saç renkleri

Bronzlaştırıcı : Yeni saç rengi trendi 2019 / 2020

Bronzlaştırıcı? Bu makyajla ilgili değil mi ? Şu andan itibaren, Bronzlaştırıcı artık saçlar için mevcut – ve şu anda ilkbahar ve yaz için saç rengi trendine ilerliyor. Bu konuda en iyi şey: Saç boyama tekniği sadece süper bir boya değil, aynı zamanda cilde sağlıklı bir ışıltı verdiği içinde trenddir.

Bronzlaştırıcı saç boyama nedir

Çok basit: ten rengi bronzlaştırıcılar gibi saçlarda bronzlaşmaya başlar. Bronzlaşmak, saça ince bir renk gradyanı eklemek ve yaza kadar geçen geçişleri oluşturmak için mükemmeldir – saçınızı parlatır.

Saç bronzlaştırma kimler için uygundur

Sarışın ve esmer saçlarda bronzlaşmaya çalışıyor: Doğal saç rengine sıcak tonlar eklenmiş, esmerler için saçlarını hafifletebiliyor, sıcak tonlu sarışınlar daha yumuşak geçişler yapıyor.

Bronzlaştırma nasıl yapılır?

Ombré’ye benzer şekilde, saçın sadece alt kısmı renklidir ancak çok daha incedir . Aradaki fark:  Son birkaç yıldır sindirilen daha parlak sörfçü saç gölgelerinin  tersine, bronzlaşarak akan, en üst saça kadar ulaşan ve birbirlerinin renk tonlarıyla birleşen doğallık verir.  Bu etki aynı zamanda – bronzlaşmada kullanılan – boyamada olduğu gibi, bir balyajda olduğu gibi  saç tellerine renkler bir fırçayla boyanarak serbest boyama tekniği ile sağlanmaktadır.

Saç Bronzlaştırmanın bu etkisi var

Bronzlaşırken çoğunlukla ılık renkler saça eklenir. Vurgu: Çok yönlü refleksler, sıcak güneş ışınları saça temas ediyormuş gibi görünür. Bunun da cilt üzerinde tazelik etkisi vardır. Sıcak tonlar daha sonra yüzü çevreleyen yumuşak bir odak gibi hareket eder.

İpucu: Bu bronzlaşmanın yeni trend olduğu aynı zamanda sarışından kahverengiye kadar sekiz nüansa sahip yeni bir L’Oréal Professionnel saç boyama serisi ile de kanıtlanmıştır.

Yeni saç boyama trendi için daha fazla ilham:

bronz saç modelleri 2019 2020
bronz saç modelleri 2019 2020
bronz saç rengi trendleri 2019 yaz
bronz saç rengi trendleri 2019 yaz
bronz saç renkleri 2019
bronz saç renkleri 2019
Bronzlaştırıcı saç boyama tekniği 2019
Bronzlaştırıcı saç boyama tekniği 2019
Bronzlaştırıcı yeni saç rengi trendi 2019 2020
Bronzlaştırıcı yeni saç rengi trendi 2019 2020
saç bronzlaştırma 2019
saç bronzlaştırma 2019
yeni saç rengi trendleri bronz saçlar
yeni saç rengi trendleri bronz saçlar

Bir önceki yazımız olan 12 Nefes Kesen Saç Rengi Trendleri 2019 başlıklı makalemizde saç rengi trendleri ve saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen