Güzellikmoda

Büyük göğüsler için bikiniler

Alışveriş öncesi ilham almak için en güzel modeller ...

Tamamen rahat hissettiğimiz, mükemmel bikiniyi bulmak o kadar kolay değil . Bu yüzden büyük bir göğüs için en güzel bikini modellerini bir araya getirip neye dikkat etmeniz gerektiğini paylaşıyoruz.

Meme formlarımız bikini trendlerindeki zevkimiz kadar farklı . Özellikle büyük bir memeyle, bikini bulmak zor olabilir, bu aynı zamanda sahildeki bacağınızı iyi bir şekilde paketler ve aynı zamanda güzel görünür. Bu nedenle, hangi kesimlerin sadece göğsünüze çok iyi uyduğunu değil, aynı zamanda sıcak günlerde kumsalda, denizde ya da havuzda en havalı görüneceğiniz parçaları seçtik. 😍

Büyük Göğüsler için Bikiniler: Bu kesimler sizi gerçekten mutlu ediyor

Büyük bir büstü ile, az kumaşa rağmen, düzgün bir stabilite sağlaması ve bikininin her şeyi iyi örtmesi özellikle önemlidir . Bu yüzden alışveriş turunuza Balconette kesimleri tercih etmelisiniz. Parantezler tüm göğsü kaplar .  Bikini’nizin kullanıcısı için bunlar ne kadar genişse, kullanım rahatlığı o kadar yüksek olur. Dar bantlar ayrıca ağrılı ek olarak çirkin ve kesilmiş olabilir.

büyük göğüsler için bikiniler 2020
büyük göğüsler için bikiniler 2020

Sadece şık görünmekle kalmayıp aynı zamanda stabilite veren ve görsel olarak daraltmayı azaltan bir başka kesimde var. Sabit bir köprüye sahip, muhtemelen çubukları destekleyen ve geniş bir underbust bandı olan ve bizi kumsala hazırlayan büstiyer üst kısımdır. Ayrıca Bakınız : Büyük göğüsler için sütyen: Bunlar en güzel toparlayıcı modellerdir.

büyük göğüsler için bikini modelleri
büyük göğüsler için bikini modelleri

Tabii ki, büyük göğüsleri olan kadınların daha az kullandığı bazı bikini modeller de var. Uzun vadede rahatlık takan ve oldukça rahatsız edici olabilen büyük bir göğsüne yeterince destek sağlamadıkları için askısız bikini veya üçgen modellerden bahsediyoruz . Aynı zamanda renk seçiminde bir fark yaratabilir ve özellikle düz renkli ürünlerle göz alıcı hale gelebilir, ayrıca leopar desenli veya klasik dikey çizgiler gibi vahşi desenler üst bedeninizi esnetip dekoltelinizi düzleştirebilir. Öte yandan, göğsünüzü tekrar görsel olarak büyütecek ve tam olarak vurgulayacağından, herhangi bir genişlikte yatay şeritlerden kaçınmalısınız

büyük göğüsler için bikiniler 20
büyük göğüsler için bikiniler 20

. Büyük göğüslü bayanlar için önümüzdeki yaz bağcık, baskı veya fiyonklu modellerin trend olacağını söyleyebiliriz.

büyük göğüsler için bikiniler 2019
büyük göğüsler için bikiniler 2019
büyük göğüsler için bikiniler

Bir önceki yazımız olan Zayıf gösteren etek modelleri başlıklı makalemizde etek modelleri ve zayıf gösteren etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen