Güzellik

Daha da çekici görünmek için 10 yol

Daha da çekici görünmek için 10 yol

Elbette giysiler iyi görünmemiz de  büyük bir rol oynar, fakat diğer detaylar da size daha fazla güven verebilir ve sizi daha da çekici kılabilir. Çünkü kendimizi güvensiz veya çekingen hissettiğimiz durumlarımız da var.

Bir gün tüm dünyayla başa çıkabileceğinizi hissediyor olsanız da, her zaman kendinizi seksi hissedemezsiniz . Bu püf noktaları daha sonra işe yarar. Her zaman zaman iltifat yağmuru nasıl yaratabileceğinizi bilmek ister misiniz?  Okumaya devam edin.

Daha da çekici görünmek için 10 yol

# 1 Yüksek topuklu ayakkabılar

Dolabınızdaki yüksek topuklu ayakkabılar . Tozlanmalarına izin verme? Moda bilinci ne kadar rahatlık olursa olsun, spor ayakkabılarınızı sevseniz,  bir çift topuklu stiletto figürünüz ve kendinize olan güveniniz için harikalar yaratıyor.

# 2 Makyaj

En sevilen makyaj, doğal makyaj görünüşüdür? Doğal veya kırmızı bir ruj. Çok fazla makyaj yapmak kesinlikle işe yaramaz ama kırmızı ruj sizi çılgınca çekici kılabilir.

# 3 Omuz açık kıyafetler

Omzunuzun bir parçasını görelim: Göğüsler arasında veya sırtınızda  ki dekolte çok şık olabilir ama omuz açık bluzlar daha da çekici.

# 4 Seksi saç stili

Her zaman bir topuz yaptığınız veya sade tarz  saçlarınız mı var? Saçlarınızı salın ya da dalgalandırın. O seksi saç modelini böyle yarattın. Bir saç maşası çok işinize yarar.

# 5  Güneş Gözlüğü

Sizi daha çekici kılan bir çift ​​güneş gözlüğü…Yüzünüze uygun bir güneş gözlüğüyle film ya da rock yıldızı gibi görünebilirsiniz. Pahalı Ray-Ban gözlüklerine mi yoksa ucuz güneş gözlüklerini mi seçersiniz? Seçim senin.

# 6 Bakımlı eller ve tırnaklar

Elbette her zaman ellerinize ve tırnaklarınıza dikkat etmeniz gerekir, çünkü görünüşünüze çok katkıda bulunabilirler. Çünkü kendinize ve görünümünüze özen gösterdiğinizi, kendinize değer verdiğinizi gösteriyorsunuz. Ve bu hoş bir renk oje içerir .

çekici görünmenin yolları 2020
çekici görünmenin yolları 2020

# 7 İç giyim

Günümüzün kadın iç çamaşırını artık kıyafetlerimizin altına düzgün bir şekilde saklanmaya gerek yok. İnce iç çamaşırınızın bir parçasını, dekolte bir bluzun altında, şeffaf bir elbisenin veya hoş bir elbisenin altında gösterebilirsiniz.

# 8 Mini Siyah Elbise

Her kadının dolabında olması gereken bir moda klasiği: Küçük Siyah Elbise. Basitçe söylemek gerekirse: Sonsuza kadar birleştirebileceğiniz ve her zaman, ne giyeceğinizi bilmediğiniz zaman ihtiyaç duyulan gerçek bir kurtarıcı olarak asılan klasik, siyah bir elbise .

# 9 Kırmızıya git

Kırmızı: var olan en çekici renk. Erkeklere karşı  vahşi olur. Kırmızı bir kıyafet veya seksi kırmızı dudaklar: Bu renk sizi her zaman daha çekici kılar.

# 10 İpeksi yumuşak cilt

Bakımlı bir cilt sadece bakmak için eğlenceli değil, aynı zamanda çok daha sağlıklı ve daha çekici görünüyorsunuz. Bu yüzden iyi cilt bakımını sağlayın. Her gün uyumadan önce cildinizi temizleyin ve cildinizin en iyi şekilde parlamasını sağlayan cilt bakım ürünlerini seçin .

Bir önceki yazımız olan Uzun Görünmek için Giyimde Yapılması Gerekenler başlıklı makalemizde daha uzun görünmenin yolları, uzun gösteren giysiler ve uzun gösteren kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen