GüzellikMakyajsaç modelleri

60 ‘lar Saç ve Makyajı Geri Döndü

60 ‘lar Saç ve Makyajı Geri Döndü

Tekrar popüler olan çarpıcı trendler arasında bu yıl 60 ‘lar saç ve makyajı var. Bütün bir yıl bu saç modellerini görebilir özellikle özel günlerde sizde tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda, tüm 80’lerin güzellik eğilimleri ile ilgili popüler yaklaşımları gördük , Technicolor göz farı ve saçma saç modelleri olmak üzere… Bundan önce, 70’lerin güzellik trendleri sıkı bukleler ve ışıltılı makyajlar yapan kadınlar sayesinde bir an yaşadı . Daha öncesi ise, 90’lı yılların saç ve makyajını ünlülerin özel günlerinde tercih ettiklerini gördük. Bunlar daha çok tek renkli kahverengi makyajlarına uyacak şekilde düz bir stilde göründü.

60 ‘lar Saç ve Makyajı Geri Döndü

Ünlü yıldızlar bu retro güzellik trendlerini yansıtmasını seviyoruz ve şimdi 60’ların yükseliş zamanı. Kedi gözü makyajı , puflar ve Twiggy’den esinlenen kirpikler kırmızı halıda, defilelerde ve magazin dergilerinde çok yer alıyor. Dürüst olmak gerekirse, özellikle de 80’lerden ilham alan neon dudaklar ve renkli maskaralardan sonra 60 ‘lar saç ve makyajını daha çok benimsiyoruz.

60’lar, kendi kimliğini yaratan eğilimler arasında bir dönüş olan o anlardan biriydi. 60’ların müzik, moda, sanat ve filmi, sonsuza dek referans göstereceğimiz ve geri döneceğimiz bir hareket ve eğilimleri yarattı.

Ayrıca BakınızGeriye Dönüş Akımı : Retro – Vintage Saç Modelleri

80’lerin güzelliği tümüyle büyük ve cesur olmakla birlikte – kontur ve yoğun olarak allık, göz alıcı bir göz kalemi ile – 60’ların aynı derecede etkili olmasının yararı vardır, ama daha rafine bir dokunuş. Hala hacimli saçlar var, ama genellikle dalgalı ve daha sonra kusursuzluğa dönüşüyor. Hala o dramatik eyeliner var, ama genellikle daha stilize bir tekniğin sonucudur. Bu uzun gür kirpikler, sonuçta çok fazla konsantrasyon alır. Şimdi denemek için en yeni yeni iterasyonlar.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan 2019 Yaz kolay 9 saç örgüleri başlıklı makalemizde 2018 yaz saç örgüleri, 2019 örgü saç modelleri ve 2019 saç örgüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen