AksesuarmodaTrendler

90 ‘lar Küçük Güneş Gözlüğü Trendi 2019

Bayan Küçük Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 /2020

90’lardan esinlenen küçük güneş gözlükleri bu yaz bütün sokakları süslüyor olacak. (ve sonbahar ve kış boyunca da olacaklar) ve moda bağımlısı nüfus şu anda ikiye bölünmüş durumda. Bir tarafta şiddetli bir şekilde küçük güneş gözlüklerine bayılanlar ve  sonsuza dek geri dönmelerini bekleyenler, diğer yandan daha büyük modelleri  bekleyenler de var.

Fakat minik güneş gözlükleri modadaki en ikonik güneş gözlükleri arasında oldu. Ve şimdi bu kadar şık ve kullanılabilir görünmeleri nasıl mümkün olabilir? 90’lı güneş gözlüklerinin meraklı dünyasına dalalım, size kadınlar için dilek listene ekleyeceğin en güzel güneş gözlüklerini tanıtalım.

90 ‘lar Küçük Güneş Gözlüğü Trendi 2019

Ovalden yuvarlaktan kareye kadar çeşitli biçimlerde gelen küçük güneş gözlükleri, gözlerinizi zararlı güneş ışınlarından korumak gibi bir amaca hizmet etmiyor, çünkü normalde gözlerinizi zorlukla kapatan mikrboyutlarda . Bu tür 90’lı güneş gözlükleri, mikro bedenlerine rağmen kıyafetlerinizi anında gücünü artırabilen eğlenceli aksesuarlardır.

2019 yaz küçük güneş gözlüğü trendleri
2019 yaz küçük güneş gözlüğü trendleri

Bu trendi denemeye hazırsanız, burada kadınlar için bu yaz (veya gelecek diğer mevsimler) denemek için en iyi güneş gözlüklerini sunuyoruz!

Küçük, Yuvarlak ve Altın Çerçeve

Bir tutam estetik, güneş renkleri ve biraz asi hissi alın ve her şeyi birlikte karıştırın, yepyeni Thom Browne küçük örtülü güneş gözlüğü çiftini deneyin. Bu küçük minik güneş gözlüğü genel tarz açısından  hippy bir şey takmayı tercih ediyorsanız, en iyi seçenek.

bayan küçük güneş gözlükleri 2019
bayan küçük güneş gözlükleri 2019

Küçük Oval Güneş Gözlüğü

Küçük güneş gözlüklerinden daha güzel bir şey varsa, muhtemelen oval güneş gözlükleri! Oval güneş gözlüklerinin çoğu daha büyük ve daha yuvarlak olmasına rağmen, bu oval güneş gözlükleri nispeten küçüktür ve gözlerinize takacağınız en muhteşem nane yeşili tonlarından birinde rafine edilmişlerdir. Bu tasarım gelecek yaz sezonu için mükemmel!

bayan küçük oval güneş gözlüğü
bayan küçük oval güneş gözlüğü

Kedi Gözü Küçük Güneş Gözlüğü

Tamamen küçük değil ve yeni başlayanlar için bu trend için mükemmel, Fendi’nin bu kedi gözü küçük güneş gözlükleri,  güneş sarısı lenslere sahip. İtalyan tarzı gibi son derece şıklar ve o kadar çekici ki Bella Hadid bile son zamanlarda  altın halka küpeyle takıyor.

kedi gözü küçük güneş gözlüğü modeli
kedi gözü küçük güneş gözlüğü modeli

Vintage Küçük Güneş Gözlüğü

Oldukça uygun fiyatla satılan bu vintage küçük güneş gözlüğü, sıradışı kare şeklindeki herhangi bir stile ve yüze ait özelliği tamamlayabileceğinden, aynı zamanda son derece trend ve modadır .

küçük vintage güneş gözlüğü modelleri 2019 2020
küçük vintage güneş gözlüğü modelleri 2019 2020

Geometrik Küçük Güneş Gözlüğü

Bu küçük güneş gözlükleri,  tamamen unisex olabileceğini, herkesin ve her türlü tarzın tadını çıkaracak mükemmel bir şampanya rengi tonunda. Renklerin geometrik şekli, bu güneş gözlüğünü gerçek olamayacak kadar şık kılan başka ilginç bir detay.

Geometrik Küçük Güneş Gözlüğü 2019
Geometrik Küçük Güneş Gözlüğü 2019

Retro Oval Bayan Güneş Gözlüğü

Önceden esinlenilmiş bir görünümle veya grunge onaylı bir görünümle kusursuzca takmak için daha abartılı bir küçük güneş gözlüğü modeli. Bu lüks süslenmiş mikro tonları 2019 yaz sezonunda kaçırmayın.

Retro Oval Bayan Güneş Gözlüğü Modeli 2019
Retro Oval Bayan Güneş Gözlüğü Modeli 2019

Doksanlar Altıgen Güneş Gözlüğü

Dior imzalı bu vintage altıgen güneş gözlüklerini kendinle gururlandır ! Sadece onları en sevdiğin kolye ile birleştirmeyi unutma.

Doksanlar Altıgen Güneş Gözlüğü 2019
Doksanlar Altıgen Güneş Gözlüğü 2019
2019 yaz köşeli güneş gözlüğü modelleri
2019 yaz köşeli güneş gözlüğü modelleri

Vintage Oval Dar Güneş Gözlüğü

Bu minik güneş gözlüğü modeli hippi ve şehir estetiği arasındaki en iyi karışım ve temelde herhangi bir plaj partisi için (özellikle de eşit derecede sıcak şenlik ateşi varsa) olması gerekiyor.

Vintage Oval Dar Güneş Gözlüğü 2019
Vintage Oval Dar Güneş Gözlüğü 2019

2019 Yaz Küçük Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Renkli güneş gözlüklerini hayal ediyor, ancak abartılı tarafa doğru eğiliyorsanız , bu vintage esintili şık güneş gözlüklerini düşenebilirsiniz. 80’lerin punk rock yapısı muhteşem yüz özelliklerinizi vurgularken, tunç renkleri giydiğiniz kıyafetle uyuşacak. Bu gözlükleri, Kendall Jenner veya Bella Hadid gibi burnunuzun köprüsüne takın!

2019 Yaz Küçük Kedi Gözü Güneş Gözlüğü 
2019 Yaz Küçük Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Vintage Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Ekstra bir şıklık dozu için, bir miktar desen ile karıştırılmış bu küçük kedi gözü güneş gözlüğü harika . Siyah asetat çerçeve ve daha güçlü yapı, herkesin rahattan daha zarif olana kadar farklı stillerle oynamalarına imkan tanıyor!

küçük kedi gözü güneş gözlükleri 2019
küçük kedi gözü güneş gözlükleri 2019

Küçük 90’lar Tarzı Güneş Gözlüğü Trendinin Yükselişi

Hepimizin bildiği gibi, her 10-20 yılda bir bazı aksesuarlar, kıyafet parçaları ve hatta saç renkleri geri dönüştürülmekte ve bu da kaçınılması ya da kurtulması zor olan nostaljik her şeyi canlanmaya yol açmaktadır.

Tahmin edilebileceği gibi, 2018 defileleri sırasında ilk küçük güneş gözlükleri piyasaya çıkar çıkmaz, birçok moda ikonu,  koştu ve hemen onlardan bahsetmeye başladılar. Bu küçük güneş gözlüklerinin durumuyla ilgili daha da ilginç olan şey,  şaşırtıcı bir şekilde, Moda Haftalarında onları sevmeyen kişilerin çoğunun fikrini değiştirmiş ve onlarla denemeler yapmaya başlamasıdır.

2019 yaz küçük kedi gözü güneş gözlüğü modelleri
2019 yaz küçük kedi gözü güneş gözlüğü modelleri

Yine, çoğu zaman olduğu gibi, minik güneş gözlükleri eğiliminin onay damgası, ünlü Instagram ünlülerinden ve şu anda büyük boy güneş gözlükleri üzerinde küçük güneş gözlüklerini tercih eden modellerden geldi.

Bella Hadid, Gigi Hadid, Kendall Jenner ve tabii ki Rihanna (aslında daha önce küçük güneş gözlüğü takmaya başlayanlar) kızlar şimdi her zaman bir çift süper küçük güneş gözlüğü takıyor.

Ve bu makaleden sonra, sizde belki küçük güneş gözlüğü ekibine de katılırsınız.

Küçük Güneş Gözlüğü Kimlere Yakışır ? Yüz şekillerine göre küçük güneş gözüğü seçimi

Küçük güneş gözlükleriyle ilgili sorun, küçük güneş gözlükleri değil, onları takarken hissettiğimiz duygudur. Yüzüm için doğru şekil bu mu?

İşte küçük güneş gözlükleri takarken kusursuz görünmek için bilmeniz gereken her şey!

yüz şekillerine göre küçük güneş gözlüğü modelleri 2019 2020
yüz şekillerine göre küçük güneş gözlüğü modelleri 2019 2020

Yuvarlak Yüzler İçin Küçük Güneş Gözlüğü

Yuvarlak yüzler için yoğun geometrik mikro güneş gözlüğü seçmek en iyisidir yoludur. Oval gözlerin üzerine kedi gözlü küçük güneş gözlüklerini tercih edin (ve her ne pahasına olursa olsun çok küçük yuvarlak gözlüklerden kaçının) ve sadece ten renginize göre farklı çerçeve renkleri ve renkli lenslerle oynayın . Daha sıcak bir cilt tonunuz varsa, turuncu, sarı veya altın renkli olanlar gibi sarı renkli camları deneyin.

Oval Yüzler İçin Küçük Güneş Gözlüğü

Oval yüzlü şanslı insanlar, temelde çıkaramayacağınız hiçbir şey yok! Küçük gözlüğünüzün kare, oval, yuvarlak veya başka bir şey olup olmadığı fark etmeksizin kusursuz bir şekilde şık görüneceksiniz.

Kare Yüzler İçin Küçük Güneş Gözlüğü

Muhteşem özelliklerini vurgulamak için kare yüzleri olan insanlar bir çift oval güneş gözlüğü veya alternatif olarak elmacık kemikleri arasında mükemmel bir denge yaratacağından, bir çift oval güneş gözlüğü tercih edebilirler.

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Kadın Mont Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2019 lc waikiki, lc waikiki ve lc waikiki 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen