Makyaj

Makyaj çantanıza eklemek için en iyi Chanel rujlar

En Güzel Chanel ruj renkleri 2020

Chanel rujları dünyadaki en iyi bilinen ve güvenilir ruj seçeneklerinden biridir. Marka, her türlü görünümü uyandıracak çeşitli tamamlayıcı ve maceracı renkler ile kadınlara çok seçenek sunmuştur.  Coco Chanel’in kendisinin dediği gibi, “Bir kızda iki şey olmalı: şık ve muhteşem.” Şu anda mevcut olan Chanel rujlarının her tonuna sahip olmanıza gerek kalmasa da, size uygun rengi bulmak fark yaratır.

Makyaj çantanıza eklemek için en iyi Chanel rujlar

Coco Chanel: “Tüm dünyadaki en iyi renk, sizde iyi görünen renktir” dedi.

Akılda tutulan bu yıldız ifadesiyle, işte ilk 23 Chanel ruj tonumuz ve bir bonus olarak en sevdiğimiz ruj renklerinden bazıları. Niyetimiz sizin için en iyi Chanel ruj rengini ve türünü bulmanıza yardım etmektir, ancak eksik olduğunu düşünüyorsanız hangisi favoriniz bize yorum kısmından yazın.

Chanel En İkonik Chanel Ruj Renkleri

Klas olacaksınız ve içte ve dışta muhteşem hissedeceksiniz. Chanel rujunun sahip olduğu bilinen formüller. En iyi Chanel ruju, yüzünüz için en ideal şekilde çalışan renk ve formüldür. Sizinkini henüz bulamadıysanız, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız! En iyi Chanel rujları…

1. Chanel Rouge Allure Kadife Aydınlık Mat Dudak Rengi N ° 5

Bu sınırlı renk tonu, Chanel ruj çizgisinin olmasını istediği her şeydir: şık, uzun ömürlü ve aydınlık. N ° 5 orta tonda kırmızı bir rujdan isteyebileceğiniz her şeye sahiptir . Daha yoğun renk tonlarının aksine, N ° 5 spot ışığa ihtiyaç duymadan öne çıkan kolay ulaşılabilir güçlü bir renktir.  Chanel.com’dan  kendinize satın alabilisiniz !

En iyi Chanel Rujlar Rouge Allure Velvet Luminous Matte Lip Colour in N5 2020
En iyi Chanel Rujlar Rouge Allure Velvet Luminous Matte Lip Colour in N5 2020

2. Chanel Rouge Allure Kadife Işıltılı Mat Mat Dudak Rengi La Refinee

Yeterince parlak ancak mat bir yüzeye sahip bir pembeyi istediğinizde , La Refinee sürmek istediğiniz en iyi Chanel ruj rengidir . Bu pembe ruja mat ruj yerleştirildiğinde bile kendini gösteren bir parıltı veren saten bir parlaklık ile çalışır . Chanel’in bu rujunu  Chanel.com’dan makyaj çantanıza ekleyebilirsiniz!

Chanel Rouge Allure Kadife Işıltılı Mat ruj 2020
Chanel Rouge Allure Kadife Işıltılı Mat ruj 2020

3. Chanel Rouge Allure Ink Mat Sıvı Dudak Rengi Expérimenté

Rengi dramatik hale getirmek için kırmızıya yeterince yakın, ancak lekelenme ya da karanlık olmadığında, Expérimenté’deki Chanel Allure Ink istediğiniz renk. Renk derinliği muhteşem, ruj çok kolay uygulama ve tam kaplama ile tüm cilt tonlarında idealdir..

En güzel Chanel Rujlar 2020
En güzel Chanel Rujlar 2020

4. Chanel Rouge Coco Ultra Nemlendirici Ruju

Matmazel , Chanel’in Ultra Nemlendirici ruj serisindeki şıklığın gölgesi. Gündüz veya gece için mükemmeldir ve görünümünüz için çıplak bir gölge oluşturmak için orta bej ve nude karışımıdır.

En iyi Chanel Ruj renkleri 2020
En iyi Chanel Ruj renkleri 2020

5. Chanel Rouge Allure Kadife Extrême Yoğun Mat Ruju

Koyu kırmızıların kendine has bir cazibesi vardır. Chanel’in Extrême’deki ruju tüpte bile göze çarpacak şekilde tasarlanmıştır. Renk tam dolguyla pürüzsüzce kayar ve gün boyu kalır.  Çantanız için bu ideal koyu kırmızı ruj doğrudan Chanel’den alınabilir .

chanel mat rujlar 2020
chanel mat rujlar 2020

6. Chanel Rouge Coco Gloss Nemlendirici Glossimer

Chanel’in Parlatıcıları, özel bir görünüm oluşturmak için diğer Chanel rujları ve parlatıcılarıyla karıştırmak, eşleştirmek ve katmanlamak için mükemmeldir. Bununla birlikte, nadiren başka bir şeyle karıştırılması gereken renktir. Gölge canlı ancak hafif ve yarı şeffaf, her cilt tonunu tamamlamak için açık mor ruj için mükemmel bir renk .

Chanel Rouge Coco Gloss Nemlendirici Glossimer
Chanel Rouge Coco Gloss Nemlendirici Glossimer

7. Chanel Le Rouge Duo Ultra Tenue Ultra Sıcak Bej Ruj

Warm Beige , Chanel’in uzun ömürlü formüllerinden birinde mükemmel bir günlük renktir. Ten rengi ve pembe alt tonları bej, çeşitli ten renkleri ile uyumlu bilinmektedir ve çabuk kuruyan formülü ile renk kalıcıdır. Chanel.com ‘dan kendiniz için bir tane kapın ve mükemmel bir renkle tam kapsamın keyfini çıkarın!

chanel nude rujları 2020
chanel nude rujları 2020

Bir önceki yazımız olan Koyu Ciltler İçin En İyi Fondötenler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen