Elbise Modelleri

Düğünde Hangi Kıyafetler Giyilir? 2021

Düğün, en yakın arkadaşınızda olsa, iş arkadaşınızın da olsa, kardeşinizin de olsa gardırobun karşısına geçtiğinizde giyecek bir şey bulamayan ya da karar veremeyenlerden misiniz? Eğer yanıtınız evetse o zaman makalemizi sonuna kadar okumaya devam etmelisiniz. Çünkü bu makalemizde düşünde hangi kıyafetler giyilir? Detaylı bir şekilde anlattık.

2021 Düğün İçin Elbise Modelleri  

Düğün için elbise modelleri denildiğinde çok geniş bir seçenek karşınıza çıkacak. Bunun için önce kendi tarzınızı belirlemeniz gerekiyor. Kendi tarzınızın dışına çıkmak istediğinizde dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü şık bir kıyafet sizde istediğiniz gibi durmayabilir.

Elbise seçimi mutlaka mevsime göre olmalı. Örneğin yazın kadife bir elbise giydiğinizde ya insanlar size gülecek ya da siz terden patlayacaksınız. Bunun için yazın daha tiril tiril elbiseler seçilmelidir.

Düğün Mekanına Uygun Nasıl Giyinilir?

Kıyafet seçimi yapılırken mekana göre tercihleri belirlemeniz gerekiyor. Düğün mekanları farklı alanları kapsayabilir, örneğin restorandaki bir düğün ile kır düğününe gideceğiniz kıyafet birbirinin aynısı olmamalıdır.

Tarihi Mekanda Yapılacak Düğünde Ne Giyilir?

Mekanın dokusu seçilecek elbiselerle daha fazla ön plana çıkar. Tarihi bir mekanda düğüne katılacaksanız seçeceğiniz kıyafetlerinde çok modern olmamasına dikkat etmelisiniz. Kıyafette taşların kullanılması mekanla bütünleşmenizi sağlayacaktır.

Kır Düğününde Ne Giyilir?

Kır düğününde daha rahat olan kıyafetleri seçmeniz gerekiyor. Bunun içinde uçuşan ve ince kumaştan olan elbiseler ideal olacaktır. Elbise de doğayı yansıtan renkler ve çiçek desenler olabilir.

Otel Düğününde Ne Giyilir?

Otel düğünleri balo şeklinde olduğundan daha şık olmanız gerekiyor. Bunun içinde ortamın ağırlığına uygun seçimler yapmalısınız. Sırt detaylar bu tarz yerlerde önemlidir. Bunun için sırtı açık bir elbise sizi daha şık gösterecektir.

Havuz Başı Düğünlerinde Ne Giyilir?

Havuz başı serinlik demektir. Müzik eşliğinde havuz başında otururken kendinizi rahat hissedeceğiniz asitmetrik kıyafetler seçebilirsiniz. Özellikle şifon elbiseler havuz başı için idealdir.

Akraba Düğününde Ne Giyilir?

Belki de en şık ve en gösterişli olmanız gereken düğünler burasıdır. Çünkü bu tip düğünlerde akrabalarınızla şıklık yarışı içerisinde olacaksınız. Akraba düğünlerinde kendinizi ortaya atmak için zıt renkler ve dikkat çekici elbiselerden uzak durmalısınız. Çünkü bu tip elbiseler sizi komik duruma düşürebilir.

Bir önceki yazımız olan Mini Etek Nedir? Mini Etek Çeşitleri Nelerdir? başlıklı makalemizde etek, mini ve Mini Etek Nedir? Mini Etek Çeşitleri Nelerdir? hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen