Aksesuarmoda

Bayanlar için 11 En İyi Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020

Bayanlar için 11 En İyi Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020

Yuvarlak güneş gözlükleri bir süredir çok popüler ve doğrudan spot ışığı altında olmasalar bile modaya uygun olduğu konusunda son derece dikkat çekti. Doğrudan trend olmadıklarında bile, hala havalıdırlar, ancak birçok kadın onların kendine yakışıp yakışmadığı konusunda tereddütlü. İşte, yuvarlak çerçevelerin sizin için olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacak döküm. Ayrıca, şimdi kadınlar için en moda yuvarlak güneş gözlüklerinden 11 tanesini sunuyoruz!

Bayanlar için 11 Trend Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020

Yuvarlak güneş gözlüklü en büyük hedef gözlerinizi UV ışınlarından ve parlaklıktan korumaktır, ancak sonuçta, genel çekiciliğinizi arttırmalarını istiyorsunuz. Yani burada markaların 11 havalı tasarımı var!

Bayanlar için 11 En İyi Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020
Bayanlar için 11 En İyi Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020

Gucci İki Renkli Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Gucci, imza estetiğini herhangi bir aksesuara dahil etmenin her zaman ilginç yollarını bulur ve yuvarlak güneş gözlükleri istisna değildir. Gucci imza şeritli ve Alessandro Michele tasarımını gösteren kollardaki altın arı cazibesi bu yuvarlak güneş gözlüklerinde kolayca görülebilir. Koyu tonlu kareler mükemmel renklendirilir ve biraz meşgul olduğunu düşünüyorsanız görünüm, daha düşük profilli bir görünüm için minimalist kıyafetlerle eşleştirilerek ayarlanabilir.

 

Bayanlar için En İyi Yuvarlak Güneş Gözlüğü Gucci İki Renkli Yuvarlak Güneş Gözlüğü
Bayanlar için En İyi Yuvarlak Güneş Gözlüğü Gucci İki Renkli Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Versace Yuvarlak Aviator Bayan Güneş Gözlüğü

Yuvarlak güneş gözlükleri zaten bir açıklama yapıyor, ancak Versace yuvarlak havacı güneş gözlükleri başka bir estetik seviyede. Siyah ve gri renkte, bu renkler yüksek, düz bir kaş çubuğu, polarize olmayan lensler ve göz alıcı logo saplamaları içeriyor.

Bayanlar için En İyi Yuvarlak Güneş Gözlüğü Versace Yuvarlak Aviator Güneş Gözlüğü
Bayanlar için En İyi Yuvarlak Güneş Gözlüğü Versace Yuvarlak Aviator Güneş Gözlüğü

Chloe Boy Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Chloe’nin büyük boy yuvarlak güneş gözlükleri, açılı yüzü olan herkes için olağanüstü görünür (Olivia Wilde, Rihanna veya Sarah Jessica Parker gibi). Altın tonlu metal bükülmüş ve merceklerdeki çerçevelerinin etrafına oyuk bir bakış atıyor. Çerçevelerin ilginç estetiği ve dokusu açık mordan pembe degrade merceklere doğru çalışır.

Bayanlar için En İyi Yuvarlak Güneş Gözlüğü Chloe Boy Yuvarlak Güneş Gözlüğü
Bayanlar için En İyi Yuvarlak Güneş Gözlüğü Chloe Boy Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Dior Yuvarlak Çerçeve Güneş Gözlüğü

Dior’un yuvarlak güneş gözlükleri, basit bir kesikli kaş ve sade bir burun köprüsü oluşturmak için koyu renkli merceklerin etrafına dolanan siyah asetattan yapılmış çerçevelere sahiptir. Bunlar gözlüklerin gösterdiği sade tasarım ve karakterde şık, ancak doğru kıyafetle benzersiz bir göz alıcı ayrıntı olacak.

 Dior Bayan Yuvarlak Çerçeve Güneş Gözlüğü 2019
Dior Bayan Yuvarlak Çerçeve Güneş Gözlüğü 2019

Celine Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Bu yuvarlak güneş gözlüğü renkleri şeffaf asetat, altın tonlu kollar ve hafif renkli vintage lenslerle harika görünüyor. Minimalist kaş çubuğu, kullanıcının yüzünü dengeleyebilen ve geliştiren ilginç başka bir estetik özellik ekler.

  Celine Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modeli 2019
Celine Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modeli 2019

Miu Miu Yuvarlak Güneş Gözlüğü

İnce metal çerçeveler, dekoratif bir vintage parça oluşturmak için kristallerle ve sahte incilerle süslenmiş çerçevelere sahip mükemmel yuvarlak pembe renkli mercekler kümesini özetler. Çiçek motifi, güneş gözlüklerini hiçbir şekilde takma rahatlığına müdahale etmeyen göz alıcı bir detaydır.

 

Miu Miu yuvarlak güneş gözlüğü 2019 2020
Miu Miu yuvarlak güneş gözlüğü 2019 2020

Dolce & Gabbana Boy Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Dolce & Gabbana’nın zengin hazır giyim tarzı bu basit ama sofistike yuvarlak altın tonlu çerçevelerde de belirgindir. Lensler, bu çerçevelerin genel çekiciliğine katkıda bulunan bir bronz gradyan ile renklendirilmiştir. Kadınlar için olan bu yuvarlak güneş gözlükleri, çok tarz olup, sahilde basılı mayolarla giymek için mükemmeldir.

 Dolce & Gabbana Büyük Boy Yuvarlak Güneş Gözlüğü 2019
Dolce & Gabbana Büyük Boy Yuvarlak Güneş Gözlüğü 2019

Fendi Logo Baskılı Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Fendi’nin baskılı yuvarlak güneş gözlükleri ilk önce 2017 sonbahar koleksiyonunda görüldü. Burada lensler ve bordo, ince, yuvarlak tel çerçevelerin üzerine basılmış logo ile birlikte ton kahverengi renktedirler. Çift kaş çubuğunun daha yassı olması ve yastıklı uçların rahat olması amaçlanmıştır.

 Fendi Logo Baskılı Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modeli 2020
Fendi Logo Baskılı Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modeli 2020

Max Mara Pembe Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Max Mara’nın kadınlar için yuvarlak güneş gözlükleri, altın tonlu metal aksan ile canlı pembe ve mor bir çerçeve ile karşımıza çıkıyor. Lensler koyu pembe renktedir ve düz olan kollar, logolu, kıvrımlı uçlarla bitenlerdir. Bu güneş gözlükleri yüz şekillerine uygun şekilde tanımlanmaktadır.

  Max Mara Pembe Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modeli 2019 2020
Max Mara Pembe Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modeli 2019 2020

Saint Laurent yuvarlak çerçeve Metal güneş gözlüğü

Saint Laurent’in yuvarlak çerçeve güneş gözlükleri, 1960’larda ki gibi tamamen yuvarlak bir mercek ve kaplumbağa kabuğu deseninde asetat çerçeveleri olan ince bir metal çerçeve ile tasarlanmıştı. Herhangi bir stil ile eşleştirmek için mükemmel minimalist modellerdir. Lensler açık gri renktedi.

 Saint Laurent yuvarlak çerçeve Metal güneş gözlüğü 2019
Saint Laurent yuvarlak çerçeve Metal güneş gözlüğü 2019

Ray-Ban Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Ray Ban’ın yuvarlak gözlükleri onlarca yıldır ikonikti, daha önce ikonik bir görünümden sonra modası geçmedi – Ray-Bans, tarih boyunca yıldızlarda görülen ikonik gözlüklerdir. Bu altın tonlu güneş gözlüğü, İtalya’da koyu yeşil G-15 lenslerle yapılmıştır. Yastıklı burun yastıkları ve mükemmel yuvarlak merceklerden iyi şekillenmiş bir uyum ile inanılmaz derecede rahat oldukları bilinmektedir.

Ray Ban Bayan Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020
Ray Ban Bayan Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020

Yuvarlak Güneş gözlükleri hangi Yüz Şekillerine Uyar

Yuvarlak gözlükler aslında yüzünüzü yuvarlaklaştırmaya yardımcı olur. Yüzünüz köşeli, uzun, oval veya kalp şeklindeyseniz, kesinlikle yuvarlak güneş gözlükleri takabilirsiniz.

Fakat birçok yüz şekli ve neyse ki binlerce çerçeve seçeneği mevcut, bu da herkes için bir seçenek olduğu anlamına geliyor. Aşağıya bir göz atın ve hangi yuvarlak güneş gözlüklerinin sizin için en iyisi olduğunu anlayın. Ünlülerden ilham almanız gerekiyorsa, Christina Ricci, Adele veya Mila Kunis’e bakın.

Bayanlar için En İyi Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020
Bayanlar için En İyi Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020

Yuvarlak Yüzler İçin Bayan Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Genel olarak, yuvarlak bir yüzdeki yuvarlak çerçeveler en çok önerilen kombinasyon değildir. Bu iyi bir seçenek bulmanın imkansız olduğunu söylemek tabi değildir – sadece yüzünüzün yuvarlaklığını vurgulayan bir çift seçin.

Elmacık kemiklerinize veya kaşınıza, hangisini tercih ederseniz yönlendirmek için çerçevelerin üstünde veya altında vurgulayıcı bir özelliğe sahip bir çift yuvarlak gözlük seçin. Çerçevelerdeki detaylar da estetik açıdan güzel bir seçenektir.

Kare ve Dikdörtgen Yüzlü Bayanlar için Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Kazanan yüz / çerçeve kombinasyonlarından biri kesinlikle kare ve dikdörtgen yüzlerdeki yuvarlak güneş gözlükleri. Yuvarlak çerçeveler sadece yüzün özelliklerini yumuşatmaz, aynı zamanda yüzün şeklini de yumuşatır.

Kare veya dikdörtgen bir yüz için yuvarlak çerçeveler seçmenin en önemli kısmı, doğru boyut ve rengi seçmektir. Gözlük çerçevelerinin seçilmesi tamamen denge ile ilgilidir ve çerçevelerin yuvarlaklığı daha düz çizgileri dengeler ve yumuşatır.

bayan yuvarlak güneş gözlüğü trendleri 2019 2020
bayan yuvarlak güneş gözlüğü trendleri 2019 2020

Kalp Şekilli Yüzler İçin Bayan Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Kalp şeklindeki yüzlerle yuvarlak güneş gözlükleri biraz zor olabilir, ancak yine de iyi bir seçim olabilir. Çerçevelerin ağırlığı, burun köprüsünün stili ve tapınakların bulunduğu yerler dikkate alındığında seçim daha kolaydır.

Kalp şeklindeki yüzlerle ve yuvarlak çerçevelerle, göz önünde bulundurulması gereken en önemli husus, çerçevelerin genişliğinin yüzünüzün üstünü genişletmesine izin vermemektir. Özelliklerinize adil bir denge kazandıracak bir model seçin.

Dikdörtgen ve Oval Yüzler İçin Bayan Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Dikdörtgen ve oval yüzler her zaman yumuşatılmaya ihtiyaç duymaz, ancak bunları yuvarlama bu yuvarlak çerçevelerle kolayca yapılır. Büyük boy yuvarlak güneş gözlüğü bu yüz şekli üzerinde mükemmel görünecek iyi bir seçenektir.

Dikdörtgen ve oval yüzler, özellikleri arasındaki denge sayesinde iyi yuvarlak çerçeveler bulmak daha kolaydır. Bu özellikleri güçlendirmek için değil, çerçevelerin bunlarla güzel bir şekilde uyum sağlaması önemlidir.

Üçgen / Pırlanta Yüzlüler için Yuvarlak Güneş Gözlüğü

Üçgen ve elmas şeklindeki yüzler yuvarlak çerçevelerle yumuşatılabilir. Hedefiniz buysa, yüzün üstünü veya ortasını genişletmeyen, ancak genel dengeyi vurgulayan bir çerçeve seçin. Yuvarlak çerçeveler, elmas yüzlerin en açısına bile yumuşaklık ve gençlik sağlayacaktır.

Doğru çerçeveler, yüzünüzün en sevdiğiniz özelliklerini vurgulayabilir. Çerçevelerin kalınlığı ve rengi, burun köprüsü ve gözlüklerin kolları gibi özellikler, gölgelerin yüzünüzdeki etkisi üzerinde büyük bir fark yaratabilir.

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Kadın Mont Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2019 lc waikiki, lc waikiki ve lc waikiki 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhabalar 😇 Yazınız için çok teşekkürler. İzninizle ben de aksesuar önerilerinden oluşan blog yazımı sizlerle paylaşmak isterim: tarz2.com/uygun-fiyatli-aksesuarlarimizla-sikligini-tamamla Belki de aradığınız aksesuar bu yazıda saklıdır. 💙 Yazılarınızın devamının gelmesi dileğimle, keyifli okumalar dilerim. 🙏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen