntılarının kullanıldığı bölgeyi olduğundan hacimli gösterdiği konusudur. Buna örnek verecek olursak eğer göğüsleriniz küçükse  gövdesi tüylü gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Püsküllü  Gelinlik Modeli Eğlenceli ve Göz Alıcı

1920 senelerinin eğlenceli ruhuna hep beraber “ Hoş gediniz” diyebiliriz Dönemin ‘ flapper girl’ tarzını ortaya çıkartan püsküllü, ışıltılı gelinlik modelleri hem düğün hem de after  partide kullanılacak bir model olarak öne çıkmaktadır.

Bu gelinlik modeli 1920  temalı düğün yapacak gelin adayları için en şık vintage gelinliklerden olan bu modellere yönelebilirler. Vücut şeklinize göre uzun ya da kısa boy püsküllü gelinlikler arasından tercih yapabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Davetiye Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? başlıklı makalemizde Davetiye Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen