Stil Önerileri

Bacakları Uzun Gösteren 7 Stil İpucu

Bacakları Uzun Gösteren 7 Stil İpucu

Hiç şüphe yok ki uzun bacaklar bir çok kadının hayali. Bacaklarınızın daha uzun, ince ve estetik görünmesi için stilinizde ufak değişikler yapabilirsiniz. Bacaklarınızı istediğiniz gibi uzun göstermek için bir çok farklı stil ipucu yazımızın devamında sizi bekliyor… İşte Bacakları Uzun Gösteren 7 Stil İpucu!

Bacakları Uzun Gösteren 7 Stil İpucu

Bacaklarınızı daha uzun göstermek için özellikle ayakkabı ve pantolon stiliniz’de ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Detaylar küçük olabilir, fakat büyük bir değişim yaratacaktır.

1- ) Topuklu ayakkabıda nude tonlar seçin

Bacaklarınızı daha uzun göstermek istiyorsanız topuklu ayakkabı seçimlerinizi nude tonlardan yana kullanmalısınız. Cilt tonunuza yakın tonlarda seçeceğiniz ayakkabıları ister etek, ister pantolon ile kullanın bacaklarınız ince ve uzun bir görünüme sahip olacaktır.

2-) Yüksel bel pantolonlar deneyin

Eğer her zaman topuklu giyemem diyorsanız yüksel bel pantolonları deneyebilirsiniz. Tabi ki bacaklarınızı uzun göstermek için sadece pantolon değil, günlük hayatta sıkça kullandığınız şort ve etekler içinde yüksek belli modelleri denemelisiniz.

3-) Sivri topuklu ayakkabılar

Günlük hayatınızda bilekli ayakkabılar kullanıyorsanız bir an önce sivri topuklulara geçmelisiniz. Sivri, ince topuklar bacaklarınızı daha uzun göstermek için etkili bir yöntemdir.

4-) Dikey çizgiler kullanın

Bacaklarınızı uzun göstermek istiyorsanız günlük stilinize dikey çizgileri bir an önce dahil etmelisiniz. Dikey çizgiler, yatay çizgilerin aksine sizi daha zayıf, ve uzun gösterecektir.

5-) Tek renk kombinlere yönelin

Baştan aşağı tek renk bir kombin dikkatleri yukarıdan aşağı doğru çeker ve sizi daha ince ve uzun boylu gösterir.

6-) Bol paça pantolonlar

Geniş paçalı, bol pantolonlar hem gün boyu rahat etmenizi sağlar, hemde sizi daha uzun gösterir.

7-) Asimetrik parçalar

Bacaklarınızı daha uzun göstermek ve birazda dikkatli gözler üzerinde dikkat dağınıklığı yaratmak için asimetrik parçaları deneyebilirsiniz. Asimetrik parçalar elbisenin nereden başlayıp nerede bittiği, özellikle bacakların nerede başladı konusunda akıl oyunları oynar.

Bir önceki yazımız olan Esmerlere Yakışan Renkler başlıklı makalemizde esmerlere yakışan renkler, stil ve stil önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen