Stil Önerileri

Bu kış deve tüyü kaşe kabanlar nasıl giyilir ?

Deve tüyü kaşeler kışlık kabanlar arasında artık bir klasiktir . Yaşam boyu giymek için bir kışlık mont almayı tercih ederseniz, bear montu ve kürk montunu unutun. Yıllarca  giymek için, elbette deve tüyü kaşe kabanınızın kalitesine ve ne kadar dikkatli kullandığınıza bağlıdır. Ancak, bu ceketin modası geçmediği kesin bir gerçektir. Deve tüyü kaşe kabanını  nasıl giyersin? Bu kahverengi kışlık kaban , siyah veya gri bir montu kombinlemekten biraz daha zordur , ancak doğru yaparsanız, kendi kendine her şey gelir. Deve tüyü rengi kaban bize üç kış kombini ile  ilham verdi. Buraya bakın deve tüyü rengi kabanı nasıl giyeceğiniz konusun da fikir sahibi olun

Deve tüyü rengi kaban giyilir

Deve tüyü kabanın  en büyük avantajı hem sarışınlara hem de koyu renkli saçlara sahip kadınlara yakışması dır.  Bu klasik kışlık mont ile herkes zarif görünüyor. Bahsettiğimiz gibi, bu ceket basit siyah uzun bir ceket gibi birleştirmekten biraz daha zordur. Bunun sizi durdurmasına izin vermeyin, çünkü bazı kıyafetleri kolayca bu renkle  bir araya getirebiliriz.

Deve tüyü kaban  + tamamen siyah görünüm = şık bir görünüm
Çok çekiciliği olan şık bir görünüm için deve tüyü rengi kaşe kabanınızı tamamen siyah bir kıyafetle birleştirin . Bunun gibi karanlık bir görünümün fark edilmeyeceğini sanmayın. Biraz renk eklemek için bir çift chelsea botu ve parlak kırmızı bir rujla birleştirin. İnanılmaz derecede seksi.

deve tüyü kaşe kabanlar nasıl giyilir 2019
deve tüyü kaşe kabanlar nasıl giyilir 2019

Deve tüyü kaban  +   spor ayakkabı = sportif şık

Açık kahverengi tonları bu kaban  doğal olarak zarif görünüyor. Bu nedenle, bir çift spor ayakkabıyla kıyafetinize kontrast getirmek iyi bir fikirdir. Kıyafetinizi pantolon ve hafif bir süveter ile basit tutabilirsiniz. Kış beyazları tamamen çağdaş olduğu için bu sportif görünümde ofise gitmek için mükemmel.

Bakınız: Modern ve Şık : Adil Işık Kaban Modelleri ve Fiyatları 2019

kahverengi kaşe kabanlar nasıl giyilir 2019
kahverengi kaşe kabanlar nasıl giyilir 2019
deve tüyü kaşe kabanlar nasıl giyilir 2019 20
deve tüyü kaşe kabanlar nasıl giyilir 2019 20

Deve tüyü kaban  + bir çift kot = doğal şıklık

Deve tüyü rengi  palto minimalist bir kıyafet bir araya getirmek için mükemmel bir parça. Bunu sade bir  ​​kot pantolon ve nötr renklerde bir örgü kazak ile yapıyorsunuz . Güzel ayak bileği botları ile ve zarif bir görünüm doğar.

deve tüyü rengi kaşe kabanlar nasıl giyilir 2019 20
deve tüyü rengi kaşe kabanlar nasıl giyilir 2019 20

Bu kış deve tüyü kaşe kabanlar nasıl giyilir ?

Bir önceki yazımız olan 2019 Yaz Stili İçin 15 Seksi Kıyafet başlıklı makalemizde 2018 yaz modası, 2018 yaz stilleri ve bluzlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen