Makyaj

4 Neon Makyaj Trendi 2019 İlkbahar

Yeni bir makyaj stili düşünürken, yüzünüzde deneme yaptığınızda (ve muhtemelen hata) göründüğünde, neon akla ilk gelen renk değildir. Neon yeşil etekler, parlak mavi pantolonlar ve koyu portakal çantalar, ayakkabılar ya da giysiler üzerinde neon renkler trenddir.  Ancak göz kapaklarınız üzerinde parlak mavi göz farı kullandınız mı? Güzellik editörlerinin bile doğru hissettirecek bir renk bulmakta zorlanacağını biliyoruz.

Ancak neon, sadece gardırobunuz için ayrılmamalı, çünkü güzellik görünümünüze dahil etmenin yolları vardır. Blogcular ve makyaj sanatçıları, dünyaya  kanıtladı ve neonun makyaj çantalarımıza ait olduğunu gösterdi.  Aşağıda, göz kapaklarının köşelerinde  bu neon yeşilinin nasıl görüneceğini gösteriyor.

neon yeşili göz makyajı 2019
neon yeşili göz makyajı 2019

Portakalın göz makyajı görünümündeki güzelliği. Basit bir siyah eyeliner hareketi ile onu gündüz kullanabilirsiniz.  Güzel görünmesini sağlamayı nasıl başardığına dikkat edin. Portakal rengini kimse farketmez, ama bunu yaptığınızda, hoş bir manzara.

neon turuncu göz makyajı 2019 20
neon turuncu göz makyajı 2019 20

Neon makyajı içeren dört bakış açısını test ettik.

4 Neon Makyaj Trendi 2019 İlkbahar

Astar Görünümü

Yeşil astar, çok fazla bir vurgu hissettirebilir, ancak klasik bir kedi gözü hareketiyle kanatlandığında ne kadar harika göründüğüne bakın. Jel bazlı bir astar kullanın ve gözünüze boyayın, böylece renk kazancı daha güçlü olur (bu şekilde tüm gün ve gece dayanır).

neol yeşili göz makyajı 2019 ilkbahar
neol yeşili göz makyajı 2019 ilkbahar

Bu ince neon yeşili gölge, gözleriniz üzerinde gölge olarak kesintisiz bir şekilde karışır veya bir astar olarak uygulanabilir.

Bir eyeliner olarak bir krem ​​gölge uygulamak çok riskli geliyorsa,  daha parlak bir renkte klasik bir sıvı eyeliner deneyin.

Neon Kalın Dudak

Neon turuncu, çoğu cilt tonunda, özellikle de  bronz ciltle eşleştirildiğinde inanılmaz görünüyor. Neon görünüm denemekten çekinmeyen herkes için mükemmel bir görünüm. Bu renk iki katlı olabilir, eğer cesur hissediyorsanız, tam bir neon deneyimi için onu kalın bir şekilde kaplayabilir ya da bir Fransız kız gibi dudaklarınıza hafif sürebilirsiniz.

2019 ilkbahar neon makyaj trendleri
2019 ilkbahar neon makyaj trendleri

Makyajınıza çok parlak neon trendini sokmak istiyorsanız, bu lezzetli turuncu renk tonu mükemmeldir.  Kremsi, uzun ömürlü formülleri, yarı mat, kadifemsi bir yüzey bırakarak dudaklarınızda pürüzsüzce kayar.

NEON TIRNAKLAR

Muhtemelen  neon renkle başlamak için en iyi yer tırnaklarınızda. Çingene yeşili veya UV sarısı isteyin (teninize bağlı olarak) ve eğlenceli tırnaklara sahip olmanın tadını çıkarın.

neon yeşil tırnak trendleri 2019 20
neon yeşil tırnak trendleri 2019 20

MASCARA

Mavi rimel kesinlikle trend bir an geçiriyor ve nostalji duygularını geri getiriyor. Eğer daha koyu kirpikleriniz varsa, rimelinizi kalın bir katla kaplayın, böylece her göz kırpdığınızda mavimsi bir renk dalgalanması elde edersiniz. Çok az farkedilir, ancak göz renkleri ve makyajı mavi olduğu zaman mümkün olan en iyi şekilde patlatır.

2019 ilkbahar neon renk makyaj trendleri
2019 ilkbahar neon renk makyaj trendleri

Bir önceki yazımız olan Gelin Makyajı 2019: Kusursuz bir cilt için en iyi 6 fondöten başlıklı makalemizde düğün makyajı, düğün makyajı için fondöten ve en iyi fondötenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen