Kombinler

Baharda Giyilebilecek Yağmurluk Modelleri

Bahar, insanın neşesini, parlaklığını ve heyecanını geri getirirken aynı zamanda yağmuru da beraberinde getirir. Yağmurlu bir günde şık giyinebilmek ve şık kalabilmek zordur, bu nedenle seçeceğiniz kıyafet konusunda temkinli olmanızda normaldir.

Yağmurlu bir günde giyilebilecek en güzel kıyafet yağmurluktur. Ancak yağmurluk seçerken de bir inşaat ustası gibi görünmemek önemlidir. Bayanların yağmurluk seçiminde erkeklere göre daha fazla alternatifi var, ancak bunun da bir modasının olduğunu unutmamak gerekiyor. Bunun için yağmurluk seçerken mutlaka vücut tipinize uygun olanı tercih etmeniz gerekir.

Yağmurluk Çeşitleri

Yağmurluk çeşitlerinden bahsetmeden önce bir şeyin altını da çizmek istiyoruz. Yağmur sadece ıslanmak değil romantizm ve aşkı da ifade eder. Bunun içinde sevdiğiniz insanlar yağmur altında gezerken makyajınızın akmaması ve saçlarınızın ıslanması gibi bir derdinizde olmaması gerekir. Eğer hala gardırobunuzda bir yağmurluk yoksa o zaman geç kalmış sayılmazsınız seçim için makalemizin devamını okumalısınız.

Baharda Giyilebilecek Yağmurluk Modelleri
Baharda Giyilebilecek Yağmurluk Modelleri

Şeffaf Yağmurluk Modelleri

Şeffaf modeller genelde herkesin ortak seçimidir. Bunu kabul ediyoruz ancak sitilinizi bir adım öne çıkarmak içinde her zaman doğru bir tercih olmayabilir. Şeffaf yağmurluklarla yapılacak kombinde dikkatli olmak gerekir. Zira iç göstereceğinden dolayı seçtiğiniz kıyafetin renkleri burada belirleyici bir faktör olacaktır. Baharı çağrıştıran renkler şeffaf yağmurluklarla ideal bir seçim olabilir.

Parlak Yağmurluk Modelleri

Son dönemlerde parlak kıyafet ve aksesuarların çok daha fazla ilgi çektiğini görebiliyoruz. Yağmurluklarda da bu modaya uyulmuş ve parlaklığa önem verilmiş. Yağmurlu bir günde stiline önem veren ve zarafetini tamamlamak isteyen kadınlar için parlak modeller iyi bir tercih olabilir.

Baharda Giyilebilecek Yağmurluk Modelleri
Baharda Giyilebilecek Yağmurluk Modelleri

Crop Yağmurluk Modelleri

Baharda stiline feminen bir tarz eklemek isteyenler için ideal olan bu tip yağmurluk modelleri her koşulda özgürlüğünü ilan etmek isteyenler için iyi bir tercih olacaktır.  Bu tip yağmurlukları yüksek bel pantolon ya da mini bir etekle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Yağmurlukların en büyük avantajı yağışlı bir günde özgürlüğünüzü kısıtlamıyor olmasıdır. Yapacağınız kombinler ve yetişmek istediğiniz her yere kaliteli bir yağmurluk seçimiyle ıslanmadan rahatça gidebilirsiniz.

Kadın ve trend modeller hakkında detaylı bilgi için https://www.trendlervemoda.com adresimizi inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vücut Tipine Uygun Kazak Modelleri başlıklı makalemizde Vücut Tipine Uygun Kazak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen