Makyaj

Dior yeni rujunu “Addict Stellar Shine” lanse etti

Dior ve Cara Delevingne yeni ruj "Addict Stellar Shine" ı kutladılar

Fransız şirketi Dior yeni rujunu “Addict Stellar Shine” lanse etti ve tüm güzellik severlerin kalbini daha da hızlı attırdı.

Mart ayının şu andaki ılık  sıcaklıkları, daha sıcak ayları tahmin etmemize izin veriyor, ayrıca Fransız şirketi Dior , bize kampanya yüzü Cara Delevingne ile birlikte, gerçek bahar duyguları ile: “Addict Stellar Shine” rujunu tanıttı, ve baharı kutladı, bu pembe ruj ‘un güzelliği kalplerimizi heyecanla daha hızlı attırıyor …

Dior: Addict Stellar Shine, kadınlığı kutluyor

En sevdiği pembe nüanslarını içeren  Dior ‘un yeni pembe ruju güçlü tonu “mutluluğun ve kadınlığın rengi” olarak nitelendirildi. Ve “pembenin her kadının gardırobuna ait” olduğundan kesinlikle emindi .

Dior yeni ruju Addict Stellar Shine 2019
Dior yeni ruju Addict Stellar Shine 2019

Ancak yalnızca farklı pembelerin dolma sürelerinin tamamının nüansları değil , dokular, balsam konforu ve ambalajı da açıkça görülebilir. Etkileri arasında “Sırlı” (saf ve ışıltılı bir parlaklık) , “Ayna” (parıldayan parçacıklarla ışıldayan bir parlaklık) ve “Parıltı” (metalik görünümde cesur bir parlaklık) sunuyor. Hepsi kil içeriyor, çok boyutlu ışığı yansıtan ve böylece eşsiz bir ışıltı veren inci parçacıklarının mikro annesi.

Dior yeni ruju Addict Stellar Shine 9

Sekiz saate kadar süren rengin ağızlarımızı kurumaması için, formülü besleyici balmumu ve aloe vera ve hem besinler hem de nem sağlayan beş ultra-duyusal yağın bir kombinasyonu ile zenginleştirilmiştir . Peter Philips elbette “Addict Stellar Shine” ı kabul edilemez kılan narin, ama büyüleyici bir vanilya notu olan cennetin kokusunu da düşündü. Ve ayrıca pembe bir harfle süslenmiş olan ikonik gümüş renkli ambalajın içinde.  Tabii ki, Dior logosu. Kısacası: 2019 ilkbahar yaz sezonunda güzellik çantamızda olması gereken bir ruj!

Dior yeni ruju Addict Stellar Shine lanse etti
Dior yeni ruju Addict Stellar Shine lanse etti

Cara Delevingne, “Addict Stellar Shine” kampanya yüzüdür.

Sadece bunu görmüyoruz, ama Cara Delevingne de yeni Addict Stellar Shine’dan yeterince alamadı. Model, ruj kampanyasının yüzü ve Gordon von Steiner tarafından kısa bir videoda gösterildi. Klip 24 saat boyunca dünyanın en heyecan verici şehirlerinde gösteriliyor- tabii ki New York hakkında konuşuyoruz ve  günlük yaşamda size nasıl eşlik ettiğini gösteriyor:  mesajı, yani kendine güveni ve kadınlığı kutlamayı kusursuz bir şekilde yansıtır. AŞK!

Dior ve Cara Delevingne yeni ruj Addict Stellar Shine
Dior ve Cara Delevingne yeni ruj Addict Stellar Shine

Bir önceki yazımız olan Su geçirmez maskara: En iyi Maskaralar 2019 başlıklı makalemizde Artdeco rimel, Bobbi Brown rimel ve Catrice rimel hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen