saç modelleri

Çağatay Ulusoy Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Çağatay Ulusoy hakkında en fazla araştırılan sorulardan biri de Çağatay Ulusoy saç modeli nasıl yapılır? sorusudur. Film ve dizi gibi farklı projelerde yer alan Ulusoy, iş hayatındaki başarılarının yanı sıra yakışıklılığıyla da konuşuluyor. Özellikle de saç modelleri çok fazla ilgi çekiyor. Çağatay Ulusoy, çok farklı saç modeli yapmış olan bir ünlüdür. Bu saç modelleri birçok erkeğin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Çağatay Ulusoy’un Tercih Ettiği Saç Modelleri Nelerdir?

Çağatay Ulusoy’un tercih ettiği saç modelleri şunlardır:

  • Üstler kısa yanlar sıfır saç modeli
  • Havalı saç modeli
  • Kısa saç modeli
  • 3 numara saç modeli

Bu modeller, Çağatay Ulusoy’un sıklıkla tercih ettiği saç stilleri arasında yer alırlar.

Çağatay Ulusoy Saç Modeli Nasıl Yapılır?
Çağatay Ulusoy Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Çağatay Ulusoy 3 Numara Saç Modeli

Yapım konusunda kolaylık yaşayacağınız bir saç stilidir. Bu saç stilini yapabilmek için tıraş makinesi kullanmanız yeterlidir. Genellikle yaz mevsiminde tercih edilebilecek bir modeldir. Saçlarının bakımı ile uğraşmak istemeyen erkekler, bu stili çok rahat bir şekilde kullanabilirler.

Çağatay Ulusoy Kısa Saç Modeli

Kısa saç stili, Çağatay Ulusoy’un sık bir şekilde kullandığı modellerdendir. Bu saç modeli için saçlarınızı orta seviyede kestirmeniz gerekir. Ancak bu kısalık 3 numara ile yapılmamalıdır. Saçların tamamı eşit seviyede bir uzunluğa sahip olmalıdırlar. Çağatay Ulusoy’u bu saç stili ile görmek istiyorsanız, Hakan Muhafız dizisine bakabilirsiniz.

Çağatay Ulusoy Üstler Kısa Yanlar Sıfır Saç Modeli

Çağatay Ulusoy, bu saç modelini İçerde adlı dizisinde kullanmıştır. Eğer bu stili yapmak istiyorsanız, tıraş makinesi kullanmanız gerekir. Saçınızın yan taraflarını tıraş ederken 3 numarayı, üst taraflarını tıraş ederken 5 numarayı kullanın. Yan kısımların kısa olması, saçlarınıza ayrı bir hava katacaktır.

Çağatay Ulusoy Havalı Saç Modeli

Havalı saç modeli ile yoğun ilgi toplayan Çağatay Ulusoy, bu stilinde orta derecede bir uzunluğa sahip olan saçlarını kullanır. Havalı saç modeli, Çağatay’ın çok eski zamanlardan beri kullandığı bir stildir. Uzun saçlara hafif bir dağınıklık kazandırarak bu stil elde edilebilir. Özellikle de saçın üst taraflarına yapacağınız ufak dokunuşlar, havanıza hava katar.

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Hangi Saç Modeli  başlıklı makalemizde model, saç ve Yuvarlak Yüze Hangi Saç Modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen