KombinlerTrendler

Desenli Triko Kazak Trendi ile Tanışın

İyi ve kaliteli bir örgü kazağı tüm kadınlar sever. Uzun bir örgü kazak, özellikle bol ve elle örülmüş kazak modelleri konusunda ananelerimizden miras kalan bir geçmişimiz var. 2019 kadın modasında desenli kazaklar özellikle daha trend oldu. Bu kazaklar hem nesiller hem de sosyal grupları aşarak moda kızlarının favori parçası oldu. Tasarımcı onay damgasıyla mutlaka denemesi gereken birkaç parçadan biri. İronik olarak, kazak geleneksel olarak havalar ne kadar soğursa, moda değeri de o kadar yüksek olur.

Teknik olarak hiç bir zaman “modası geçmiş” olmamasına rağmen, şu anda desenli kazaklar daha bir trend. Her zamanki gibi yüksek bakım gerektiren sokak stili yıldızları , kalın örgülü desenli kazaklarını kendine özgü ve hoş bir şekilde kucaklıyorlar.

İpeksi etekler ve beyaz kovboy çizmeleriyle eşleştirilen bir desenli kazak kombini muhteşemdir . Bu moda formülünü kışın geri kalanı için kullanabiliriz.

Daha Fazla: İlkbahar 2019 Modası: Yeşil Kazaklar

Eğilim, sokak modasında ortaya çıkarken, topuklu ayakkabılar ile sonbahar / kış boyunca ve ötesinde birçok  etkili kombin yapabilirsiniz. Retro örgü kazaklar ve renkli seçeneklere kadar desenli kazaklar hiç bu kadar güzel görünmemişti.

Desenli Triko Kazak Trendi ile Tanışın

Stil Notları: İpek etekleri mevsim boyunca giyebilirsiniz. Sadece ipuçlarınızı  alın ve kalın örgülü desenli kazaklar ve kovboy çizmeleriyle eşleştirin.

Desenli Triko Kazak Trendi ile Tanışın
Desenli Triko Kazak Trendi ile Tanışın

Stil Notları: Kablo örgülü desenli kazak, siyah skinny jean pantolonu canlandırmanın kolay bir yoludur .

Desenli Kazak Trendi 2019
Desenli Kazak Trendi 2019

Stil Notları: Bu büyük boyutlu desenli kazak biraz kaba görünebilir, ancak siyah bir midi ile dengelenebilir.

desenli kazak modelleri 2019
desenli kazak modelleri 2019

Stil Notları: Bu, 2019 için İngiliz eksantrik görünümünün nasıl yapıldığıdır. Her şey baskı çatışması ve dokuların karışması ile ilgilidir. Hayvan deseni mükemmel.

Desenli Kazak kombinleri 2019 20
Desenli Kazak kombinleri 2019 20

Bir önceki yazımız olan Kabanlar 2019 2020 Sonbahar Kış: Trendler ve Modeller başlıklı makalemizde 2019 kaban modelleri, 2019 kabanlar ve bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen