saç renkleri

Beyaz tenliler için mükemmel saç renkleri

Bunlar beyaz ve soluk tenlilere en çok yakışan saç renkleri

Beyaz teniniz için mükemmel bir yaz saç rengi mi arıyorsunuz? Ünlü yıldızların saç renklerine ve modellerine baktık ve en güzel stilleri bulduk ..

Beyaz tenliler için mükemmel saç renkleri

Trend uyarısı! Her güzellik uzmanının bildiği gibi seçtiğimiz saç renginin, yaz ve cilt rengine uyması için özen gösterilmelidir . Bazıları için güneşte sıcak günler daha koyu bir cilt de sağlarken, diğerleri UV ışınlarına karşı daha hassastır ve sıcak aylarda bile cildinin değişmemesini sağlar. Hiç sorun değil, mükemmel saç rengiyle skor yapabilirseniz!  2019’un en trend saç renkleri arasından beyaz tenlilere en çok yakışan saç renklerini paylaştık. Şimdi her şey teninize uyan en doğru rengi bulmak :

beyaz tenlilere yakışan sarı saç renkleri 2020
beyaz tenlilere yakışan sarı saç renkleri 2020

1) Sarı saç renkleri

2019 için trend saç renkleri arasında favorimiz açıkça sarışın . Tüm cilt tonlarında, bu ton adil bir ten için güzel bir şey. Kimlerin koyu gözleri veya çilleri var bunlara sıcak bal sarışın ışığında altın bir ton.

beyaz sarı saç rengi 2020
beyaz sarı saç rengi 2020

Mavi gözleriniz varsa, platin sarısı veya daha çok yeni olan “beyaz sarı saç” rengini tercih etmelisiniz . İsmi İskandinavlardan esinlenilmiş ”Scandi Blonde” ve parıldayan olayları ile ilham alan beyaz ve platin sarının bir karışımı , bu yaz sezon için mükemmel.

beyaz tenlilere yakışan sarı saç renkleri 2019 2020
beyaz tenlilere yakışan sarı saç renkleri 2020

2) Kızıl saç renkleri

Daha fazla cüret ederseniz, 2019’daki her durumda kırmızı saç rengini seçmelisiniz ve saçlarınıza yeni bir güncelleme verecektir . Özellikle çok açık tenli, yeşil gözlü veya çilli İrlandalıların tipik saç rengi mükemmel görünüyor.

beyaz soluk tenlilere yakışan saç renkleri 20
beyaz soluk tenlilere yakışan saç renkleri 20

Tarzınızdan uzaklaşıyorsanız ama büyük adımı bilinmeyene çekmek istemiyorsanız, elbette hala popüler bir “bakı sarı” saç rengine başvurabilirsiniz. Kırmızımsı vurguları olan sıcak bir sarışın.

beyaz tenlilere yakışan saç renkleri 2020

3) kahverengi saç renkleri

“Çikolata kahve” saç rengini seviyorsun. Ancak açık ten renginden dolayı gerçekten saçında öne çıkıp çıkmadığından emin değil misin? Çözüm bizde! Sadece kuaföre , koyu kahveyi karamel şeritleriyle yenileyip yenemediğini sorun . Ve  sahilde bir sonraki tatiliniz için hazırsınız. Bu arada, sıcak noktalar özellikle güneşte çekici ve açık ten ile koyu saç  arasındaki güçlü kontrastı azaltır.

beyaz tenlilere yakışan kahve saç renkleri 2020
beyaz tenliler için saç renkleri 2020
beyaz tenliler için saç renkleri 2020

Bir önceki yazımız olan Her cilt tonu için bakır saç renkleri ve modelleri 2019 2020 başlıklı makalemizde bakır saç modelleri, bakır saç renkleri ve saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen