Güzellik

Düğün için 12 gelin manikürü fikri

Düğünde gelinler için gelinlik, saç modeli ve makyaj planlanıyor – peki ya tırnaklar? Hızlıca sade bir ojeyi sürdünüz  mü?   İşte düğün manikürü için en güzel oje fikir ve ipuçları

Hayatınızdaki başka hiçbir gün, düğün gününüzdeki kadar mükemmel olmamalıdır. Ek olarak, düğün tören tabii ki küçük detaylar için de geçerlidir. Bu nedenle, müstakbel gelinler ayrıca bu büyük günlerinde tırnaklarını nasıl şekillendirmek istediklerini düşünmelidir.

düğün için gelin manikür fikirleri 2019 2020
düğün için gelin manikür fikirleri 2019 2020

Düğün tırnak sanatında sınır yoktur: Tırnaklarınızı sloganlı veya düğün dekorasyona uyarlayın mevsime veya elbette gelinliğinize uygun olmalı . Hilal, yumuşak parıltı, mat yüzeyler ve tabii ki renkli mercanlar gibi gizli tırnak sanat motifleri şu anda talep görüyor. 2019’da gelinler için en büyük düğün tırnak trendlerini bir araya getirdik.

Gelinler için En İyi Manikür İpuçları

Düğün tırnak tasarımları oldukça çok seçeneklerde bulunmaktadır: Tırnaklarınızı taşlı süslemeler ve düğün temasına göre uyarlanabilir.  Taçlar, renk engelleme,   parıltı, mat yüzeyler ve tabii ki incilerde harika olur.

Çıplak  sade tırnaklar size göre sıkıcı mı? Bu sıkıcı. Ancak altın çerçeveyle birlikte sadece güzel görünüyor. Püf noktası: Altın uygulamalar çivinin etrafına tamamen sarılmaz, ancak çiviler için ayrı ayrı uygulanır.

Düğün için 12 gelin manikürü fikri
Düğün için 12 gelin manikürü fikri

Nasıl Yapılır : İlk önce pembe altlıkta bir taban kat uygulayın ve iyice kurumasını sağlayın örneğin ,  bebek pembesindeki “Parlak Pembe ve Seksi Lila” oje  . Ardından altın rengi ojeyle ince bir fırçayla boyayın . Altın rengi oje kuruduktan sonra, şeffaf bir kaplama ile sabitleyin . Ayrıca Bakınız: Düğün 2019 En Güzel gelin ayakkabısı Modelleri

Mavi bir şey

Tırnaklarınızı mavi bir ojeyle boyarsanız  romantik bir görünüm oluşur. Bu ilk bakışta biraz garip gelebilir, ancak narin bir bebek mavisi beyaz tonuyla gerçekten harika bir tamamlayıcıdır.

gelin manikür modelleri 2019
gelin manikür modelleri 2019

Nasıl yapılır: İlk önce temiz bir taban kat uygulayın ve kurumasını bekleyin. Daha sonra iki kat bebek mavisi oje sürün ve bir son kat boyayla düzeltin.

Güzel ışıltı

Elbette, nişan yüzüğü yine de güzel bir şekilde parıldıyor, ancak asla yeterince ışıltınız olamaz. Ve tam bir parlaklık olmak zorunda değildir, tırnağın başlangıcında küçük bir ince parıltı yeterlidir – amaç gösteriyi halkadan çalmak için değil, onu ihtişamında daha da desteklemek.

gelinler için manikür fikirleri 2019
gelinler için manikür fikirleri 2019 

 

Nasıl Yapılır: İlk önce şeffaf  oje uygulayın . Ardından üzerine ikinci bir kat uygulayın ve boya kurumadan önce parlamayı uçların üzerine veya tırnağın alt kısmına koyun. Sonunda şeffaf oje ile düzeltin.

Twist ile beyaz gelin

Her gelin beyazı sever. Nail Art ile ilgili en güzel şey: Elbisenin üstünü bile tırnakların üzerine getirebilirsiniz. İpucu: Tüm çiviler desenli olmamalıdır, ancak yalnızca bireysel olmalıdır, aksi takdirde aşırı görünür.

gelinler için tırnak manükür modelleri 2019
gelinler için tırnak manükür modelleri 2019

Nasıl Yapılır: Tırnak manikür tasarımlarında teknik olarak yetenekli iseniz, elbette gelinliğin desenini ince bir fırçayla boyayabilirsiniz. Önce baz kat uygulayın, ardından kalan tırnakları beyaz oje ile boyayın. Nail Art tırnaklarını desenle boyayın ve vernikle düzeltin. Veya: Gelin mağazanızda, kesilen dantel kumaştan bir parça isteyin. Bunu tırnak şeklinde kesin ve tırnağa net cila ile uygulayın.

Mercan renk

Yılın Pantone rengi de gelinlere en iyi şekilde uyar. Boho gelinliklere  özellikle mükemmel bir etki verir ve ayrıca eldeki gelin buketleri ve bronzlaşmış cilt ile mükemmel bir şekilde tamamlar.

gelinler için manikür oje trendleri 2019 2020
gelinler için manikür oje trendleri 2019 2020

Fransız manikürü

Gelinler Fransız manikürünü çok seviyor. Eski klasiği özel yapan nedir? Ayrıca kendinizin ve sevdiklerinizin baş harflerini bir tırnakta boyayın.

gelinler için fransız manükürü 2019
gelinler için fransız manükürü 2019

Bu nasıl yapılır: Fransız manikürü ilk cila tırnakları hazırlar. Hilalleri tırnak beyazı bir kalemle uygulayın ve oje ile düzeltin. Bir tırnağın üzerine ilk harfleri ince beyaz tırnak kalemi ile  yazın. Bu tırnağı şeffaf astar  ile tekrar sabitleyin.

Aşkın rengi

Kırmızı tırnakları normal yaşama sokan, markasını düğün gününde feragat etmemelidir. Elbisenin içindeki beyazın alt tonunu eşleştirmek için en iyisi. Saf beyaz soğuk kırmızı ile karışır, kremsi-beyaz daha sıcak ve tonlu bir tonda gibi görünür.

gelinler için manikür modelleri 2019
gelinler için manikür modelleri 2019

Nasıl yapılır: Tırnakların tonlanmaması için koruyucu bir oje uygulayın. Ardından istenen kırmızı ojeden iki kat uygulayın ve bir jel astar ile sabitleyin (her düğün etkinliğinde aynıdır).

düğün için gelin tırnak manükürleri 2019
düğün için gelin tırnak manükürleri 2019
gelin manikürü
gelin manikürü
gelinler için tırnak manükürleri 2019
gelinler için tırnak manükürleri 2019

Bir önceki yazımız olan Hangi güneş gözlüğü yüzüme uyuyor? başlıklı makalemizde güneş gözlüğü, güneş gözlüğü 2019 ve kare yüz hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen