saç kesimlerisaç modelleri

Bayan kısa saç trendleri 2019

Bu yaz kısa bir saç modeli için kuaföre gitmeye karar verdiniz. Evet, sonunda modern kesim bir saç istiyorsunuz.  Ama hangi modeli seçeceksin? Kısa saçla ilgili ilham almak için harika 2018 2018 bayan kısa saç trendleri seçtik. En sevilen kısa saçlı ünlüler Rihanna da dahil olmak üzere yeni kesimlerini seçtik. . Sevdiğiniz kısa saç kesimini ve yüz şeklinize ve saç yapınıza uygun olması gerekenleri öğrendikten  sonra, kuaförünüze bu resimleri gösterebilirsiniz . Saç dünyasında, eski bir atasözü “bir resim bin kelimeye bedeldir” dir.

Bayan kısa saç trendleri 2019

Herkes için rüya gibi kısa bir saç modeli var ve en sevdiğimiz ünlülerin bazıları bunu kanıtlıyor. Belki de Scarlett Johansson tarafından tercih edilen bir pixie kesimdir (ki, hatırlarsanız, bir zamanlar uzun saçları da vardı) veya Lupita Nyong’o’nun yaptığı gibi daha tarz  bir model.

Belki de bir “futbolcu” gibi görünmeden görünüşü çok beğenilen Jourdan Dunn, Rihanna ve Michelle Williams’da görülen bir bob kesim. Ya da belki K.Stew gibi çok kısa  bir kesime gitmeye heveslisin. Seçmek için çok kısa saç modelleri ve saç kesimi fikirleri var. Ve tabii ki, kısa saç inanılmaz derecede çok yönlü olabilir; tarzınızı her gün karıştırmak için doku, parça, aksesuar ve hatta örgülerle stil yapabilirsiniz.

Bakınız: Bayan Kısa Saç Modelleri ve Kesimleri 2019

Eğer ” Saçlarımı kısa kesmeli miyim ?”  diye düşünüyorsanız ilk önce kısa saçın yüz şeklinize uyup uymayacağına karar verin. Boyun kısmınız kısa ise size yakışmayabilir, ayrıca yuvarlak ve geniş bir yüzünüz varsa kısa saç kesimi daha da geniş gösterir.

Yukarıda belirtilen kısa saç stillerini (ve daha fazlasını) aşağıdaki ünlü kadınların kısa saç modellerini inceleyin.  İçlerinde size uygun yüz şekilleri olanları  bulabilirsiniz. Ya da ince telli saçlarınız varsa ve size uygun olup olmadığından emin değilseniz, ince telli saçlar için en iyi kısa saç kesimlerini de inceleyebilirsiniz.

ince telli saçlar için asimetrik bob kesim modeli

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan Kabaran Saçlar için Saç Kesimleri 2020 başlıklı makalemizde bayan saç kesimleri, kabaran saçlara uygun ve kabarık saçlar için saç kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen