Stil Önerileri

Büyülü Fransız Kadını stili: Efsanenin arkasında ne var?

Büyülü Fransız Kadını stili: Efsanenin arkasında ne var?

Paris kadını, Fransız tarzıyla dünya modasında oldukça ilgi görüyor. Zıt malzemeler, baskılar ve detayların birleşimi ile hazır giyim, çanta ve ayakkabılar görülüyor. Fransız kadınlarının tarzı hakkında araştırma yaptık…

Tipik Fransız stili nedir ve neden bu kadar popüler oldu?

Fransız kadınları asla fazla denemez ! Onun zamansız şık tavrı için, Parisli yüksek kaliteli temelleri ve akıllı kombinasyonları var. Fransız stili çok sezgisel, ama sanırım herkes bu bakış açısına uyum sağlayabilir – bu sadece bir stil, orantılar ve – hepsinden  bir tutum meselesi.

Fransız stilinde gardıropta ne gibi temel unsurlar olmalı?

Oldukça basit: bir kaşmir kazak, siyah bir gece elbisesi, güzel bir pantolonlu takım elbise , bir çift siyah skinny kot pantolon ve bir çift ayakkabı . Fakat Paris tarzı, doğru kıyafetlerden ziyade tavırla ilgilidir. Fransız kadın trendlerden etkilenmekten hoşlanmıyor.  Bu onları çok özel kılıyor:  aynı zamanda rahat ama şık.

Büyülü Paris stili Efsanenin arkasında ne var
Büyülü Paris stili Efsanenin arkasında ne var

Aksesuarlar günlük kullanıma uyacak şekilde – hazır giyimlerde olduğu gibi. Örneğin, çantalar çok yönlüdür ve pantolon takımları ve ile ayakkabılarımız için gündüzleri gündelik ayrıca şık bir gece elbisesi ile de giyilebilir.

Fransız kadınları “makyajsız görünümleri” ile daha iyi tanınıyor, ama hala onlar için temel güzellik kuralları var mı?

Fransız kadınları aslında çok doğal bir makyaj yapmayı tercih ediyor . Günümüzde güzellik, genel bir yaşam felsefesi ile güçlü bir şekilde ilişkilidir – yaşamla ilgili sağlıklı bir tutum, kendimle ilgilenmemle başlar: sağlıklı beslenmeyi ve haftada en az bir kez spor yapmayı tercih ederler.

Sokak modası stillerinden ilham alabilirsiniz

Hem duyarlı hem de güçlü Fransız kadınlarının  sokak modası stillerini takip edebilirsiniz. Çok zarif ve güzel Fransız kadınlarının en güzel kombinlerine galerimizde yer verdik. Çok zarif ve ilham verici kombinler size de fikir verecektir.  Belli bir stil, hoş bir renk kombinasyonu, güzel bir şey giymenin belli bir yolu …

 Fransız Kadını stili: Sokak modası kombinleri 2019

Bir önceki yazımız olan 2019 Yaz Stili İçin 15 Seksi Kıyafet başlıklı makalemizde 2018 yaz modası, 2018 yaz stilleri ve bluzlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen