Güzellik

Büyük göğüsler için sütyen: Bunlar en güzel toparlayıcı modellerdir.

Büyük göğüsler için mükemmel sütyeni bulmak oldukça sinir bozucu olabilir. Bunu geçmişte bırakacak bir şey yapmak için, satın alırken neyin önemli olduğunu açıklayacağız ve size en şık modelleri göstereceğiz.

Büyük göğüsleri olan bayanlar için en güzel ve toparlayıcı sütyen modelleri seçtik. Büyük bir büstü olan Kate Upton gibi ünlü kadınlara , erkeklerin dünyası çıldırtıyor, sıradan bir kadın ise dezavantajlı olarak görür. Sadece sırt ağrısının nedeni olmakla kalmaz, aynı zamanda onu iyi toparlayan ve aynı zamanda süper seksi görünen bir sütyen bulmak da genellikle zordur. Bu yüzden kadın iç çamaşırı dünyasını karıştırdık ve sizin için en güzel ve en giyilebilir parçaları bulduk.

Büyük göğüslere uygun mükemmel sütyen nasıl bulunur

Doğru sütyeni seçerken, aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey vardır, böylece en sevdiğiniz parçadan gerçekten uzun süre verim alabilirsiniz. Buradaki en önemli noktalar eşleşen model, sütyen ebadı, göğüs şekliniz ve kayışların yerleridir ve en sonu sütyenin yapıldığı malzeme çok önemlidir.

Büyük göğüsler için sütyen en güzel toparlayıcı modeller

1. Doğru modelleri takın

Temel olarak, özellikle  yüksek köprülü kesimler özellikle büyük göğüsler için uygundur. Ancak köprünün göğüsleriniz arasında durduğundan ve hoş olmayan ve hepsinden önemlisi rahatsız edici olmadığından her zaman emin olmalısınız. Kaburga bölgesinde olması gereken kayış göğüsleri kaplar ve yeterince tutunur. Büyük bir baskın için ideal olan bir başka model full kalın arka kayıştır.  Genellikle çift katmanlı üst kısmı sayesinde, bu sütyenler özellikle daha yumuşaktır, görecek bir şey bırakmaz ve göğüsleri doğal halleriyle destekler. 😍

Büyük göğüsler için sütyenler 2020
Büyük göğüsler için sütyenler 2020

2. Doğru sütyen ölçüsünü bulun

Sütyen seçiminde karar vermede bir başka önemli nokta boyutu . Son iki yıldır ölçtün mü, hatta daha önce hiç yapmadın mı? Öyleyse  büstünüzü ölçmek için mezura almalısınız. Özellikle göğsü hayat boyunca tekrar tekrar değişen, dolayısıyla elbette sütyen boyutunu değiştiren bir yer. Özellikle çok fazla büyük göğüsleri olan kadınlar, uzun vadede gerçekten acı verebilecek çok küçük modeller giyerler ve bu da düzenli ölçümlerde tam olarak kaçınabileceğiniz şeydir .

3. Kayış ve kayış yuvalarını kontrol edin

Sutyenin hangi kısmı da rahatça oturuyor? Taşıyıcılar! Tabii ki, kayışlar. Ancak, bunlar daha az destek verir ve çirkin kesebilir. Sütyeninizi bu şekilde daha sık kullanırsanız, omuzlarınızda daimi ezik izler olabilir. Bu yüzden hala şık olan daha konforlu değişkenlere başvurmayı tercih edin. Ancak, daha önce de belirtildiği gibi, desteklerin yeri önemlidir, böylece sütyeniniz göğüslerinize mükemmel tutuş sağlar ve onları iyi toparlar. Bunlar mutlaka kaburga bölgesinde durmalı ve asla memelerde kesilmemelidir, çünkü uzun vadede bu dokuya zarar verebilir. ☝🏼

4. Sütyeniniz için doğru malzemeyi seçin

Büyük göğüsleri olan kadınlar özellikle katı malzemeden yapılmış parçaları seçmelidir . Ancak bu, parçaların seksi olmaması gerektiği anlamına gelmez – iki katlı bir dantel bile spandex ile birlikte iyi bir tutuş sağlayabilir. Ancak, pamuk gibi doğal elyafların olduğu sütyenleri bırakınız, çünkü bir miktar giydikten sonra çabucak aşınırlar.

Ayrıca bakınız : Her vücut tipi için 2019 mayo rehberi

Göğüslerinizi görsel olarak küçültmek istiyorsanız, bu elbette mümkündür. Küçültücü burada gerçek bir mucize silahıdır ve göğüsleri daha küçük gösterir. Balkon kesimlerine benzer şekilde, göğsün ortasındaki geniş bir köprüye de sahip ve bu nedenle çok fazla destek veriyor. Sonunda, güçlü bir  bant , büyük göğüsleri olan bir bayan için sırtta rahatlama sağlar.

Büyük göğüsler için sütyen Bunlar en güzel toparlayıcı modellerdir.
Büyük göğüsler için sütyen Bunlar en güzel toparlayıcı modellerdir.

Bu modellerden kaçınmalısınız

Neyse ki, sütyen yelpazesi şimdi çok çeşitli ve sayısız farklı şekiller sunuyor, çünkü biraz daha büyük göğsü olan kadınların öne eğilmeleri gerektiğinde zorlandığı,  ne rahatlık ne de elverişli bir uyum sağlamadığı için bazı öğeler var. Straplez Sütyen, bu kategoride açıkça düşüyor , çünkü kullanıcı eksikliği aynı zamanda küçük göğüslerde sorun olmamakla birlikte eksik destek anlamına da geliyor, ancak biraz daha büyük bir göğüs çabukluğu rahatsız edici olabilir. Biraz daha cömert göğüs ölçüsüne sahip tüm bayanların dokunmaması gereken diğer bir model, ekstra yarım sütyenlerdir.Tabii ki, güzel bir bölünmeye yol açıyorlar, ancak belli bir göğüs boyutundan sonra işe yaramıyor, boyun çizgisi zaten iyi biçimlendirilmiş ve bu parçalar göğüsleri oldukça ezilmiş gösteriyor.

Hala mükemmel sütyeni mi arıyorsunuz? Şu anda moda olan en güzel modelleri sizin için listeledik.

HM Büyük göğüsler için sütyen modelleri 2019
HM Büyük göğüsler için sütyen modelleri 2019
HM Büyük göğüsler için sütyenler 2019
HM Büyük göğüsler için sütyenler 2019
HM Büyük göğüsler için sütyen
HM Büyük göğüsler için sütyen
HM Büyük göğüsler için sütyen modelleri
HM Büyük göğüsler için sütyen modelleri
HM Büyük göğüsler için sütyen modeli 2019
HM Büyük göğüsler için sütyen modeli 2019
Büyük göğüsler için sütyen modelleri hm 2019
Büyük göğüsler için sütyen modelleri hm 2019
Büyük göğüsler için sütyen modelleri 2019
Büyük göğüsler için sütyen modelleri 2019

Bir önceki yazımız olan Evde Botoks Etkili Krem Yapıyoruz başlıklı makalemizde Avicap, Bepanthen krem ve botoks etkili krem tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen