Genel

Aşkın Belirtileri Nelerdir?

Aşkın Belirtileri

Aşık olan bir kişinin hayatında birçok değişiklik yer alır. Ne zaman ya da nasıl karşısında olan kişiye aşık olduğunu kişi asla anlayamaz. Yanında olmadığı her zaman onu özler. Gözleri her ne kadar onu her an göremiyor olsa bile bir kere aşık olduğu için insan her an yanında gibi hisseder. Kalbi her an kıpır kıpır olur ve ne yaptığını asla anlayamaz. Uzaklara her an dalar.

Gelecek ile ilgili en ufak bir plan olmadan dalarak hayallere kapılır. Gözleri bir kere her an güler. Aşık olan kişi o kadar çok değişir ki sadece o mutlu olsun diye kendi hayatından sürekli ödünler verir. Ya çok mutlu olur ya da her an ağlamaklı olur. Aşık olmak bir yandan sürekli ağlamak olmasından dolayı her şeye hazırlık olmak gerekir.

Herkesten uzaklaşmaya başlamayı gösterir. Bu duygulara kapılan kişi bir kere tek düşüncesi o olmasından dolayı hayatından her şeyi yok etmeyi göze alır.

Tek düşüncesi o olmasından dolayı suskun kalır. Göz bebekleri her an büyümüş bir şekilde gezer. Gözlerinin içine karşısında olan kişilerin derin bir ilgi ve sevgi ile bakar.

Göremediği her an gözleri ile o nerede acaba diye onu arar. Onun gözlerinin içine bakarken ya da karşılıklı olarak konuşurken yüzü kızarır ya da ne yapacak olduğunu bilemez.

Ses tonunda ciddi anlamda kısılma ya da titreme gibi durumlar meydana gelir.

Ne kadar kalabalık ortamda olunur ise olunsun sadece gözleri onu görür olmasından dolayı en sevdiği kişileri bile fark etmeden devam eder. Bunun gibi biri birinden farklı olan belirtileri yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ani Baş Dönmesine Ne Sebep Olabilir? başlıklı makalemizde Ani Baş Dönmesine Ne Sebep Olabilir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen