saç renkleri

Doğal bir görünüm için 10 çikolata kahve saç rengi 2019

Doğal bir görünüm için 10 çikolata kahve saç rengi 2019

Kahverengi saçlarınızı boyamak ama aynı zamanda biraz ışık vermek istiyorsanız , doğal bir görünüm için size 10 mükemmel çikolata tonu saç renkleri listeliyoruz . Bu  çarpıcı gölge ve ışıltılar ile saçınızı aydınlatın ve modernleştirin.

1. Pürüzsüz çikolata.

Gerçekten sadece bir çikolata tonu istiyorsanız , saçınıza daha fazla ışık verecek şekilde biraz kırmızımsı tonda yapmanızı öneririm.

2. Espresso rengi gölgeler.

Çikolata rengi saçınıza daha fazla parlaklık vermek isterseniz , espresso renginin etkisini verebilirsiniz. Bunun için daha hafif bir gölgede bazı ışıklandırmaları öneriyorum.

3. Bakır ışıltılar

Şimdi, çikolata tonunuza daha fazla ışık vermek istiyorsanız , bakır renginde gölegeler ekleyin. Saçınız süper doğal görünecek ama daha fazla hacme sahip olacak.
Çikolata leylak: mümkün olan en kısa sürede denemek isteyeceğiniz trend

Ayrıca Bakınız: Herkesin Seveceği 12 Bakır Saç Rengi Modeli

4. Altın ve moka gölgeler.

Altın ve moka gölgeler, çikolata tonunuzu daha hafif gösterir . Aradığınız etki bu ise, bu seçenek sizi memnun edecektir.

5. Balyaj

Balyaj, karanlıktan açık tonlara giden bir yol gibi. Çikolata tonunun güzel bir sarışın olmasını istiyorsanız , bu notu deneyin.

6. platin balyaj.

Balyajın birkaç tonu var, ama çikolata rengi için favorilerimden biri platin. Bu sizin saç görünümünü süper doğal yapar.

7. Altın ince ışıklar.

Bu kesinlikle bir karşıtlık olacaktır, fakat eğer gölgeşer inceyse, saçınızı parlatacak ve çok doğal görünecektir.

8. Sarı renk gölgeler.

Bu çikolata renkler zaten sarışınlara daha fazla gider, ancak saçınızı hafifletmek istiyorsanız, kökleri çikolatayı ve gerisini de sarı gölgeler ile ışıklandırın…

9. Çikolata karışımı. Bitter çikolata

istiyorsanız ,   siyah tonu tercih edin ve sadece hafif bir ışık veren açık çikolatanın gölgelerini üst kısımlara ekleyin.

10. Yoğun çikolata.

Çok koyu bir saç  tonu istiyorsanız, neredeyse siyah bir ton seçmeyi tercih edin ve çok koyu bir renk tonunda sadece hafif ışıkları ekleyin.

Saç renkleri ile ilgili tüm soru ve fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

Doğal bir görünüm için 10 çikolata kahve saç rengi 2019

Bir önceki yazımız olan 12 Nefes Kesen Saç Rengi Trendleri 2019 başlıklı makalemizde saç rengi trendleri ve saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen