Gelinlik Modelleri

Büyük Beden Gelinler İçin En İyi Gelinlik Modelleri

Çoğu gelin için fantezi gelinlik arayışı her zaman kolay değildir. Büyük beden elbise arayan gelinler için görünüm daha da karmaşıklaşıyor. Ancak gelin endüstrisi, kapsamlı boyutu karıştırmak için büyüyor. Birçok farklı butik ve tasarımcı, her boyutta 2022 gelinlik modeli sunuyor. Genel olarak, gerçekte kıvrımlı vücutta çok daha iyi görünen birçok tamamlayıcı gelinlik vardır.

Tüllü Omzu Açık Deniz Kızı Modeli

Bu özel balık etekli elbisenin yanı sıra tül-omuzsuz süsleme ile belinizi vurgulayın. Boncuklu işlemeli dantel ayrıca daha düşük kıvrımlı gövdeden denge işlevi görür.

 Straplez Modeli

Dekoltenizi veya omuzlarınızı öne çıkarmak istiyorsanız, bu hüzünlü straplez golf balo elbisesi, en klas yaklaşımla ilgi çeken omuzları açık dantel korseye sahiptir.

Straplez El Yapımı Modeli

Bu güzel straplez gelinlikle el yapımı korsaj ve farklı etek, her geline ayrı bir güzellik sunacak.

Kuyruklu İpek Modeli

Bu 2021 gelinlik ile düşen sırt çizgisi ve toplanmış tren ile yumuşak pamuk, koridordaki yürüyüşünüzü ilk dansa kadar sabit tutmanıza yardımcı olacak.

Göğüs Bölümü Açık Model

Düşük boyunlu bir gelinlik, bedeninizi öne çıkarırken kasıtlı olarak üst kısmınızı öne çıkarmaya çalışır. Samimi gelin görünümü için yumuşak kumaşlıdır.

Dantel Desenli

Kalp şeklinde bir yaka ile süslenmiş vücudu saran bir dantel, düğün gününüzde kesinlikle dramatik bir beyanı ortadan kaldıracaktır.

İpek Modeli

İpekte çağdaş bir seçenek için geleneksel tasarımlı düğün seçeneğinizi bir kenara bırakın. İşlemeli üst kısmı olan ve sonuna doğru tam tül bulunan elbise, seksi bir denge için kesinlikle kıvrımlarınızı saracaktır.

V Yakalı Dantel Kostüm

V yakalı, dantelli, yere kadar uzanan bir elbise, aksesuar takmayı kolay bir iş haline getiriyor. Zümrüt küpeler ve ek pırıltı için nemli makyaj seti.

Bir önceki yazımız olan Davetiye Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? başlıklı makalemizde Davetiye Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen