Stil Önerileri

Daha fazla renkli giyinmenin 10 yolu

Daha fazla renkli giyinmenin 10 yolu 

Bu yıl için çok iyi bir moda trendi daha geliyor, renkli kıyafetler giyinmek. Gardırobunuzun siyah, gri, mavi ve beyaz giysilerden oluştuğu biliniyor mu? Değişim zamanı!

Evet, çünkü renk giymek hayatınızı çok daha eğlenceli hale getirir. Özellikle de hiçbir zaman renk giymiyorsanız, stiliniz donuk olarak bilinir.  Dahası, biraz renk kullanabileceğiniz  ilkbahar sezonu yaklaşıyor.  Kombininize biraz renk enjeksiyonu veya stil önerileri ister misiniz?

Ayrıca Bakınız:Uzun Görünmek için Giyimde Yapılması Gerekenler

Daha fazla renkli giyinmenin 10 yolu

# 1 Haif renkler ile başlayın. Normalde çok fazla renk giymiyorsanız, yeşil veya mavi gibi ince ve doğal renkler kullanarak başlayın.

# 2 Nötrler içindeki siyahı değiştirin. Sık sık siyah mı giyersin?   ipucu: bej, yumuşak pembe veya allık gibi nötr renklerdeki öğeleri seçin. Bu renkler çok yoğun değildir ve vücudunuza yeni bir renge alışabilmenizi sağlar.

# 3 Etkili bir çanta. Aynısı çantalar için de geçerlidir : onları bütün gün omzunuzun etrafına takmazsınız, ancak kıyafetinizin tamamını mükemmel şekilde geliştirebilirler. Dahası, renkli çantalar bugün gerçek bir yatırım parçalarıdır .

# 4 Renkli makyaj. Renkli giysiler gerçekten senin işin değil mi? Ayrıca güzel boyalı tırnaklar, dudaklarda hafif bir renk  veya renkli bir göz farı veya göz kalemi ile deneyebilirsiniz .

# 5 Renkli Şal . Kıyafetlerinize daha fazla renk vermenin basit bir yolu renkli bir fular yada şal takmaktır. Boynunuzun etrafında, saçınızda veya çantanızda olabilir. Böylece, kıyafetinize çok kolay bir şekilde güzel bir dokunuş katıyorsunuz.

# 6 Desenler . Hafif renkli bir şerit veya farklı bir baskı ile temel bir öğe gibi seçimler yapın. Çok yoğun veya sağlam görünmüyor, ancak kıyafetinize biraz daha renk verir.

# 7 Renkli bir ceket. tek renkli bir parça ile  renkli bir ceket giyin . Basit ama etkili.

# 8 Renkli takılar. Peki ya renkli takılara ne dersiniz? Bununla,  kıyafetinize ince bir aksan veya ifade verirsiniz, gerisi için renk giymek zorunda kalmazsınız.

# 9 Renkli ayakkabılar. Daha rahat  aynı  zamanda renkli ayakkabılar seçin bunları düz renkli kıyafetler ile birleştirebilirsiniz.

# 10 Renk + Renk. Bu gerçek bir cesaret ister: renge alışmaya başladınız mı? Sonra aynı nüansta baştan aşağıya giyin. Kırmızı ya da yeşil ile deneyin, eğer cesaret edemez veya denemek istemezseniz  lacivert ile başlayın . Stil tavsiyelerimize uymaya cesaretiniz var mı?

Daha fazla renkli giyinmenin 10 yolu

Bir önceki yazımız olan 2019 Yaz Stili İçin 15 Seksi Kıyafet başlıklı makalemizde 2018 yaz modası, 2018 yaz stilleri ve bluzlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen