Kombinlermoda

Bu Kışa İlham Veren 15 Balıkçı Yaka Kazak Stili

Bu Kışa İlham Veren 15 Balıkçı Yaka Kazak Stili : 2018 2019 Sonbahar Kış Modası

Bir balıkçı yaka çok özel bir kazak türüdür . Bir giydiğin zaman, onu gerçekten saklayamazsın – sadece şık ve sıcak hissedebilirsin. Ve kot pantolon üzerine giymek ve hırka içine giyilmesi en kolay parça.

Balıkçı yaka kazaklar, en istikrarlı bir şekilde stil yaklaşımı olmaya devam etse de, bir balıkçı boğazlı kazağı “temel” olmaktan çok hissetmek için birçok yol var.

Dokumaları ikiye katlayabilir ya da daha fazla yerleştirilmiş bir tabanın kontrastı için ekstra büyük veya ekstra kalın bir kazak bulabilirsiniz; Onları, siyah harici bir çok bir renkte giyebilirsiniz .

Bir boğazlı kazak rahatlığı, tercih ettiğiniz sıcak ve mevsimsel içecek kadar rahatlatıcı olabilir, bu yüzden neden bu sonbahar kış modasında her gün bir tane giymiyorsunuz?

Ayrıca Bakınız: Sonbahar Kış 2019 Triko Hırka Modelleri

Aşağıda, sokak modası boğazlı kazak kombinlerinde en az bir ay süren kıyafetlerimiz var: Soğuk havalarda boğazını kapatabileceğiniz tüm farklı şekillerde beyin fırtınasına başlayın.

Bu Kışa İlham Veren 15 Balıkçı Yaka Kazak Stili

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan Kovboy Bot Modelleri ve Kombinleri 2019 2020 başlıklı makalemizde 2020 kış modası, bayan ve bot hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen