saç modelleri

Çocuklar İçin Örgülü Saç Modelleri

Örgülü saç modelleri, çocukların saçları için sadece en şirin seçeneklerden biri değil, aynı zamanda eğlenceli ve pratiktir. Küçük çocuğunuzun benzersiz kişiliğini, tarzını ve kültürünü ifade etmek için sonsuz çeşitlilikte teknik ve kalıp vardır. Aynı zamanda, yeni ve eğlenceli bir dokunuş oluşturmak için at kuyruğu veya topuz gibi standart saç stillerine örgüler ekleyebilirsiniz.

  1. İki Taraflı Örgüler

Çift örgü veya at kuyruğu örgüsü olarak da adlandırılan iki taraflı örgülü saç modeli, oluşturulması kolay ve hızlı olan basit ve klasik bir görünümdür. Vaktiniz kısaysa ve çocuğunuzun uzun saçlarını standart bir atkuyruğundan daha yetenekli bir şekilde evcilleştirmek için hızlı bir düzeltmeye ihtiyacınız varsa, o zaman iki yan örgü harika bir seçenektir.

  1. Boncuklu Örgüler

Çocuklar benzersiz tarzlarını sergilemeyi severler ve bunun en iyi yollarından biri de eğlenceli saç aksesuarları eklemektir! Boncuklar, çocuğunuzun mısır sırtı örgüsünü öne çıkarmanın harika bir yoludur. Özellikle parlak renkleri veya gökkuşağını seviyorlarsa. Sevimli ve havalı, klasik önden arkaya mısır tarlalarının başka faydaları da var. İlk olarak, basit bir örgü modelini takip ederler, böylece tekniğe evde kolayca hakim olabilirsiniz.

  1. Örgülü Kabarık Saç Modeli

Özel günler için mükemmel bir seçimdir. Bu saç stilleri fotoğraflarda çok hoş görünüyor. Özellikle de bir saç bandı veya çiçek eklerseniz eski moda bir görünüme sahip olabilirsiniz. Örgülü kabarıklığın bir başka avantajı da küçük çocuğunuzun saçını yüzlerinden uzak tutmasıdır. Bu stili yaratmanın yolu, saçlarını çift örgüler halinde örmek ve saç tokası ile bir kabarıklığa tutturmaktır.

  1. Doğal Saçlı Örgülü Top Topuz

Örgüler arasında seçim yapmakta ve çocuğunuzun güzel buklelerini göstermekte zorlanıyor musunuz? Örgülü topuz süper sevimli görünüyor. Bu arada, diğer bölümleri gevşek bırakmak, bunun çocuklar için çok rahat ve günlük bir saç modeli olduğunu söyleyebiliriz. Hem örgülü hem de örgüsüz bölümleri nemlendirdiğinizden emin olun ve ekstra bir kişilik dokunuşu için tokalar veya boncuklar gibi eğlenceli aksesuarlar ekleyin.

Bir önceki yazımız olan Kahküllere stil vermenin 10 çarpıcı yolu başlıklı makalemizde 2019 saç kesimleri, 2019 saç modelleri ve kahkül hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen