KombinlerStil Önerileri

Bu kış panço giymenin 8 trend yolu

Bu kış panço giymenin 8 trend yolu

Soğuk mevsim geldi ve bu kış  sezonun yıldızlarından ikisi kesinlikle panço ve pelerin . Süper sıcak tutar  ve çok zarif görünürler, ama bazen onları kötü bir tarzda kullanırız ve bedenimiz çok fazla kumaşın ortasında kaybolmuş gibi görünür.  Figürünüzü kaybetmemeniz için, pançonuzu etkili bir şekilde giymenize yardımcı olacak  bazı stil ipuçları paylaştık.

Bu kış panço giymenin 8 trend yolu

1. Panço’nun altına dar sıkı kıyafetler giyin.

Siyah veya beyaz bir bluzu pürüzsüz kullanabilirsiniz, bu pançonun altına güzel bir şekilde uyar. Dokuma bir kazak giyerseniz, kesinlikle daha geniş görüneceksiniz.

2. Pançolarınızı belden kayışla ayarlayın.

Belinizi işaretlemek her zaman , daha ince ve zarif görünmenizi sağlar . Belinizi bir kemerle çevreleyin ve stilinize çok daha zarif bir dokunuş verin.

3. Pançonuzun altında siyah kıyafetler giyin .

Eğer panço renkli ve desenli ise,  altına siyah renk kıyafetler giyin. Özellikle siyah elbise üstünde harika görünüyor . Bu kombini stilize edecek ve pançonuzu öne çıkaracak.

4. Altında kapalı yaka gömlek kullanın.

Neden? Zarif görünmeye ek olarak, kapalı boyun yüzünüzün özelliklerini uzatacaktır.

5. Bir şal veya doldurulmuş bir boyunluk takarsanız daha iyi olur

Şallar mükemmeldir, böylece panço sizin yolunuza girmez, ama önceki ipucu gibi, boynunuzu hemen uzatmaya yardımcı olur.

6. Diz üstü çizmelerle giyin.

Uzun çizmeler her zaman vücut şeklinin uzatılmasına yardımcı olur, çok kısa olmanız fark etmez. Avantajınızı kullanın ve figürünüzü şekillendirin.

7. Stilinize biraz dekolte ekleyin

Kot pantolonlu uzun çizmeler harika, ancak şort veya etekle uzun çizmeler giyin ! Pançonuzu  şort ve diz üstü çizmelerle birleştirin, kesinlikle herkes sizi fark edecek.

8. Omuzlarınıza ağır, sıkı bir kumaş panço atın.

Birçok panço battaniyeye benzer, ama figürünüzü stilize etmenize en çok yardımcı olacak olanlar  omuzlara takılan kalın kumaş pançolardır. İnsanların sizi farketmesini sağlayan doğal bir düşüş veriyorlar.

Bu kış panço giymenin 8 trend yolu

Bir önceki yazımız olan Kış Trendi 2019 2020 Triko Elbiseler başlıklı makalemizde 2019 kış modası, kadın ve moda hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen