moda

Aslan Burcuna Özel Bikini Önerileri

Burçlar insanların yaşam biçimlerine ve karakterlerine göre ortaya çıkmış ve aylara göre farklı isimlerle dile getirilmiştir. Her burçtaki insanın karakteristik özelliği birbirinden farklı olduğu gibi aynı burca sahip olan kişilerde de benzer karakterler söz konusudur. Bu yazımızda Aslan burçlarının yazın sıcağında tercih etmeleri gereken bikini önerileri hakkında detaylı bilgiler verelim istedik.

Aslan burcu kadınların yaz trendleri göz önünde tutularak verilmiş olan öneriler de bakalım bikini tarzı ne şekilde olmuş.

Neon Bikiniler

2019 yılından neon renkler tüm kıyafetlerde trend olarak yer almıştır. Tişörtlerden tutunda pantolonlara kadar her kıyafette bu renkler hakim olurken elbette ki mayo ve bikinilerinde bu modaya ayak uydurmaması kaçınılmazdı. 2020 yazında plajlarda sık gördüğümüz neon bikiniler özellikle Aslan burcu kadınlarının ilgisini daha fazla çekiyor.

Aslan Burcuna Özel Bikini Önerileri
Aslan Burcuna Özel Bikini Önerileri

Turuncunun Keyfini Çıkarın

Turuncu rengi eskimeyen ancak her tene de yakışmayan bir tarzdır. Bu yaz ise bikini tercihinde turuncu rengin pek çok kişi tarafından tercih edildiğini söyleyebiliriz. Turuncu Aslan burcu nun tercih ettiği bikini rengi olmakla birlikte burada önemli olan tene uygun bir seçim yapmış olmak.

Aslan Burcuna Özel Bikini Önerileri
Aslan Burcuna Özel Bikini Önerileri

Doğal Desenler

Doğal desenler bikinilerde aykırılık sevmeyenlerin tercihi olmuş. Aslan kadınlarının tutarlı ve değişimi çok fazla kabul etmiyor olması doğal desenlerinde iddialı bir şekilde ön plana çıkmasına imkan sağladı. Her yerde gördüğümüz palmiye desenli bikiniler Aslan burcu kadınlarının en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

Puantiyeli Modeller

Puantiye’ye bir zamanlar ara verilmişti, ama birkaç sezondur yavaş yavaş yeniden hayatımıza girdi. Bu yaz plajlarda puantiyeli bikinileri çok fazla görüyoruz.

Animal Print

Eğer gardırobunuzda animal print desenli bir plaj kıyafeti yoksa o zaman hemen kendini alışverişe atman gerekiyor, çünkü bu desende moda asla ama asla geçmiyor. Bu yaz giydiğin bir kıyafeti 3 yıl sonrada tekrar giyebiliyorsun.  Aslan burcu kadınlar bu yaz bu modeli çok fazla tercih edecek.

Siyah Vazgeçilmez

Her kıyafette olduğu gibi bikinilerde siyah yine vazgeçilmez renkler arasında. Her durumda hayat kurtarma özelliğine sahip olan bu renk Aslan burcu kadınının en çok tercih ettiği yerler arasında.

Bir önceki yazımız olan 2020 Plaj Giyimde Trendler başlıklı makalemizde 2020 Plaj Giyimde Trendler, bikini ve giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen