Aksesuar

Bayan çizme modelleri 2019 2020

Kış başladığında bir çift çizmeye sahip olmadan olmaz. Peki ya sezonun trend çizme modellerini satın almak ister misiniz? Sadece harika olan modelleri değil, sorunlu bölgenizi de gizleyen tasarımlar seçin....

Gün geçtikçe daha çok üşüyoruz ve çizme almak için ilk kar yağışı beklemeniz gerekmez.  Kış aylarında iyi oturan bir çizmenin ne kadar önemli olduğunu her kadın bilir. Ve özellikle gelecek karla kaplı yollarda bize güvenilir ve şık şekilde eşlik edecek çizmeler. Bu yıl çizmelerde geniş modeller oldukça trend, bu sayede kalın bacakları da gizliyor. Her model bacağını düzleştirmez, ancak daha da geniş görünmesini sağlayabilir. çizme seçerken dikkat edin. Birkaç kural ve doğru trend bölümüne karar verirseniz, bacaklarınızı inceltebilir ve sorunlu alanları ustalıkla gizleyebilirsiniz. Biz uygun modeller için 2020 kış çizme trendlerine göz gezdirdik. ?

Bayan çizme modelleri 2019 2020
Bayan çizme modelleri 2019 2020

Bayan çizme modelleri 2019 2020

Bu çizmeler kalın bacakları gizliyor

Neyse ki, bacaklarımızın daha zayıf görünmesini sağlayan birkaç çizme çeşidi vardır . Bir yandan çzime satın alırken modaya uygun bir model seçerek güvende hissedebilirsiniz. Çizmeler diz kısmının altında biterse böylece  bacağınızın en dar ve çekici kısmını vurgular. Bu avantajlı kesim, kalın bacakları gizler ve sizi diğerlerine görsel olarak uzatır. Ancak doğru  yüksekliğine dikkat edin. Yanlış seçim hızla bacakları çok kısa ve  geniş gösterebilir. Topuklu geniş çizme modelleri, özellikle bu sezon çok popüler. Batı tarzı ve timsah veya yılan deseni olan modeller trend. Soğuk kış mevsimde kalın bacaklarınızı saklamak için bir başka şık seçenek dizden uzun modelleri. Gevşek formları ve diz yükseklikleri, bacaklarınızdaki sorunlu alanlarınızın neredeyse yok olmasını sağlar. Özellikle diz üstü versiyonları, bu sezon geniş, yumuşak malzemeleriyle bir araya gelen ve ustalıkla bacakları güzel gösteren modellerdir . ?

Bayan çizme modelleri 2020
Bayan çizme modelleri 2020

Bayan çizme modelleri 2019 2020

Her ne kadar geniş çizmeler moda olsa da deneyip ayağınızda görmeden satın almayın. Bu modellerin belirli gereksinimleri karşılaması gerekir. Trend parçanızı seçerken, yalnızca doğru modele değil aynı zamanda doğru renge de dikkat edin . Kıyafet için geçerli olan ayakkabılara da uygulanabilir. Bir siyah çizme bacakları uzatıyor ve ince görünmesini sağlar. Satın alırken, patentli deri gibi parlak malzemelerden uzak durmaya çalışın ve kadife veya mat deri parçalarını tercih edin.

çizme modelleri 2019 2020
çizme modelleri 2019 2020

Ayrıca, blok topuk modellerini tercih etmelisiniz, çünkü ince stiletto topuklu ayakkabılar bacakları vurgular ve daha geniş görünmelerini sağlar. Doğru  yüksekliğine de dikkat edin. Baldırın ortasında biten çizmeler ayrıca bacakları vurguluyor ve olumsuz yönde vurguluyor. En iyisi diz boyu modeller seçin. Ayrıca, bacak gerilmesi veya çirkin görünüm olsun, çizme ucu çok önemlidir. Satın alırken, özellikle sivri uçlar iyi olduğu için konik uçlu çizme giymeyi tercih etmelisiniz.

Bayan siyah çizme modelleri 2019 2020
Bayan siyah çizme modelleri 2019 2020

Bir önceki yazımız olan Sonbaharda moda çanta modelleri 2019 2020 başlıklı makalemizde çanta, çanta modelleri ve mango çanta hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen