saç renkleri

5 Genç Gösteren Saç Renkleri 2019

Genç gösteren saç renkleri ve güzellik trendlerinde en yenileri öğrenmeye devam ediyoruz. Normalde, daha genç görünmek için yapabileceğimiz şeyleri düşündüğümüzde, akıllara cilt bakım ürünleri  veya akıllı makyaj teknikleri gelir . Fakat anti-aging’in en büyük sırrı aslında saç rengiyle ilgilidir. Kadınların cilt tonuna uygun doğru bir saç rengi seçimi ile 10 yaş daha genç görünmesi mümkün.

Ünlü kuaför salonlarının renk uzmanları basit saç rengi ayarlamaları çok büyük farklar yaratabilir diyor . Başka bir deyişle, cildinizi yaşlanma karşıtı maskeler ve serumlar ile tedavi etmeye odaklanmakla meşgulken, fark etmediğiniz şey, donuk, küllü sarı saçlı veya çok koyu bir rengin tüm bu  sıkı çalışmalarınızı geri almasıdır.

Genç Gösteren Saç Renkleri 2019

Neyse ki, profesyonellerin yemin ettikleri daha genç gösteren saç renkleri var. Yüzünüzü 10 yaş daha genç gösterecek  beş eşsiz saç rengi fikri keşfetmek için okumaya devam edin!

Karamel saç renkleri

Bu çok aşırı olmayan kolay bir değişim arayan esmerler için harika bir seçenek.  Esmerler için gölge ve balyaj  ile karamel  vurgular eklemek saç rengini ısıtmak ve yüz hatlarını yumuşatmak için yardımcı olabilir.  Ayrıca, bu görünüm saça bir boyut kazandırır ve on yıl önce olduğu kadar hacimli görünmesini sağlar.

Aynı zamanda karamel saç renklerini pek çok nedenden ötürü seviyoruz. Genç, az bakım gerektiren ve yeniden kolayca yaratılabilir olması..  Serbest boyama tekniği, güneş de yanmış gibi doğal görünme etkisine sahiptir.

Altın Saç Renkleri

Eğer hafif bir tütüne benzeyen daha hafif saçlarınız varsa, meyve topraklarına girmeyi düşünün. Çilek sarı veya altın kavun düşünün.

Balda ve tereyağındaki sarı tonlara sıcaklık eklemek , cilt tonunu ve ten rengini genç bir ışıltı verir .

Sadece kırmızımsı tonları parlak tutmak için her altı haftada bir parlaklık için rötuşlar yaptırmalısınız.

Bronde Sombré Saç Renkleri

Ünlü renk uzmanlarına göre  her havalı sarışının saçlarında yapılan parlaklık ve kontrast mümkün olduğunca genç görünmenin anahtarıdır.

Çok monoton olan renkten kaçınmak  her zaman “yüze parlaklık ve ışık” getirmeyi sağlar.

Koyu saç köklerinden parlak gölgeli uçlara kadar cildi gerçekten ışıltılı hale getirmek için ince bir tonlama yaratılmalı . (Bu renk stili için, bir miktar uzunluk ve hacim eklemeyi de düşünebilirsiniz). Ayrıca Bakınız: Balyajlı sarı saç renkleri ve modelleri 2018 2019

Pembe saç renkleri

Pastel saç renkleri sadece çocuklar için değil.  Pastel tonları son birkaç yılda büyük bir trend yaşadı ve genç kızları aynı şekilde büyüledi.

Son birkaç yıldır yumuşak bir pembe saç rengi popüler oldu ve her zamankinden daha genç görünüyor. Kişisel yaşlara meydan okuyan stratejilerimden biri, eğlenceli, renkli saçlara sahip olmaktır. Çünkü bu bakış genç, eğlenceli ve maceracı bir ruhla ilişkilidir. Öyleyse neden olmasın?

Sıcak sarı saç renkleri

Bu gölgeli saç daha koyu bir üs ve sıcak sarışın vurgular içerir.

Doğal renginize daha yakın bir temelle başlayarak bir görünüm elde edin. Ardından , renklendiriciniz folyo ve balayage birleşiminden yararlanarak doğal ve parlak bir görünüm elde etmek için tabanınızdan daha hafif olan birkaç gölgeyi öne çıkarmalı.

Sadece renklendirilmeyi ve renklerin zengin görünmesini önlemek için, bir tonlama şampuanı ile rengi koruduğunuzdan emin olun .

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan Balyajlı sarı saç renkleri ve modelleri 2018 2019 başlıklı makalemizde 2019 saç renkleri, balyaj ve balyajlı sarı saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen