Diyet

Bu 8 ipucu ile düz bir karın elde edeceksiniz !

Bu ipuçları ile daha düz bir karına sahip olacaksınız...

Akşamları her ne kadar az yeseniz de hala karnınızın şiş olabilir.  Tekrar diyet yapmak ya da egzersiz yapmak istemezseniz, kendinizi zayıf hissetmek için sekiz etkili ipucumuz var.

Pek çok kadın bu sorunu bilir: Uzun bir işten sonra, fazla egzersiz yapmadan, hoş olmayan su tutmasından kaynaklanan sadece şişmiş ayaklar değil, aynı zamanda bağırsaklarımız ve karnımızda şişkin görünür. Bir yandan çok rahatsız edici olan ve özellikle her gün spor salonuna girip bilinçli bir diyete dikkat edersek oldukça sinir bozucu olabilir. Bu yüzden bağırsakları nefes aldırmanın tam zamanı – bu ipuçları ve püf noktaları ile düz bir  karın elde edeceksiniz  …

Bu 8 ipucu düz bir karın elde edeceksiniz !

1. Limonlu sıcak su

Muhtemelen ilk defa duymamışsınızdır, ancak limonlu sıcak su çok amaçlı bir silahtır. Her sabah içilebilecek en iyi şey taze yarım sıkılmış limon suyu ile bir bardak ılık sudur. Tadını  biraz bal ile tatlandırabilirsiniz. Limon suyu bağırsakları uyarır ve kilo vermeye yardımcı olur . Ayrıca, sıcak içecek bizi kış aylarında ısıtır ve soğuk algınlığına karşı korur. ?

2. Sabahları Yoga

Sabahları yoga keder ve endişe dağıtır. Güne kısa bir yoga seansı ile başlamak rahatlamanın en iyi yolu , yani bu, kortizol seviyesini gözle görülür biçimde düşürür ve güne daha rahat başlamamızı sağlar. Bu arada, bu sporlarla en fazla kaloriyi yakıyorsun …

3. yavaş yavaş yiyin

Bu ipucu bile sır değildir, ancak gerçek mucizelere neden olabilir, çünkü çok hızlı yemek düz bir karın için bir numaralı katildir. Bunun yerine, her yemeğe zaman ayırdığınızdan emin olun, çünkü yemeğimizi yediğimizde, sindirim daha sonra zor bir iş yapmak zorunda kalacak. Ek olarak, küçük, düzenli yemekler kan şekeri seviyesi için daha sağlıklıdır .

4. Sakız çiğnemekten sakının

Çok az insan sakız çiğnemenin şişmiş bir karına neden olabileceğini bilir . Bu genellikle mideye ağızdan fazla hava girmesine neden olur . Hava daha sonra sindirim sisteminde tutulur ve şişkinliğe neden olur. Pek çok şekersiz sakız da şişkinliğe neden olabilen yapay tatlandırıcılar sorbitol ve hekzitol içerir.

5. Gazsız içecekler için

İnanması zor, ancak normal maden suyunun ağırlığı da bir artışa yol açabileceği  bilinmektedir. Karbon dioksit belirli bir süre sonra sadece vücut ağırlığına yol açamayacağından, köpüren karbondioksit kabarcıkları da mideye taşınır ve size şişkinlik hissi verir.

6. Papaya

Papaya, bağırsak proteinlerini parçalamaya yardımcı olan papain enzimini içerir. Bu nedenle, zaman zaman süt ürünleri alırsanız, sabahları lezzetli meyvelere geri dönmeli ve kahvaltı büfesinde papayayı karıştırmalısınız. Başka bir artı: Tropikal meyve 100 gram başına sadece 32 kalori içerir. Kalçalarınız üzerinde genellikle birkaç fazla kilo varsa ve onlardan kurtulmak istiyorsanız , bu yiyecekleri, yağların çok çabuk erimesine izin verir.

7. Şeker, yağ ve katkı maddelerini terk edin

İnce bir göbek için şeker, yağ ve katkı maddeleri tam olarak elverişli değildir.Yapay tatlandırıcıların ayrıca midede hava oluşumunu desteklediği söylenir. Bu yüzden parmaklarınızı uzak tutun ve bal gibi sağlıklı bir şeker çeşidi kullanın.

8. Çok dar pantolon giymeyin

Tabii, dar pantolonlar seksi! Ancak skinny jean pantolon gibi çok dar kıyafetler şişkinliğe yol açabilir, çünkü midenizi daraltır ve karın ağrısına neden olurlar. Bunun yerine, elastik bel kayışı olan daha geniş pantolon giymek daha iyi – özellikle bütün gün ofiste oturuyorsanız ve çok az egzersiz yapıyorsanız.

Eğer her şey işe yaramazsa, mideniz akşamları istediğimiz kadar düz ve iyi görünmüyorsa, neyse ki erişebileceğimiz bir veya başka bir numara var. Bu nedenle, özel etek modelleri ve üstleri gibi bazı elbise kesimleri özellikle belinizi daha ince gösterebilir. Burada ayrıca belinizi ince görünmesini sağlamanın yollarını inceleyebilirsiniz. .Belinizin ince görünmesini sağlayacak ipuçları

Bir önceki yazımız olan 3 santimetre beli incelten Japon hilesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen