modaStil Önerileri

Arkası açık düz ayakkabılar 2019

Şık kadınlar için mutlak bir zorunluluk olan arkası açık düz ayakkabılar 2019 yaz sezonun en şık tasarımları arasında. Minimalist olmasına rağmen, ilave süslemelerin bolluğunu barındırabilen oldukça basit bir ayakkabı tarzıdır. Arkası açık iskarpin genel olarak topuğu arkasına saran, kayışı açık tutan bir ayakkabısı olmasına rağmen, herkesin aradığı arkası açık iskarpin türü sivri uçlu, tercihen tek renklidir ve arkası sıradışı kayışlarla logolar, saplamalar, yaylar veya kristaller ile süslenir.

Arkası açık topuklu ayakkabılardan farklı olarak maksimum düz ayakkabılar 1 inç topukludur, bu da duruşunuza bağlı olarak eşit derecede rahat ve yürümesi kolay ve ayakanlarınızın rahat olmasını sağlar (bununla ilgili sorun yaşarsanız, en az 1 inçlik düz topuklu seçin).

arkası açık sivri burun düz ayakkabı modelleri 2019
arkası açık sivri burun düz ayakkabı modelleri 2019

Bu nedenle, arkası açık babetler, hepimizin hakettiği şık yazlık ayakkabılardır ve kentsel yapıları plaj için uygun olmasada değil, yine de şehir caddelerinde yürüdüğünüz zamanlar için tatlı tasarımlar.

Topuklu ayakkabılar gibi topuksuz ayakkabılar, insanların ya sevdikleri ya da tamamen hor gördükleri ayakkabı türüdür. Arkası açık modellere karşı bu kadar sert duygularının nedeni ise onları güzel şeyler ile eşleştirmenin zor olduğu düşüncesindedir.

arkası açık düz sivri burun ayakkabılar 2019
arkası açık düz sivri burun ayakkabılar 2019

Ancak gerçekte, denemeyi tavsiye ettiğimiz bu moda ipuçlarıyla kanıtlandığı gibi, arkası açık düz babetlerin kombinlenmesi daha kolay olamazdı!

Topuğu açık düz ayakkabılar nasıl giyilir ? Stil ipuçları

Gömlek Elbise ile

Uzun, bir gömlek elbisesi, güzel bir çanta ve bir çift kentsel şık arkası açık babet, mükemmel bir yaz kıyafetidir. İlkbaharda, sadece açık renkli bir kot ceket eklemeniz gerekir (işte size biraz ipucu: yatay şeritlerin size daha uygun görünmediğini düşünüyorsanız, dikey olanları tercih edin!).

Denim, Denim, Denim!

İster ceket, etek, ister genel bir kot, ister takım kot olsun, denim sadece gündüzden geceye kolayca geçebilen sevimli bir kontrast oluşturduğu için düz, sivri uçlu, topuğu açık ayakkabılarla giymek için harikadır. Bu yaz çok fazla kot giyeceğinizi biliyorsanız, mükemmel beyaz arkası açık iskarpin daire avına çıkın!

arkası açık düz sivri burun ayakkabılar nasıl giyilir
arkası açık düz sivri burun ayakkabılar nasıl giyilir

Düz ​​Pantolon

Ayrıca zarif aksanları zahmetsizce ortaya çıkaran, şık bir kıyafet arıyorsanız, pantolonunuzun malzemesine bağlı olarak mükemmel şekilde tasarlanmış bir çift süet veya  deri arkası açık düz ayakkabılar ile giyin. Yaz aylarında taze ve şık kalmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Yüksek bel kıyafetler ile giyin

Yukarıda belirtildiği gibi, düz ayakkabıların vücudu güzel göstermedi düşünülüyor. Bu durumda, izlenecek tek bir kural var – yüksek belli kot pantolonlara , eteklere ve pantolonlara yönelin ve kusursuz bir şekilde havalı hisset!

arkası açık düz ayakkabı ile elbise kombini 2019
arkası açık düz ayakkabı ile elbise kombini 2019

Son  ama sadece moda ile ilgili bir ipucu. Topuğu açık daireler minimalist şehir stilleri için mükemmel poster ayakkabısı olduğundan, ayakkabıları pantolonlarla veya bütün görünümüyle birleştiren, eşi benzeri olmayan bir kıyafeti tercih ederek dinamik bir kontrast oluşturmak için koyu bir ruj sürün.

arkası açık düz ayakkabılar nasıl giyilir 2019 yaz
arkası açık düz ayakkabılar nasıl giyilir 2019 yaz
arkası açık düz sivri burun ayakkabı modelleri 2019
arkası açık düz sivri burun ayakkabı modelleri 2019

Bir önceki yazımız olan Daha fazla renkli giyinmenin 10 yolu başlıklı makalemizde renkli giyinmenin yolları ve renkli kombinler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen