Kombinlermoda

Bayan siyah kışlık montlar ve kombinler 2019

Bu kış aylarında sizi gerçekten sıcak tutacak bayan kışlık montlar ve kombinler 2019 2020

Kışın her şey biraz daha az eğlenceli görünüyor. Soğuk rüzgar kulaklarımıza geçiyor, güneş zor görünüyor, insanlar daha az neşeli  (en azından kendimi biliyorum). Kışın sık kullandığımız eşyaları dolabımızdan çıkarın, çünkü havalar dondurucu. Kışın hiçbir avantajı var mı? Sadece bir şeyi düşündük şık ve havalı kışlık montlar!

Bayan kışlık mont

Kış söz konusu olduğunda,  kışlık mont için büyük bir avantaj var . Sıcaklık tekrar düşmeye başladığında, kışlık montlar vazgeçilmezdir. Yeterince alamayacağımız bir ürün. Ve burada uygulanan kural: hava ne kadar soğuksa o kadar fazla kat giyebiliriz. Bizi sıcak tutar, değil mi?

Kışa düz bir çizgide geçmemek için, kadınların ara katları vardır. Farklı aksesuarlar ile siyah montlarınızı renklendirebilirsiniz .  Çok soğuk günlerde renkli ve desenli atkılar ve bereler takarak siyah montu hareketlendirin .

Trend kışlık siyah şişme mont

Büyük olasılıkla kısa şişme bir kışlık mont almışsınızdır. Bunu nasıl sevdiniz mi? Dürüst olmak gerekirse süper…Kısa bir  mon sile bacaklar biraz  sıcaklıktan yoksun kalır. Bunu da göz önünde bulundurmalısınız. Çözüm: Ara boy bir kışlık mont .   a) ekstra ısıya ve b) trendlere göre de giyiniyorsunuz. Başka ne istersin

Kışlık siyah parka montlar
Parka mont, bunun hakkında ne söyleyebilirim. Bu eski altın model her yıl geri gelmeye devam ediyor. Bu arada, haklı olarak. Klasik model her dolap için bir destektir. Genellikle hoş bir sıcak astar ile sağlanır ve onlarca renkte bulunur. Her yıl giyebileceğiniz en yaygın renkler ordu yeşil ve siyah renktir.  Kış için beraberindeki aksesuarları unutma, kıyafetinizi biraz daha heyecanlı kılan eldivenler ve bereler .

Ayrıca Bakınız: Bu Kış Denemeniz Gereken en Güzel 2019 Puffer Mont Modelleri
Aslında sadece ince ve kalın olan kısa ve uzun kışlık bir seçimdir. Her yıl yine kendimi yakalarım ve paramı bir kışlık paltoyla harcıyorum, ki bu aslında bir palto değil. Güzel görünen ama hiç de sıcak değil. Ama puffer montlar benim için yeni bir dünya açtı. Ürün genellikle güzel ve sportif görünüyor ve aynı zamanda sıcak tutuyor.

Bayan siyah kışlık montlar ve kombinler 2019

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Kadın Mont Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2019 lc waikiki, lc waikiki ve lc waikiki 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen