Stil Önerileri

Belinizin ince görünmesini sağlayacak ipuçları

Belinizin ince görünmesini sağlayacak ipuçları

Oh, ne kadar güzel olurdu: Yıllarca hayal ettiğiniz ince bele sahip olmak. Doğru kıyafetlerle beli daha ince gösteren oldukça etkili yolların olduğunu biliyor muydunuz?

Evet,  doğru  okuyorsunuz: beliniz kıyafetlerle daralıyor. Ya da bu her durumda öyle görünüyor! Spor salonunda ve sıkı diyette olmasanız bile belinizi daha ince gösterebilirsiniz. İhtiyacınız olan her şey aşağıdaki ipuçları ve önerileri uygulamaya koymak . Bu tarz kıyafetler için yeni bir alışveriş listesi hazırlayabilirsiniz. Başlamak için hazır mısınız?

Beliniz daha ince görünüyor!

# 1 Geniş kıyafetler: büyük boy blazer ve uzun üstler  gibi gevşek eşyalardan kaçının . Bu sadece sizi daha geniş gösterir! Geniş bir bluzu, örneğin pantolon ya da yüksek bele sahip bir etek giydiğinizde giyebilirsiniz. Bunu da pantolonun içine soktuğunuz sürece sıkıntı yok.

Daha Fazla: 3 santimetre beli incelten Japon hilesi

# 2.  ipuçu: Belinize tam oturan kıyafetler giydiğiniz etekler veya pantolonlar daha ince görünmenizi sağlıyor. Böylece bir kalem etek ya da bir A-line etek (ikincisi de aynı tam kalça ve uylukları gizler) ve yüksek bel de mucizeler ile bir palazzo pantolon veya geniş paça pantolon seçebilirsiniz .

# 3 Sargı elbisesi şu anda çok popüler. Şaşırtıcı değil, çünkü bu eşya sayesinde beliniz daha küçük görünüyor! Bunun nedeni elbisenin belinizde ve V yakalı tarafından birbirine bağlanmasıdır ; Bu çizgiler belinize işaret eder, böylece gözünüz buraya otomatik olarak çizilir.

# 4 Geniş kalça ve dar omuzlarınız var mı? Omuzlarınıza biraz daha hacim vererek, bir kum saati figürü oluşturursunuz ve beliniz otomatik olarak daha ince görünür. Bunu örneğin omuz pedleri olan bir ceketle veya omuzlarında kırışıklıkları olan bir bluzla yaparsınız.

Belinizin ince görünmesini sağlayacak ipuçları
Belinizin ince görünmesini sağlayacak ipuçları

# 5 Bir kemer ile gömlek elbise veya ceket belinizi daha ince görünümlü yaparak beli vurgulamaktadır. Belinize taktığınız  bir bel çantası da işe yarıyor!

# 6 Yeni kıyafetler almak için paranız yok mu? Üstü kıyafetlerinizin kollarını belinizin yüksekliğinde katlayarak  daha ince görünüyorsunuz!

Bir önceki yazımız olan 2019 Yaz Stili İçin 15 Seksi Kıyafet başlıklı makalemizde 2018 yaz modası, 2018 yaz stilleri ve bluzlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen