Genel

Aldatan Kişiden Nasıl İntikam Alınır?

Kadın erkek ilişkileri bazen tam bir kaos halini alır. Seversin canın yanar, ayrılmak istersin canın yanar, ayrılmazsın canın yanar…

Yani ne yaparsan yap olmaz bazen.

Bazen de iki kişi birbirini seviyorken taraflardan birinin gözü başkasına kayar ve bu genellikle maalesef erkekler olur. Aldatan erkek fobisi neredeyse tüm kadınlarda vardır. Aldatılma korkusu, güvenememe korkusu aldatan kişiler yüzünden içimize işlemiş durumdadır.

Aldatıp sizin hayatınızı ve hayallerinizi mahvettikten sonra onun mutlu mesut hayatına başkasıyla devam ettiğini düşünmek sizi deli edecek ve fazlasıyla üzecektir. Peki, bu böyle mi devam edecek siz böyle üzülürken o hep mutlu mu olacak? Tabi ki hayır!

Aldatıldıysan bunun yasını tutmak yerine bir an önce silkelenip kendinize gelin ve aldatan taraftan intikam almak için çalışmalara başlayın. İlk olarak şu mutsuz surat ifadenizden kurtulun. Sosyal ortamlardan kendinizi koparıp eve hapis etmeyin.

Sosyal ortamda ondan intikam alma adımlarından ilki takınacağınız güler yüz ifadesidir ve ondan sonra yıkılmadığını ve onsuz da yaşayabileceğinizi göstermektir. Ortamda onu yok sayın, görmezden gelin. Bu onun çok canını yakacak ve üzecektir.

İkinci olarak sosyal medyanızı onun hala takip ettiğini aklınızdan çıkarmayın. Sosyal medyada paylaştığınız mutlu anlar ve aktiviteler onu deli etmeye yetecektir. Sizin mutluluğunuz onun mutsuzluğu olacaktır, bunu kesinlikle aklınızdan çıkarmayın.

Onunla birlikte gittiğiniz ortamlarda yine onun canını yakacak bir hamle yapmak için o ortamda arkadaşlarınızla özellikle erkek arkadaşlarınızla geçireceğiniz mutlu anlar yeterli olacaktır. Bu sizin için önemli: ortamda sizi başkasıyla görmek onu deli edecek ve vazgeçilmez olmadığını anlamasını sağlayacaktır.

Bu şekilde devam edin ve varsa ortak arkadaşlarınızdan onun ne kadar pişman olduğunu duymak için bekleyin. :))

Bir önceki yazımız olan Ani Baş Dönmesine Ne Sebep Olabilir? başlıklı makalemizde Ani Baş Dönmesine Ne Sebep Olabilir? hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen